Skocz do zawartości

Międzynarodowy Karnet Kempingowy CCI


rover

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z planowanym wyjazdem na południe Europy mam zamiar wykupić w PZMOT ( sprzedaż wysyłkowa po zawarciu umowy ) Międzynarodowy Karnet Kempingowy CCI obowiązujący w całej Europie za wyjątkiem Albanii, Rumunii i WNP. Obecna promocyjna cena karty ( karnetu ) to 40 zł. Myślę że jest to opłacalne uwzględniając to że karnet zapewnia zniżki od 5% do 20% oraz dodatkowe ubezpieczenie OC dla jego posiadacza i aż ...11 osób wspólnie podróżującymi jednym pojazdem.

Więcej info na stronie:

http://www.pzmtravel...karnet-cci.html

 

W PZMOT można też kupić obowiązkowy w Szwecji, Danii, Finlandii i Norwegii Skandynawski Karnet Kempingowy CCS drukowany w Szwecji :niewiem: ( ale tam się akurat nie wybieram hehe%281%29.gif ).

 

 

 

 

Edytowane przez rover (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rover

Obecna promocyjna cena karty ( karnetu ) to 40 zł.

Cena karnetu od wielu lat w naszym kraju to 40 zł i nie jest to żadna promocja.

 

Portal członków ADAC

Koszt na 3 lata to 15,- EUR, a na rok 6,- EUR

Jak widać - chyba w Niemczech jest cena promocyjna

Edytowane przez Lepciak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena karnetu od wielu lat w naszym kraju to 40 zł i nie jest to żadna promocja.

 

...tylko że na stronie PZMOT jest podana cena 45 zł a przy zakupie w sklepie internetowym PZMOT spada do 40 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

bylem posiadaczem tej karty przez 3 sezony (w austrii kosztuje 14 euro teraz ,a kosztowala 36 euro) w sumie wiekszosc camperowcow zrezygnowalo ze wzglwdu na koszty .Cena nie byla adekwatna to znizek jakie oferowano,co do dodatkowych bonusow takie jak dodatkowe ubezpieszenie ,moge tylko powiedziec i tak prawie kazdy ma w innych paketach i zestawach.Nic nie pomaga dodatkowe ubezpieczenie ,bo w razie problemow i tak tego nie wyplacaja,irobia takie problemy ze wybierasz ubezpieczyniela ktory robi najmniejsze problemyz wyplata.

wiadomo ze przezorny zawsze ubezpieczony ale bez przesady.

Lepiej wybrac jakas karte na ktorej sa faktyczne znizki np.ACSI gdzie przed i po sezonie mozna campowac na campingach za 11 do 15 euro , w zaleznosci od polozenia i standartu.Na wiekszosci campingow sezon i tak zaczyna sie dopiero koncem czerwca ,a na niektorych nawet w lipcu, i trwa na niektorych tylko do 20.08, na innych zas do 30.08.

Koszt to okolo 15 euro,ale bez zadnych zobowiazan i przy dobrych ukladach masz to zwrocone juz po pierwszym dniu na campingu gdzie koszt jednego kompletu za jedna nos kosztuje 30 euronow ,a ty placisz tylko 15.

 

Wracajac do cci przewaznie dostajesz znizke tylko na cos ,parcela lub osoby w zaleznosci co sie campingowi oplaca , poza tym nigdy w pierwszych rzedach ,na prad tez nie ma znizek i na pieska tez nie daja.

 

pozdrawiam

DAKOTA

ps.to jest moje odczucie i doswiadczenia jakie mialem z ta karta , nie bede polemizowal z bardziej doswiadczonymi camperowcami ktorzy w niedalekiej przeszlosci kupili campinga lub zamierzaja kupic pierwszego w niedalekiej przyszlosci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W związku z planowanym wyjazdem na południe Europy mam zamiar wykupić w PZMOT ( sprzedaż wysyłkowa po zawarciu umowy ) Międzynarodowy Karnet Kempingowy CCI obowiązujący w całej Europie za wyjątkiem Albanii, Rumunii i WNP. Obecna promocyjna cena karty ( karnetu ) to 40 zł. Myślę że jest to opłacalne uwzględniając to że karnet zapewnia zniżki od 5% do 20% oraz dodatkowe ubezpieczenie OC dla jego posiadacza i aż ...11 osób wspólnie podróżującymi jednym pojazdem.

Więcej info na stronie:

http://www.pzmtravel...karnet-cci.html

 

W PZMOT można też kupić obowiązkowy w Szwecji, Danii, Finlandii i Norwegii Skandynawski Karnet Kempingowy CCS drukowany w Szwecji :niewiem: ( ale tam się akurat nie wybieram hehe%281%29.gif ).

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystalem w zeszlym roku z karty/legitymacji CCI i w sumie zwrocil mi sie koszt jej zakupu.

Poza tym bardzo wygodne jest to, ze meldujac sie gzies na campingu - daje sie wlasnie CCI a nie dowod czy paszport (te dokumenty mozna gleboko schowac - bezpieczniej).

Niestety - campingow gdzie daja jakakolwiek znizke na CCi nie jest wiele.

 

Wszystko zalezy od tego czy masz w planie wyjazd "stacjonarny" - w jedno miejsce czy raczej dluzsza wloczege po roznych miejscach. Ja krazylem po kilku krajach i nocowalem w roznych miejscach - dlatego wyszedlem na "plus"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.