Skocz do zawartości

AKTUALNY CENNIK - KEMPING ZATON - CHORWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Bodzioklb nie chcę ci tu mieszać w głowie ale w tym terminie to masz super campy we Włoszech niedaleko Wenecji z basenami placami zabaw czego niestety w CRO za te same pieniadze nie uswiadczysz niestety zobacz sobie www.marinadivenezia.it tam wg kalkulacji wychodzi ok 27 euro doba tylko taka mała sugestia a campów tam jest od groma

 

Jedyny minus włoskich kempingów - czepek na basenach - a potem opalenizna wkoło czoła... :policja:

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy i nikt tego nie wymagał a ile zabawy na zjeżdżalniach dla dzieci a okoliczne miasteczka typu Wenecja w zasięgu 40 minut stateczkiem z Punta Sabioni

Możesz wybrać plażę która jest za płotem a tam już napewno czepka ci nie każą ubierać no i woda jest cieplejsza we Włoszech niż w CRO chociaż nie taka przejżysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy i nikt tego nie wymagał a ile zabawy na zjeżdżalniach dla dzieci a okoliczne miasteczka typu Wenecja w zasięgu 40 minut stateczkiem z Punta Sabioni

Możesz wybrać plażę która jest za płotem a tam już napewno czepka ci nie każą ubierać no i woda jest cieplejsza we Włoszech niż w CRO chociaż nie taka przejżysta

 

qrcze pytałem na forum właśnie o temat czepków i powiedzieli mi jasno że są potrzebne wiec nie wiem co o tym myśleć. Zraziłem się niesamowicie tym choć Włochy mi się bardziej podobają ze względu na te zjeżdżalnie. potrzebuje jakieś sprawdzone informacje z tego kempu bo zapowiada się obiecujące zwłaszcza że będziemy na Istrii i będziemy blisko do Wenecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz na Marnie nikt tego nie wymagał zresztą przejżyj fotki campu tam nikt beretu nie ma :policja:

 

hehe.. już śledziłem łebki :)

i faktycznie..:)

no kto wie może tydzień jak starczy $ :)

jak nie wieadomo o co chodzi to o pieniądze :) no nie?

dzięki ziomek.

w sobotę spotkanie w związku z wyprawą Chorwacką i przemyślenia..

Tylko co do dzieci to czemu płaca 8 latki jak osoba a w Chorwacji do 10-12 roku życia.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek... w itali to nie potrzebuje kempingu... mam znajomych mieszkajacych w domku z basenem i duzym ogrodem ;) gdzie bez problemu wstawie cepke

 

a co do Chorwacji... interesuja mnie okolice Zadaru,Krk

 

Andrzej... zdzwonimy sie w weekend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakostane www.adria-more.hr camp Kozarica mały plac zabaw sanitariaty czyste ale nie ma podłaczeń plaża betonowa w niewielkiej części żwirkowa

Drage Oaza-Mira www.oaza-mira.hr camp dosyć ładny duże stanowiska brak placu zabaw plaża żwirkowa

Sibenik www.solaris.hr pomimo złych wspomnień w środku sezonu budka na budce poza sezonem może być dobry

Podaję campy na ktore zmieścisz się wygodnie ze swoją budką jest jeszcze mnóstwo przydomowych tanich ale z dojazdem kiepsko

przynajmniej my nie próbowaliśmy :niewiem:

Te powyżej znam z własnego doświadczenia :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy i nikt tego nie wymagał a ile zabawy na zjeżdżalniach dla dzieci a okoliczne miasteczka typu Wenecja w zasięgu 40 minut stateczkiem z Punta Sabioni

Możesz wybrać plażę która jest za płotem a tam już napewno czepka ci nie każą ubierać no i woda jest cieplejsza we Włoszech niż w CRO chociaż nie taka przejżysta

 

Drążyłem temat czepków i wymogów na basenach włoskich i co się okazało miałem racje. Włosi wymagają nakrycia głowy (zakrycia włosów) jeżeli się chce korzystać z basenów wraz z moczeniem głowy.

http://www.eurocamp.pl/camping,Marina-diVenezia.xml#

film pokazuje wszystkich w nakryciach (czepkach)

Również zapytaliśmy Ciotkę która jest w okolicach jeziora Anguillara i ona również potwierdziła obowiązek noszenia czepków w basenach wewnątrz kompleksów.

Oczywiście tylko w tych ekskluzywnych kempingach np. Marina di Venecja, który też był (już wykreślony) na naszej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.