Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

fakt piasek dla dzieci to raj.Choć moje bakterie to lubią pływanie na powierzchni i czyste stopy. Zależy kto co lubi. dla mnie skały lub kamyki. :niewiem: ktoś napisał jak plaża piaszczysta to Włochy zapraszają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam rezerwacji tak wczesnie nigdy tego nie robilismy

Przyczepa to wolnosc a nie przywiazanie do terminu i miejsca

Nie zawsze to co ci się podoba na folderze jest adekwatne do tego co zastajesz na miejscu

Tak samo z opiniami co jednemu pasuje drugiemu nie musi ja polecę ci jakiś camp a ty pojedziesz i powiesz stuknięta co im się tam podobalo

Masz prawo gdzieś się zatrzymać a potem poszukać czegoś jeżeli ci nie pasuje

Nie płać z góry za camp nie ma sensu zawsze możesz zrobić odwrót

Nie ma nic gorszego niż siedzieć gdzieś i narzekać być niezadowolonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nono po to kupiłem cepkę aby jak ziomek jechać gdzie mi się podoba. Nie chcą mnie tu bo nie mają miejsca albo nie zmieszczę się z długością to ich strata. gdzie indziej przyjmą mnie z pocałowaniem ręki. Taki luxus karawaningu :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOLNOŚĆ to piękne słowo..... i na tym bazujmy organizując wyjazdy.

Opinie negatywne o San Marino nijak się ma do rzeczywistości, to natura ludzka jest taka a nie inna, ludzie narzekali, narzekają i będą narzekać, a negatywne opinie tylko mobilizują właścicieli kempingów do tworzenia ideału. Jeśli się komuś nie podoba to nikt ich tam na siłę nie trzyma.....

John nad Ballatonem niewiem gdzie się zatrzymam.... to tzw Wolność zajade, pooglądam i wybiore..... mam katalog BALLATONTURIST na 2011 rok (darmo mi przysłali po mailu na ich stronie) i tam sobie pooglądałem ale dopiero na "żywo" się okaże co i jak.....http://www.balatonto....php?WG_LANG=pl

Ja w sobotę nie jadę bo mam przykre doświadczenia jeśli chodzi o drogę, korki korki korki korki..... dlatego wyruszam w środku tygodnia, pozatym w Jablancu w weekend są ogromne kolejki na wjazd na prom.

 

to kilka fotek z Loparu na Rabie ( plaża przy San Marino) http://www.camperteam.pl/forum/viewtopic.php?t=9078

Edytowane przez martini44 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ja w sobotę nie jadę bo mam przykre doświadczenia jeśli chodzi o drogę, korki korki korki korki..... dlatego wyruszam w środku tygodnia, pozatym w Jablancu w weekend są ogromne kolejki na wjazd na prom.

 

Zgadza się.

Najlepiej dojeżdżać na miejsce w Chorwacji od poniedziałku do czwartku a wracać do domu od poniedziałku do soboty.

Unikać w czasie dojazdu piątku, soboty i niedzieli gdy panują tam straszne korki w kierunku morza oraz unikać niedzieli w czasie powrotu bo wtedy też są wielkie korki i ma się wrażenie że nagle wszyscy wracają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

Najlepiej dojeżdżać na miejsce w Chorwacji od poniedziałku do czwartku a wracać do domu od poniedziałku do soboty.

Unikać w czasie dojazdu piątku, soboty i niedzieli gdy panują tam straszne korki w kierunku morza oraz unikać niedzieli w czasie powrotu bo wtedy też są wielkie korki i ma się wrażenie że nagle wszyscy wracają.

 

Faktycznie coś w tym jest ale ostatnimi czasy się poprawiło, niestety ze względu na pracę i na urlopy zawsze mam je od weekendu, jeździmy przeważnie w piątek, po drodze nocleg gdzieś na Węgrzech przy jakiś basenach termalnych i dalej w sobotę na Chorwację i od jakiś 3 lat nie kojarzę abym miał jakieś przykre wspomnienia z dużym ruchem. Napewno jest on większy niż w tygodniu, ale dzięki autostradzie nie jest taki przerażający jak to było parę lat temu jak jeszcze wszyscy jechali magistralą adriatycką wzdłuż wybrzeża :-)

Edytowane przez bartosz_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. weekendy są obładowane ale to wynika że w weekend zwalniają się miejsca na kempingach - wymiana turnusów. Nawet ostatnio jak pisałem maila do kempingów to napisali że najlepiej w sobotę przyjazd zaplanować bo wtedy się najwięcej miejsc zwalnia. ja jadę w piątek i tak jak większość nocleg gdzieś po drodze i rano śniadanko i dalej w trasę.

My mamy już zaplanowany wyjazd z łodzi kierunek Chorwacja w dniach 8 lub 9 lipca w zależności jak się kobitki pozbierają. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota to chcesz czy nie będą korki niedziela spoko

my wjeżdżamy zazwyczaj w sobotę jeżeli Cro to rano + Zalakaros baseny i w niedzielę dalej

Jeżeli Włochy to sobota popołudnie nocleg parking i niedziela dojazd

Nie zdażylo sie nam utknąć w korku chyba że wypadek drogowy ale tego nie da się przewidzieć

Nie mieliśmy też problemow ze znalezieniem miejscówki w niedzielę

Wyjazdy zawsze lipiec sierpień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce startowac 29 lub 30 maja wieczorem wiec chyba nie bedzie korkow bo to poczatek tygodnia i przed sezonem...

chce przez noc dojechac nad Balaton aby moja pani z dzieckiem mogla sobie pozwiedzac a ja sie przespac i na wieczor znow start na Chorawacje do miejsca docelowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaton to miasteczko wypoczynkowe masz tam wszystko ale też jest ogromny hałas i zależy gdzie się ulokujesz bo z sektorów koncowych dosyć daleko do plaży czerwiec powinien byc luzniejszy

Ale na plus place zabaw o ile się nie mylę odpłatne częściowo,sklepiki i tym podobne bajery,basen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaton to miasteczko wypoczynkowe masz tam wszystko ale też jest ogromny hałas i zależy gdzie się ulokujesz bo z sektorów koncowych dosyć daleko do plaży czerwiec powinien byc luzniejszy

Ale na plus place zabaw o ile się nie mylę odpłatne częściowo,sklepiki i tym podobne bajery,basen

 

 

na poczatku czerwca raczej tloku sie nie obawiam... rok szkolny trwa wiec na kempingach pewnie beda starsze osoby i rodzinki z malymi dziecmi wic halas powinien byc do zniesienia...

Zaton miedzy innymi biore pod uwage ze wzgledu na "atrakcje" dla dziecka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.