Skocz do zawartości

Aluminiowy stół ...


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście nie mam takiego stołu ale miałem okazję bywać przy takim stole . Nosiłem się też z zamiarem zmiany właśnie na taki ze względu na niezbyt udany zakup innego aluminiowego stołu .

Omawiany stół jest dość stabilny , lekki . Rozkładanie nie zajmuje wiele czasu . Co prawda trwa to nieco dłużej niż w przypadku stołu , tzw. walizkowego .

Gdyby nie jego proponowana cena warto nim się zainteresować . Celowo piszę o cenie . Na chwilę obecną znalazłem jedynie taki za 310 zł , więc cena raczej do przyjęcia biorąc pod uwagę podany przez Ciebie link .

Ten sam wymiar , również aluminiowy z siatką . Są też inne , bez siatki za 290 . Chyba , że chodzi o ten bambus ???

http://www.allcamp.pl/stoly-c-120_220.html

 

 

PS - Widzę , że decyzja w trakcie pisania zapadła . Nie widać ceny do porównania .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Osobiście nie mam takiego stołu ale miałem okazję bywać przy takim stole . Nosiłem się też z zamiarem zmiany właśnie na taki ze względu na niezbyt udany zakup innego aluminiowego stołu .

Omawiany stół jest dość stabilny , lekki . Rozkładanie nie zajmuje wiele czasu . Co prawda trwa to nieco dłużej niż w przypadku stołu , tzw. walizkowego .

Gdyby nie jego proponowana cena warto nim się zainteresować . Celowo piszę o cenie . Na chwilę obecną znalazłem jedynie taki za 310 zł , więc cena raczej do przyjęcia biorąc pod uwagę podany przez Ciebie link .

Ten sam wymiar , również aluminiowy z siatką . Są też inne , bez siatki za 290 . Chyba , że chodzi o ten bambus ???

http://www.allcamp.pl/stoly-c-120_220.html

 

 

PS - Widzę , że decyzja w trakcie pisania zapadła . Nie widać ceny do porównania .

Finger, dziekuje za Twoj post. Ja zdecydowanie rzadziej bede musial go skladac/rozkladac dlatego nie bedzie to dla mnie uciazliwoscia.

Zalezalo mi na tym zeby nie mial duzych wymiarow po zlozeniu i zeby byl w maire lekki i przy tym w miare stabilny.

 

Z tresci Waszych postow wnioskuje ze spelni moje oczekiwania.

 

Trafilem na allegro za 274 PLN

 

http://allegro.pl/showItem2.php?item=3951505728

 

Wymiary 115x80. Wydaje sie ze wystarczy.

W domu uzywamy 140x85 i jest naprawde duzy jak dla naszej czworki. Takze wakacyjnie przy nieco mniejszym bedzie super.

 

Pozdrawiam

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafilem na allegro za 274 PLN

 

http://allegro.pl/showItem2.php?item=3951505728

 

Wymiary 115x80. Wydaje sie ze wystarczy.

W domu uzywamy 140x85 i jest naprawde duzy jak dla naszej czworki. Takze wakacyjnie przy nieco mniejszym bedzie super.

 

Pozdrawiam

J.

Kupiłem właśnie podobny stół z siatką za 230 pln. Producent może mniej markowy- Titan firma Camp4, wykonanie identyczne i mam bardzo pozytywne wrażenie, lekki, stabilny oby służył.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alan , pierwszy post (76) z tej strony .

Konstrukcja ta sama tylko inna kolorystyka . Cena zależna od danej chwili (duża rozpiętość) ale jak widać na Twoim przykładzie można kupić też w przystępnej cenie .

Warto .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Dziś odebrałem od kuriera stół (tak naprawdę to odebrałem już tydzień temu, ale niestety byl uszkodzony i musiałem reklamować,ale o tym dalej).

 

Stół firmy Brunner model Mercury Gaples 4.

 

Tak jak pisali Koledzy powyżej, lekka, stabilna konstrukcja. Pierwsze rozłożenie 10 minut. Składanie 5 minut + 5 minut żeby włożyć do pudełka ;).

 

Wykonanie niezłe, spasowanie elementów na piątke. Dodatkowo pod blatem podwieszana półeczka z materiału.

Wielkość stołu idealna dla rodziny 2+2.

 

 

post-2937-0-21803100-1394738717_thumb.jpg

 

 

 

Stół kupiłem poprzez allegro w firmie Towing Systems S.C. ( http://allegro.pl/sklep/16932591_caravancenter-wroclaw ). Cena w porównaniu do ofert konkurencji naprawdę niezła (274 zł).

Jak to w życiu bywa, nie obyło się bez przygód. Pierwsza paczka przyszła b. szybko (2 dni), niestety po rozłożeniu okazało się, że stół jest uszkodzony (pogięte nogi ramy).

Wystarczył jeden mail i odezwała się do mnie Kierownik Działu Sprzedaży zapewniając, że stół zostanie wymieniony na nowy. Dziś przyjechał kurier z UPS - zabrał stół i dał nówke sztukę ! Naprawdę duży plus dla sprzedającego.

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji!

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Dziś odebrałem od kuriera stół (tak naprawdę to odebrałem już tydzień temu, ale niestety byl uszkodzony i musiałem reklamować,ale o tym dalej).

 

Stół firmy Brunner model Mercury Gaples 4.

 

Tak jak pisali Koledzy powyżej, lekka, stabilna konstrukcja. Pierwsze rozłożenie 10 minut. Składanie 5 minut + 5 minut żeby włożyć do pudełka ;).

 

Wykonanie niezłe, spasowanie elementów na piątke. Dodatkowo pod blatem podwieszana półeczka z materiału.

Wielkość stołu idealna dla rodziny 2+2.

 

 

{style_image_url}/attachicon.gif 2014-03-13 18.06.32.jpg

 

 

 

Stół kupiłem poprzez allegro w firmie Towing Systems S.C. ( http://allegro.pl/sklep/16932591_caravancenter-wroclaw ). Cena w porównaniu do ofert konkurencji naprawdę niezła (274 zł).

Jak to w życiu bywa, nie obyło się bez przygód. Pierwsza paczka przyszła b. szybko (2 dni), niestety po rozłożeniu okazało się, że stół jest uszkodzony (pogięte nogi ramy).

Wystarczył jeden mail i odezwała się do mnie Kierownik Działu Sprzedaży zapewniając, że stół zostanie wymieniony na nowy. Dziś przyjechał kurier z UPS - zabrał stół i dał nówke sztukę ! Naprawdę duży plus dla sprzedającego.

 

Jeszcze raz dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji!

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja w piątek przed wyjazdem odebrałem stolik bardzo ładny z pokrowcem i cena myślę dobra http://tanicaravaning.pl/pl/p/Stol-skladany-TITAN-2/1359 (dziękuję za porady jestem bardzo zadowolony ) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.