Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Myśmy byli dwa lata temu na kempingu Kozarica w Pakostane, fajny sympatyczny kemping z uregulowaną plażą idealny dla dzieci - plac zabaw i animatorzy przy kameralnej knajpce nad samym morzem, można więc siedzieć popijać zimne Karlovacko i obserwować pociechy. Czyste sanitariaty dostępne tylko za pomocą zegarków kodowych, które dostaje się przy rejestracji, mały i cichy kemping. W tym roku znowu się tam wybieramy z naszą 1,5 roczną pociechą pod koniec czerwca. Jeżeli chodzi o ten termin to trzeba się dowiedzieć jak wygląda sprawa z miejscem bo udało mi się zarezerwować teoretycznie ostatnią parcele nad samą wodą nie wiem jak wygląda sytuacja z innymi miejscami.

tutaj link do kempingu

http://www.adria-more.hr/kamp.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w tym roku planujemy swój pierwszy wyjazd na wakacje z przyczepą kempingową, chcemy jechać do Chorwacji. Proszę o info czy w drugiej połowie lipca nie jest zbyt ryzykowne jechać w ciemno, bez wcześniejszej rezerwacji ? Czy na miejscu nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca dla dwóch zestawów (dwie przyczepy) tak aby stały obok siebie ? Czy nie będziemy skazani tylko na bardzo drogie lub bardzo kiepskie kempingi ? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdanie trzeba rezerwować w tym terminie co Ty chcesz jechać.

Ale najlepiej wysłać zapytanie na kemping który wybrałeś a sam się przekonasz.

Ja wysłałem maila z zapytaniem czy są wolne miejsca we środę tj 26,01 a w piątek mi napisali że są jeszcze wolne 5 parceli ale udało się nam zarezerwować a dodam że jedziemy pod koniec Czerwc :bevil:

 

Witam, w tym roku planujemy swój pierwszy wyjazd na wakacje z przyczepą kempingową, chcemy jechać do Chorwacji. Proszę o info czy w drugiej połowie lipca nie jest zbyt ryzykowne jechać w ciemno, bez wcześniejszej rezerwacji ? Czy na miejscu nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca dla dwóch zestawów (dwie przyczepy) tak aby stały obok siebie ? Czy nie będziemy skazani tylko na bardzo drogie lub bardzo kiepskie kempingi ? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kozarica byla w lipcu zabita!

Prawie codziennie robilismy spacerek wokół mieściny wlaśnie przez kamp i widziałem, jak ludziska odchodzili z kwitkiem.

Nad linia brzegowa to zapomnij.

Sugeruję kawalek dalej w Sibeniku-Zablace.

Przestronnie, pod drzewami zaraz przy morzu.

Niestety nie ma lagodnego zejścia do morza. Wchodzisz od razu po kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam mały problem do rozwiązania, wymyśliliśmy sobie, że przez 2 tygodnie 4 razy zmienimy kemping, tak aby trochę pozwiedzać i zobaczyć różne miejsca, a tu wychodzi na to, że raczej jest wskazana wcześniejsza rezerwacja... szkoda, mieliśmy ochotę na mały spontan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie podepne pod temat i zapytam... czy w Chorwacji kemping ze stalym przylaczem biezacej wody i mozliwoscia podpiecia spustu pod kanal jest problemem?

na kemping ktory sie wybieram jest taka opcja ale chcialbym zapytac jak ma sie sprawa na innych polach?

 

 

witam,w roku 2010 bylem we wrzesniu na kampingu kozarica w pakostane http://www.adria-more.hr/kamp.php?lang=en .w sektorach a i b bylo swietnie rozwiazane podlaczenie do wszystkich mediow,na 4 stanowiska 1 komplet przylaczy-wszystkich.sanitariaty bardzo czyste,ciepla woda cala dobe,internet za dodatkowa oplata.pozdrawiam irekg1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John.... ja z moja rodzinką jadę na Rab do San Marino w dniu rozdania świadectw ewentualnie w dniu nastepnym, dzieci 2 i 11 lat.... nie rezerwuję parceli bo niema takiej potrzeby, kemping jest spory i znajdę gdzieś miejsce napewno ..... po drodze chcemy się zatrzymać na 2-3 dni nad Ballatonem......

