Skocz do zawartości
david_dv

Chateau

Rekomendowane odpowiedzi

MaciejNT01

Witam również posiadam CHATEAU LA CAR 400 1995r. Jestem z niej również zadowolony jak kolega Yanet  :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MaciekR4

Witam.

Może Ktoś z Was drogie Forumowiczki i Forumowicze mógłby powiedzieć nt tej budki:
https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-gruau-espace40cp-1998-rok-z-markizom-fiamma-320-CID5-IDnAV82.html

Wagowo i budżetowo mieści się w moim zasiegu - ale bez napalania się, chociaż Espace by ją ew ciągał  :]    tylko czy upchnąłbym tam 2+2 przedszkolaki :hmm:   chociaż możnaby pokusić się o zbudowanie "piętra" nad tylnym stolikiem i rozkładanymi kanapami na przyszły rok.

W opisie jest uszkodzenie - pęknięcie narożnika bagażnika. Ale taśmę widzę też na listwie podpodłogowej - trochę szkoda, ale dopóki się nie obejrzy to nie ma co gdybać.

Cóż - zostaje mi zadzwonić i trochę popytać i ew o więcej zdjęć poprosić. Niby daleko nie mam, bo 100 z bramy do Skierniewic, ale wolę trochę popatrzeć i dopiero ew jechać oglądać.

Pozdrawiam i czekam na ew podpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
clands

...a z moją jak z winem..starsza i lepsza...odpoczywa pod wiatą..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kokos1987

Miejmy nadzieję że francuzy generalnie tak mają ;-) jak francuzkie wina ;-)

A że nie stażeją się jak mleko ;-)

Edytowane przez kokos1987 (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
clands

na zbiorniku wody pisze mi holland to przyjąłem Ją jako holenderka nie francuzka...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lolus54

Witam, chciałem zapytać kolegów posiadaczy Chateau jakie opony były montowane w cantara 938 dmc 1200 kg albo jakie wy macie?  My mamy aktualnie 175r13 a będziemy zmieniać na nowe i nie wiemy czy takie były faktycznie? Pozdrawiam Karol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bammber

W moim Home Car Clarity 395 DMC 1250 ze stajni Chateau mam Kargomax st-6000 GT radial 185/R14 C 104/102N  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opel1972

Witam szanowne grono miłośników Chateau. Ktoś kiedyś myślał o założeniu strony dla miłośników przyczep Chateau. Informuje, że taka strona powstała na FB, a nazywa się Fani przyczep CHATEAU. Jeśli są tu na forum osoby posiadające taką markę przyczep to serdecznie zapraszam do polubienia oraz wystawiania zdjęć swoich cepek i prac nad nimi. Również strona ta powstała z myślą o tym ilu jest miłośników przyczepy CHATEAU. Pozdrawiam. Admin strony Fani przyczep CHATEAU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wzXander

Witam,

dopisuję się do listy Chateau'owców :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi