Skocz do zawartości

"Prima Aprilisowy" spot w Czerwonej Wodzie Południowców i przyjaciół.


Rekomendowane odpowiedzi

Lista chętnych:

1. Finger - 3os. - kemping , wycieczka

2. Świstaki - 3 os. - kemping

3. Akissjg - 3 os. - kemping

4. Maligr - 5 os. - kemping

5. BiG Team - 2 os. - kemping

6. bluesmen - 3 os. - kemping

7. szczepan - 3 os. - kemping

8. Wiecho57 - 2 os. - kemping

9. Malaga - 3os. kemping

10.markiz 1977-4os.-kemping

11.rydz-yk-4os.-kamping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 506
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lista chętnych:

1. Finger - 3os. - kemping , wycieczka

2. Świstaki - 3 os. - kemping

3. Akissjg - 3 os. - kemping

4. Maligr - 5 os. - kemping

5. BiG Team - 2 os. - kemping

6. bluesmen - 3 os. - kemping

7. szczepan - 3 os. - kemping

8. Wiecho57 - 2 os. - kemping

9. Malaga - 3os. kemping

10.markiz 1977-4os.-kemping

11.rydz-yk-4os.-kamping

12. b.b tulipan +1 -warunkowo - kemping.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę Boguś , że słowo warunkowo zamienimy za jakiś czas na tzw. 100%. Póki co wiemy o co chodzi :blagac: . A na liście zapisałem 2 os. , tj.:Ciebie i Janinkę. Wiadomo , że z wnuczkami zawsze jest sprawa otwarta .

 

Lista chętnych:

1. Finger - 3os. - kemping , wycieczka

2. Świstaki - 3 os. - kemping

3. Akissjg - 3 os. - kemping

4. Maligr - 5 os. - kemping

5. BiG Team - 2 os. - kemping

6. bluesmen - 3 os. - kemping

7. szczepan - 3 os. - kemping

8. Wiecho57 - 2 os. - kemping

9. Malaga - 3os. - kemping

10.markiz 1977 - 4os. -kemping

11.rydz-yk - 4 os. - kemping

12. b.b tulipan - 2os. - kemping (warunkowo)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień przeznaczyłem na udokumentowanie naszego miejsca pobytu podczas Prima Aprilisowego zlotu. Dokumentację foto zrobiłem wraz z kolegą forumowym "Boss'em" i przy udziale bardzo miłego małżeństwa , które prowadzi ten ośrodek .

Poniżej kilka zdjęć w zimowej scenerii .

 

Dodam jedynie , że moje obawy odnośnie miejsca i jego pojemności na przyczepy zostały rozwiane . Śmiało mogą przyjechać jeszcze 3 Milki :blagac:

Jest dodatkowy plac na którym można umieścić sporo przyczep . Uczestnikom spotkania w Miłkowie lub Olsztynie obrazowo mogę napisać tak , że jest to 3 razy więcej terenu . Ustawiać się można w różnych konfiguracjach.

 

Teraz fotki i krótkie opisy.

post-1836-034476800 1294325746_thumb.jpg Tablica widoczna z drogi głównej

post-1836-029275200 1294325756_thumb.jpg Dojazd w lesie nową drogą asfaltową

post-1836-001993200 1294325760_thumb.jpg Miejsce przy bramie wjazdowej

post-1836-015220100 1294325764_thumb.jpg Jeszcze inne ujęcie przy wjeździe (widoczne budynki socjalne)

post-1836-075667600 1294325768_thumb.jpg Brama dla nas i Świstakowej Milki

post-1836-087232300 1294325772_thumb.jpg Budynek z toaletami , umywalkami i prysznicem

post-1836-057822000 1294325775_thumb.jpg Umywalki z ciepłą wodą

post-1836-050225800 1294325777_thumb.jpg WC

 

cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cd fotek

post-1836-039546200 1294326252_thumb.jpg Poletko dla przyczep (po lewej stronie mało na zdjęciu widoczny staw)

post-1836-007310100 1294326256_thumb.jpg Przyległy drugi plac na ... Milki

post-1836-046375100 1294326258_thumb.jpg Skrzynki z 16A zabezpieczeniem (tylko 3 szt. ale damy radę)

post-1836-090545500 1294326261_thumb.jpg Spora wiata (na ok.100 osó:ok: wraz z kominkiem , lodówkami , kuchnią do grzania potraw .

Akurat myśliwi przygotowywali się do uczty po polowaniu .

post-1836-073860800 1294326263_thumb.jpg Możliwości kulinarne gospodyni (do ewentualnego uzgodnienia)

post-1836-056949500 1294326266_thumb.jpg Pokój gościnny na 4 osoby .

post-1836-041370300 1294326269_thumb.jpg Jadalnia pięterko niżej

 

 

:blagac: Tak to wygląda zimową porą.

Na mój gust to śmiało można się szykować do wyjazdu .

Myślę , że pogoda pozwoli nam na spotkanie . No chyba , że śniegi nie odpuszczą .

Wg gospodarzy jest tam piaszczysty grunt co pozwala na szybkie odejście wód . Nie powinniśmy grzęznąć .

 

Z innej beczki.

Istnieje możliwość przygotowania w ramach poczęstunku zupy zlotowej , z której w okolicy słynie gospodyni .

Taką grochóweczkę chętnie by się "wciągnęło" zaraz po przybyciu na plac lub wieczorem w ramach piątkowych manewrów integracyjnych. Co Wy na to ?

Od osoby pół litra zupki to 3,5zł .

Wypowiedzcie się czy brać takie coś pod uwagę.

Myślę o wykorzystaniu zlotowej brytfanki ale trudno aby decydować za wszystkich.

Czekam na sugestie. Wspólnie coś ustalmy .

