Skocz do zawartości

max 300 km. od Łodzi


sneer

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś moze mi polecić fajny ośrodek na pobyt z przyczepą nad jeziorem max. 300 km od Łodzi. Dobrze aby miejsce było przyjazna dla małych dzieci a woda w miarę czysta. Oczywiście z podłączeniem do prądu, sanitariaty itp. Dzikie miejsca wykluczam ze względu na brak znajomych z przyczepą :piwo:

POLECAM BARDZO PRZYTULNY I SPOKOJNY :rolleyes: KEMPING " WIKTORÓWKA " W ŚLESINIE ( TRASA :) KONIN - BYDGOSZCZ )

http://www.wiktorowka.za.pl/index.html

Obsługa kempingu - duży pozytyw - a sam właściciel - fajny i miły Pan grający też na gitarze w ciepłe i gwiaździste wieczory .

Dostęp do wody idealny , prąd , prysznic . Ceny za pobyt przyzwoite. Plaża tylko do dyspozycji osób przebywających i zameldowanych na kempingu ( ważna kwestia - nikt obcy się nie włóczy po kempingu - po dwóch dniach w zasadzie wszystkich się przy :) poznaje :ok: )

Możliwość ustawienia przyczepy nad samą wodą przy plaży lub też dalej w cieniu między drzewami - woda czysta . Można również wybrać się z wędką na rybki , na pomost czy też wypożyczyć łodkę .Obok - 5 min drogi - wypożyczalnia sprzętu pływającego - kajaki , rowery , łodzie . Do :) pobliskich fast foodów kwadrans drogi - a i ceny umiarkowane .

Byłem tam w ubiegłym roku w lipcu w czasie regat żeglarskich i festiwalu szanty , odbywającym się na pobliskiej przystani OSiRu ( przystań oddalona jest od kempingu ok 15 min drogi pieszo )

Pobyt tam mogę zaliczyć do bardzo udanych , w tym roku też tam się wybieram - oczywiście też w czasie trwania festiwalu ...

:ok:

Poniżej namiary GPS , oraz kilka fotek

52°22'33.70" N

18°18'56.15" E

Edytowane przez tomik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem tam w tamtym roku na rekonesansie i przyznam ze nie zrobiło to pole na mnie dobrego wrazenia

 

po rozmowie z włascicielem dowiedziałem sie ze nie ma prysznica i zjazd na pole tez nie był zachecajacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Koszelówka to obok (3km to same jezioro tylko druga strona- wjazd od głównej drogi Sochaczew - Łąck) masz Zdwórz kemping Relax ładny nad samym jeziorem :rolleyes: ograniczenie co do prysznica (czynny w określanych godzinach ale musiałbyś zadzwonić) poza tym wszystko OK woda w miarę sprzęt wodny sklep kilka knajp ale tez raczej na 3, 4 dni gór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.