W zeszłym roku byłem osobówką na kwaterach, plaża super, knajpki super, kemping super...... ideał dla dzieciaków.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John.... ja z moja rodzinką jadę na Rab do San Marino w dniu rozdania świadectw ewentualnie w dniu nastepnym, dzieci 2 i 11 lat.... nie rezerwuję parceli bo niema takiej potrzeby, kemping jest spory i znajdę gdzieś miejsce napewno ..... po drodze chcemy się zatrzymać na 2-3 dni nad Ballatonem......

W zeszłym roku byłem osobówką na kwaterach, plaża super, knajpki super, kemping super...... ideał dla dzieciaków.....

 

 

To super :niewiem: my jedziemy w sobotę.

Ale możesz mieć problem z parcelą ja rezerwowałem i było ostatnie 8 wolnych parceli więc niewiem czy będzie coś wolnego mam nadzieje że się spotkamy na miejscu.

Skontaktujemy się na PW przed samym wyjazdem.

A nad Balatonem gdzie się planujecie zatrzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś też podobne pytanie zadałem na forum o rezerwacji i dostałem odpowiedź że najlepiej bez rezerwacji. Czytając wasze wypowiedzi napisałem maila na trzy kempingi, Puntizella, Stoja, Simuni (wyspa PAG) i dostałem jasną odpowiedź. w sezonie lipiec-sierpień nie ma potrzeby rezerwacji,

 

cyt:"jeżeli chodzi o parcele obok siebie (ponieważ będziemy minimum dwoma rodzinami) to proszą o kontakt mailowy 5-8dni przed terminem przyjazdu".

 

Podali mail do kontaktu. Na Simuni powiedzieli że 10dni wcześniej ich poinformować że będzie się z dwoma rodzinami i chce się blisko(obok) parcele. I zawsze proszą o przywiezienie wydruku maila z potwierdzeniem korespondencji. : )

 

Wiec nie rozumie paniki w Lutym że już brak miejsc wolnych w lipcu.Co to kwatery-apartamenty??

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

John.... ja z moja rodzinką jadę na Rab do San Marino w dniu rozdania świadectw ewentualnie w dniu nastepnym, dzieci 2 i 11 lat.... nie rezerwuję parceli bo niema takiej potrzeby, kemping jest spory i znajdę gdzieś miejsce napewno ..... po drodze chcemy się zatrzymać na 2-3 dni nad Ballatonem......

W zeszłym roku byłem osobówką na kwaterach, plaża super, knajpki super, kemping super...... ideał dla dzieciaków.....

 

Kemping San Marino

Byłem tam tydzień 3 lata temu.

Fakt - nie trzeba było rezerwować parceli bo było dużo miejsca i to w środku sezonu.

Bardzo ładna piaszczysta plaża.

Niby wyspa ale czułem się tam jak nad jeziorem hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie opinie ostatnie z końca sierpnia i września 2010.. Sumując nie pojadę tam choć miałem go na liście. Z opinii widać że z roku na rok coraz gorzej.

 

http://www.eurocampings.pl/pl/europie/chorwacja/primorsko-goranska/kemping-san-marino-105224/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie opinie ostatnie z końca sierpnia i września 2010.. Sumując nie pojadę tam choć miałem go na liście. Z opinii widać że z roku na rok coraz gorzej.

 

http://www.eurocampi...-marino-105224/

 

 

A ile jest tych opini raptem 4 na tyle ludzi co tam jeździ to troche mało...

Ja tam jadę ze względu na piasek dla dzieci na plaży.

Jak będzie kiepsko to się pakuje i jade dalej :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.