 

W razie pytań piszcie lub dzwońcie . Chętnie odpowiem .

 

Pozdrawiam :ok:

 

PS - Nowe informacje dołączyłem do postu informacyjnego z 1 strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku, to brać ten kociołek czy nie? :blagac:

A już bardziej na poważnie jeśli będzie zupka + dolewka to na diabła będzie mi ten kociołek zagracał busiorka.

Jeśli idzie o patelkę to myślę że winna być. Siedząc przy niej można by pilnować i snuć prze najróżniejsze dialogi. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę , że każdy przyjedzie ze swoimi spcjałami i swoje sprzęty kucharskie typu kociołek , patelnia , grill , brytfanka będzie potrzebna .

Ja tylko sygnalizuję , że jest możliwość zamówienia zupki dla większej ilości osób.

Myślę , że warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek !! Taki mały talerzyk na początek do pierwszego zlotowego :blagac: jest chyba wskazany . Będzie można ocenić umiejętności gospodyni .Atmosfera spotkania będzie na pewno wspaniała to i gospodarze chyba spróbują naszych kociołków (pełna mobilizacja musimy być lepsi) .Odliczamy z Daną dni do tego spotkania z Wami :banan: KARAWANINGOWCAM I!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również chętnie skorzystamy z ciepłej strawy

Patrząc na sylwestrowe spotkanie w Niedzicy myślę że i śnieg nam nie będzie straszny więc zapisujcie się bo jak będzie większa liczba uczestników to i może się coś ugra z cenami. A i deszcz nam nie będzie straszny bo wiata jak widać jest ogromna a ogień w kominku w razie ulewy zastąpi ognicho.

P.S.

brawo.gif dla Arka za fotoreportaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólnie z Robertem "Boss'em" (jeszcze nie zapisanym :ok: ) stwierdziliśmy , że to całkiem sympatyczne miejsce. Wiadomo , że w zimie niewiele można pokazać . Wszystko się w tym śniegu zlewa ale zapewniam , że do naszych wypadów miejsce jest super .

Rzeczywiście wiata robi wrażenie . Są dopięte ściany , więc wiatr nie gwiżdże po podwiązkach :blagac: . Jej zaletą jest to , że pomieści sporą ilość ludzi . Jest tam parę rzeczy przydatnych do posiaduchy , m.in.: lodówki , kuchnia , kominek z rusztem , porządne ławki i stoły . Naprawdę "miejscówka" daje radę .

 

Co do cen . Póki co zostają takie jak podałem w poście informacyjnym . Nie ma co sugerować się cenami ze strony int. agro... bo są to ceny z zeszłego roku .

Uważam , że i tak nie ma co narzekać . Ceny nie demolują nam portfeli .

Przykładowo mi za dobę w załodze 3 osobowej (1 dziecko do 16 lat) wychodzi 33zł , więc urwać coś z tej ceny jest trudno . Tymbardziej , że otwierają nam agro... przed zasadniczym sezonem . Pożyjemy , zobaczymy .

Póki co jest nas tyle co na liście . A może być więcej tylko reszta "cóś" cicho siedzi . :ok:

 

W sprawie zupki "wieczorową porą" w piątek też jestem za :) .

Myślę , że przed spotkaniem , dowożąc drzewo uzgodnię z gospodynią sprawę garkową . Wszystko będzie zależne od długości listy .

 

Pozdrawiam , heeeeeej !!! :ok:

 

PS - Po zapisach na liście widzę , że sprawa wycieczki do Niemiec raczej upadnie , więc nastąpi modyfikacja planu zlotowego . W tym układzie termin zapisów nie jest już aktualny . Można się zgłaszać do ostatniej chwili.

Jesteśmy otwarci na propozycje i pomysły zlotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Tak jak pisalem w mailu piszemy się na tą imprezę. Mieszkamy rzut beretem od miejsca zlotu więc możemy cokolwiek pomóc w organizacji, jakby co to walić prosto z mostu

 

Lista chętnych:

1. Finger - 3os. - kemping , wycieczka

2. Świstaki - 3 os. - kemping

3. Akissjg - 3 os. - kemping

4. Maligr - 5 os. - kemping

5. BiG Team - 2 os. - kemping

6. bluesmen - 3 os. - kemping

7. szczepan - 3 os. - kemping

8. Wiecho57 - 2 os. - kemping

9. Malaga - 3os. - kemping

10.markiz 1977 - 4os. -kemping

11.rydz-yk - 4 os. - kemping

12. b.b tulipan - 2os. - kemping (warunkowo)

13. TURTL - 2 osoby - kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie przygarniecie z samym holownikiem to sie tez postaram dojechać na :piwo:

 

Lista chętnych:

1. Finger - 3os. - kemping , wycieczka

2. Świstaki - 3 os. - kemping

3. Akissjg - 3 os. - kemping

4. Maligr - 5 os. - kemping

5. BiG Team - 2 os. - kemping

6. bluesmen - 3 os. - kemping

7. szczepan - 3 os. - kemping

8. Wiecho57 - 2 os. - kemping

9. Malaga - 3os. - kemping

10.markiz 1977 - 4os. -kemping

11.rydz-yk - 4 os. - kemping

12. b.b tulipan - 2os. - kemping (warunkowo)

13. TURTL - 2 osoby - kemping

14 andrewa1 -1+ ? osoby -kamping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie przygarniecie z samym holownikiem to sie tez postaram dojechać na :piwo:

 

Lista chętnych:

14 andrewa1 -1+ ? osoby -kamping na 160%

Witaj w temacie.

popraw ten wpis bo inaczej będziemy go czytać jak będziesz miał całą pewność.

Andrzej myślę że to dobry pomysł z Twoimi chęciami na przyjazd.

Miejsce jak zapewniał finger znajdzie się dla chcącego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.