Skocz do zawartości

Plany wakacyjne Knausiaków - sezon lato 2011


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Skandynawia!! Oj. nie mogę się doczekać momentu kiedy moje szkraby podrosną na tyle, żeby móc z nimi tam pojechać.

 

My w tym roku znowu stacjonarnie. Pewnie 2-3 tyg. nad polskim morzem. Potem planujemy Chorwację (ale bez budki).

 

Jeśli wszystko ułoży się po myśli to mam również nadzieję na parę wypadów weekendowych w teamie - ja + synek :hej: (oczywiście z przyczepą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knausiaki! Macie już jakieś pomysły na wakacje ?

Mój syn wpadł na pomysł abyśmy zaczepili przyczepkę do auta i po prostu jechali przez miasta i wsie Rzeczpospolitej, tam gdzie "oczy poniosą".

 

Pomysł jest totalnie zwariowany z perspektywy nas dorosłych, ale może być to niezła przygoda. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Grzesiek :hej: to dzięki forum i doświadczeniom chłopaków będących w Rumunii w 2009 roku miałem odwagę przygotować taką wyprawę. 3 zestawy auto-cepka mam pewne, dwa się jeszcze zastanawiają. Ma być fajnie :)

 

bluesmen, jak mówią "cudze chwalicie, swego nie znacie" - pomysł syna przedni :( w Polsce wszędzie blisko więc bezpiecznie, a jest dużo fajnych miejsc. Odwagi i w drogę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek - gdzie planujesz pobyt nad morzem?

Ja też się chcę gdzieś na 2-3 tygodnie postawić. Chyba w sierpniu. Może uda się zazębić?

 

My prawdopodobnie - tradycyjnie w Łebie.

Koniec czerwca, początek lipca - wtedy kiedy nie ma tam jeszcze tłumów.

Sierpień rezerwuje na Chorwację. Bardzo mi zależy na tym wyjeździe, ale nie wiem jak będzie w pracy. W mojej branży, wakacje to "gorący" sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje plany na wakacje letnie to druga połowa sierpnia podzielona pomiędzy tygodniem na Chorwacji i tygodniem we Włoszech. Niestety tam to jest również szczyt sezonu i główkuję nad kolejnością. Generalnie zacznę od Wiednia, potem jakieś noclegi w Alpach i w okolicach Grazu/Villach albo w lewo albo w prawo. Ale dalej niż okolice Wenecji i Istrii to raczej się nie będę zapuszczał. A co będzie - czas i życie pokaże... Ale cała rodzina już zadowolona z planowania. Kombinujemy nad przejazdami oraz cenami kempingów bo do 20 sierpnia to raczej drogo jest....

Ale w lipcu może postawię gdzieś przyczepkę w Polsce na tydzień -dwa, żeby córka z dziadkami posiedziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NICKT powiem Ci że nie wiedzieć czego pomysł mojego syna zaczyna mnie coraz bardziej ciekawić. Tak już myślałem aby objechać dół polski, a po kawie u gfizyka wracać do domu środkiem kraju, ale.......ja i pomysłodawca tego projektu wakacji to dopiero 50% mojej załogi.

 

Generalnie skupiam się na naszym kraju, dzieci jeszcze zbyt małe aby gdzieś dalej jechać i powiem szczerze że samotnie jakoś tak delikatnie mam stracha. Może to dlatego że to taki wiecie magiczny "pierwszy raz" za granicę z przyczepką. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za róznica; solo, czy z cepka?

 

 

 

Dla mnie zasadanicza.

Solo jade samochodem na gwarancji z pakietem assistance i autem zastepczym w calej Europie.

Z cepką jadę rolką, która chcąc nie chcąc ma prawie 170 tys. przebiegu, W przypadku awarii, mając na pokładzie 3 latka i jednoroczniaka jest jednak trochę więcej stresu.

Poza tym kwestia czasu przejazdu do punktu docelowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.