Skocz do zawartości

Adria


jacek00

Rekomendowane odpowiedzi

A co inni na ten projekt powiedzą ? Podoba się?

Może zaproponuję nowy temat związany z naszymi przyczepkami czyli jak to się zaczęło.

Od kiedy, dlaczego akurat Adria i jakie mamy plany związane z tą formą wypoczynku.

Otwieram temat, który pomoże nam się lepiej poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim u nas pojawiła się Adria :) ........

jeździliśmy z namiotem :) ale rodzinka się powiększyła i zdecydowaliśmy,że z 8 miesięcznym dzieckiem taka forma wypoczynku .. :-]

Wybraliśmy się nad morze z zamiarem zamieszkania na kwaterze :jump: ale ...zamiast tam trafiliśmy na camping w wypożyczonej przyczepce :piwo: . Było super a przed kolejnymi wakacjami mieliśmy już własną budkę (Adrię właśnie). Pierwszy wyjazd z nią mamy za sobą i mamy nadzieję,że długo nam posłuży.:yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nami było tak, że od 15 lat jeździliśmy na wakacje nad morze (nasze), najpierw sami we dwójkę, później z dziećmi. Nigdy nie rezerwowaliśmy pokoi czy kwater jadąc w ciemno zawsze znajdowaliśmy miejsca.

Niestety za cały pobyt wiadomo trzeba płacić z góry i w razie niepogody czy zmiany planów trzeba było siedzieć do końca w jednym miejscu.

I to był bodziec do rozglądnięcia się za inną bardziej mobilną formą wypoczynku, tym bardziej że chłopcy coraz więksi i przydałoby się pokazać im trochę świata.

Rok temu w styczniu zaczęliśmy czytać forum i już w marcu zostaliśmy szczęśliwymi posiadaczami Adrii.

To tak w skrócie, a Wy dlaczego kupiliście przyczepę??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwolenie od "Adria Caravan Polska" mamy na używanie loga.

 

Poniżej tekst

 

Witam panie Macieju,

Wyrażamy zgodę na użytkowanie loga tylko i wyłącznie zgodnie z jego założeniami, a zatem w celu propagowania marki i oznaczaniu działań mających na celu promowanie jej oraz osób z tą marką bezpośrednio związanych a więc posiadaczy przyczep czy kamperów oraz sympatyków.

Pozdrawiam

Grzegorz Binkiewicz

 

Poszło łatwo szybko i przyjemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Maclew spisałeś się, czyli mamy wszystko na legalu. BRAWOOOO.

 

Maclew, a jak wygląda sprawa drukowania naklejek z logo klubu Adrii, masz możliwości?

Ja mam kumpla co ma firmę, która zajmuje się takimi rzeczami, więc mogę zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem podam ceny i rozmiary naklejek powoli możemy określać ilości.

 

Jeszcze może Moderatorzy określiliby się czy możemy użyć adresu www w logo czekamy na odpowiedź.

 

Ale tak czy tak jutro będą cenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem z nią w Czechach i Francji (blog), bardzo fajnie się prowadziła (kształt budki i waga), ale byliśmy w 4 dorosłe osoby i okazało się, że łóżko piętrowe z tyłu nie jest dobrym pomysłem dla dorosłej osoby, a i moja długość :-] 198cm potrzebuje trochę szerszej budki. Więc szukałem trochę innego układu i znalazłem fajnie wypasionego Knausa (zbiorniki na wodę czystą i brudną, markiza, duży luk bagażowy i układ spania 2+2). W grę wchodziła także DMC cepki, bym mógł ciągnąć na kat B.

Myślę, że pierwsza przyczepa dopiero pokazuje, czego człowiek chce i potrzebuje. Adrię ma mój kolega - stary karawanignowiec, więc jest w dobrych rękach :niewiem: Byłem z niej bardzo zadowolony i on też jest. Właśnie w najbliższe wakacje jedziemy wspólnie do Rumunii na 17dni. Pozdrawiam.

 

PS. Myślę. że kluby "markowe" to fajna sprawa, podobnie jak np kluby użytkowników danej marki auta. Miło spotkać na trasie użytkownika tego samego auta lub cepki, no i wymiana doświadczeń dotyczących danego modelu. Dlatego Wam kibicuję i trzymam kciuki. KNAUSIAKI się fajnie trzymają i ADRIAKOM też tego życzę :yay:

Edytowane przez NICKT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.