Skocz do zawartości

Pomysł mini-zlotu na zlocie


NICKT

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do Gołuchowa, jest tam camping nad zalewem w lasku nie opodal miasteczka.

Duża przestrzeń, domki dla nie chcących jechać z własnym, plaża dla nas i dzieciaków itp, itd.

Celowo napisałem "dla nas" bo jak by tak z niewiadką, a czemu by nie?

No a kto by Wam plyndze smażył?

 

http://fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2357435,2,19,Plyndze.html

no kto, pytam się? :bukiet::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Celowo napisałem "dla nas" bo jak by tak z niewiadką, a czemu by nie?

 

 

 

Jeśli koniec końców, uda nam się zorganizować "Knausiakowe" spotkanie, to bez względu na rodzaj budki każdy amator karawaningu będzie mile widziany :bukiet:

 

Także sformułowanie "dla nas" uważam tu za jak najbardziej odpowiednie i na miejscu. przytul.gif

 

 

 

To jak? Na razie mamy propozycje 4 miejsc, regionów:

 

1. Miedziana Góra k/Kielc i propozycja: ŚWIĘTOJANKI na Miedzianej Górze k/Kielc 22-26.06.2011

2. Gołuchów - jaki termin ?

3. Kazimierz Dolny - jaki termin ?

4. Roztocze - j.w. ? jaki termin ?

Mamy jeszcze jakieś pomysły ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knausiaki, myślę, że w związku z tym, że ma to być nasze pierwsze spotkanie to nie ma co robić z tego mega imprezy. Ja jestem bardziej nastawiony na taki spontan w określonym terminie.

W takiej sytuacji kwestia organizacji mogłaby się ograniczyć do terminu i miejsca, i ewentualnej rezerwacji na kempingu.

Przecież musimy się najpierw poznać :bukiet:

 

Dodatkowo jeśli skupimy się na jakimś sympatycznym kempingu to i pewnie zajęć na cały dzień nie braknie :ok:

 

O takie jest moje zdanie :)

 

Jeśli natomiast uważacie inaczej to propozycja Mariusza (NICKT-a) jest o tyle ciekawa, że na pewno atrakcji tam nie zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Miedziana Góra k/Kielc i propozycja: ŚWIĘTOJANKI na Miedzianej Górze k/Kielc 22-26.06.2011

 

=============================================================================================================

 

Ponieważ zaraz po rozdaniu świadectw zamierzam zabrać wnuki i wyruszyć w drogę objazdową tz.z Wrocka na Lubelszczyznę, Podlasie i Mazury [ planuję na jeden miesiąc } to ten termin i kierunek był by dla nas b. dobry.

Na Miedziance jest dość sporo miejsca i można by było ustawić nasze towarzystwo w jednym miejscu. :ok:

Równocześnie można by się integrować z całością.

Opłaty u Czesia nie są chyba za wysokie? dla nas w sam raz.

Prądu chyba też dla wszystkich wystarczy.

Po za tym można pozwiedzać okolicę.

 

ps. ja tylko się wtrącam bo i tak będę tamtędy jechał i dla nas dobry punkt na odpoczynek przed dalszą trasą. :sciana::ok: [ :bukiet: ] i w dalszą drogę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie by zrobić spot w weekend Bożego Ciała? hmm.gif wtedy i tak większość ma wolne a w wakacje to urlopy itd Co o tym myślicie?? niewiem.gif Co do formy spotkania to jestem podobnego zdania co Jacek grinser006.gif nie ma co robić imprezy tylko poprostu jak to na pierwszym spocie, trzeba się poznać pozwiedzać budki napić się pifflka i pogadać o Knausiakach waytogo.gif ot takie jest moje zdanie hehe(1).gif

 

I pytanie do Ptaka - możesz zaproponować fajną miejscówke w okolicach Łodzi??? blagam.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanie do Ptaka - możesz zaproponować fajną miejscówke w okolicach Łodzi??? blagam.gif

 

taką propozycję mszę naprawdę przemyśleć więc dajcie parę dni na przedstawienie propozycji ,nie spodziewałem się że zostanę wywołany do tablicy :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie by zrobić spot w weekend Bożego Ciała? hmm.gif wtedy i tak większość ma wolne a w wakacje to urlopy itd Co o tym myślicie?? niewiem.gif Co do formy spotkania to jestem podobnego zdania co Jacek grinser006.gif nie ma co robić imprezy

 

Boże Ciało w tym roku wypada wyjątkowo póżno - 23.06.

 

Może nasz spocik zrobić troszkę wcześniej ? Właśnie z uwagi na bliskość okresu wakacyjnego do Bożego Ciała, będę miał problem z wolnym :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu spotów i zlotów, jeżeli chodzi o dobre miejsce spotkania naszej nieformalnej grupy to chyba najodpowiedniejsze byłoby któreś z tych miejsc. wink.gif

Proponują duże zniżki dla grup :niewiem:

Ale najbliżej to okolice Kassel, Hamburga albo Passau - choć dla pomorzan najbliżej byłoby do Rugii.

Ceny w sezonie 12 ÔéČ za plac, 6,8 ÔéČ za dorosłą osobę. Dopłata do większego placu (150 mkw) 3,5ÔéČ.

Energia 0.70 ÔéČ za kWh

Możliwość wynajęcia na miejscu przyczepy KNAUS Südwind 550 FU.

Ciekawe jak by się zdziwili, jakby przyjechała taka "banda" Knausów z Polski. jump.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.