Skocz do zawartości

Naprawa Hobby 460 UFE 2004r - relacja z remontu


Adam W.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Już niebawem ruszy remont mojej przyczepy (nazwa jak w temacie). Wraz z kolegą Marcin T. postanowiliśmy uwiecznić to na taśmie. W związku z tym co jakiś czas ukarze się kawałek filmu z tychże prac oraz szczegółowy opis czynności. Postaram się zrobić to w sposób najbardziej profesjonalny, ograniczając się jednak do najniższych kosztów. Na początek proponuję zdjęcia zrobione zaraz po sprowadzeniu jej do Polski. Pozdrawiam

post-9320-imported-65f8c6a9-3811-442a-9c5a-29e60c9ba3c6_thumb.jpg

post-9320-imported-2c67684a-35db-47f9-9d5a-b4bf5d05a161_thumb.jpg

post-9320-imported-852cce75-a0af-4a5b-912c-6e09a1a81343_thumb.jpg

post-9320-imported-89426fe3-00f9-44df-9ca2-e0cafccc305a_thumb.jpg

post-9320-imported-74b45677-335e-4f65-b442-e016451206f8_thumb.jpg

post-9320-imported-4dd4aa3f-b80a-4463-8182-ba27e3f958b7_thumb.jpg

post-9320-imported-51962586-a135-43a0-b736-9f2163a1deda_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam !

 

Świetnie podeszłeś do tematu - rozebrać całkowicie. Sądzę, że nie powinno być problemu z naprawą. Ściany położyć na płaskim, zdjąć wewnętrzną "boazerię", uzupełnić wadliwe elementy,

powzmacniać łączenia i powinno być nawet lepiej niż w fabryce. Martwi mnie natomiast co zrobisz z ramą, z tego co widać jest "deczko" zdemolowana.

Wydaje mi się, nawet prościej będzie wymienić całe elementy drewniane na nowe, jak kupowałem listwy dębowe to były całkiem niewielkie pieniądze, listwa 3x2x200 coś koło 10 zł.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wiem dlaczego MarcinT szukal filmiku o fabryce HOBBY

Nie, nie, poprostu kupowalem przyczepe tego producenta i jakos tak zaciekawil mnie sposob ich montazu.

Podziwiam Adama, spore wyzwanie i to nie dla jednej osoby..a na poczatku pokazywal nam skromnie jedno zdjecie z pogniecionym tylem pamietacie? :)

Mnie podobnie jak Tomka martwi ta zgieta rama. Chyba juz zawsze bedzie tam miala "slaby punkt". Moze jacys fachowcy zaradza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a na początku pokazywał nam skromnie jedno zdjęcie z pogniecionym tyłem pamiętacie? :-]

 

Dokładnie tak, i się zastanawiałem czy to ta sama przyczepa :)

 

Ale trzeba przyznać że odważny jest. :-]

 

Pamiętacie zdjęcie mojej przyczepy z popękaną przednią szybą? Dla mnie to już było wyzwanie !

Nie mniej jednak życzę jak najlepiej a skoro się zdecydował to na pewno sobie poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie idź w ślady Adama bo będą same namioty na zlocie :)

Spokojnie zgniłe listwy wymienione tapetka podklejina i tylko zostoło pomalować blachę na dachu poliuretanem, Ale to dopiero jak się ociepli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.