Skocz do zawartości

Forum CamperTeam zawieszone


Ted69

Rekomendowane odpowiedzi

osobiście czuję się pominięty na tej liście :sciana: człowiek się stara , miesiącami całymi a tu taki brak docenienia na koniec :mikolaj:

 

smutna to jest tak na poważnie sprawa , ile to potrwa nie wiadomo i pewnie sami szefowie nie wiedzą ale jak już się skończy to już widzę głosy zwykłych , niedymiących userów , takich dla których to była odskocznia od życia i problemów dnia codziennego , ci ludzie zostali potraktowani jak dzieci w przedszkolu , zamknięto ich w sali i zgaszono światło ..... nie jeden się zastanowił kim był do tej pory na CT a myślał zapewne , że był traktowany jak dorosły ...

 

zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KURCZAKI ...tak czytam co ty wypisujesz najpierw na forum CT, a teraz u naszych przyjaciół i zastanawiam się co Ci tak na prawde dolega,.........masz katar , zajęte zatoki......................................................................................:mikolaj:

,boli cie głowa od rana,........................:ok: czy może problemy z kręgosłupem i nękają Cię nerwobóle ( to częste u mechaników) co raz bardziej mam ochotę napisać , że po prostu bredzisz :sciana:.Co Ty chłopie wypisujesz na tym forum,o jakichś przedszkolakach i gaszonym świetle..............to nie to forum :look::banan:

 

Achoj!

No to się porobiło.Ale co dalej?

Tutejsze forum to też bardzo fajni ludkowie ale tutaj nie będziemy zaśmiecać Ich problemami Kamperów

 

Oczywiście zaśmiecających na śmietnik.........to forum jest od super kontaktów i porad, samych przyjaznych ludków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja wiem że wesoło nie jest. Oczywiście macie problem i z tego powodu jak najbardziej możecie komunikować się przez Nasze forum. Prosił bym jednak jako administrator o nie skakanie sobie do gardeł przecież ledwo co się święta skończyły a chyba nikt nie chce zaczynać Nowego Roku w atmosferze rodem z prokuratury. Tyle ode mnie. Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winniczku , jeszcze raz Tobie i innym czytającym wyjaśniam , że nie mam ani chęci ani zamiaru tu (gościnnie) przenosić i roztrząsać problemów CT . Zostaliśmy wszyscy zaskoczeni niemiłą niespodzianką i chwała adminom tego forum , że bez problemów udostępniają nam praktycznie na tą chwilę , swoje forum jako skrzynkę kontaktową .

 

Warto może w takiej sytuacji podyskutować jak się w tych okolicznościach zachować , wspólnie objąć jakąś linię zachowawcząa może i twórczą . Rozumiem , że Ty jak i Arcadarca ( którego zachowaniea nie rozumiem ) macie obawy ale czy wyrażanie ich w tak praktycznie zaczepiający i prowokujący sposób jest konstruktywnym zachowaniem ? Przypominam Panom , że ja jako Kogut nie zostałem pozbawiony jakichkolwiek praw obywatelskich , więc mogę pojawić się na każdym forum , moje dalsze zachowanie może być oceniane ale..... wróżenie na podstawie domysłów a tym samym prowokowanie do sprzeczki to już nie jest fair koledzy z CT . Tam byliśmy podobno rodziną a tu dopiero to jesteśmy gośćmi , więc jeszcze raz proszę o wstrzemięźliwość w osądach i niemiłych stwierdzeniach . Niech może tutejśi admini oceniają naszą kulturę i naprawdę dawanie im pretekstów do pouczeń a od wczoraj interweniowali już conajmniej dwa razy nie będzie stawiać nas dalej w dobrym świetle , chyba nikomu nie zależy na dalszej degradacji naszego wizerunku w oczach innej zorganizowanej braci ludzi kochających mieszkanie w domach na kółkach , obojętnie jak to się nazywa i jak jest zbudowane . Pamiętajmy , że na końcu jest ognisko i wspólne biesiadowanie a kto jaki kluczyk ma w kieszeni jest sprawą nieważną .

 

Ktoś ma jakieś konstruktywne wnioski i przemyślenia ? Chętnie poznam zdanie i Twoje Winniczku i Twoje Darku , może tu rozpędzicie się w dyskusji do czego zachęcam ...:mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze kogucie ze juz sie exportowałeś z CT na KARAWANING.PL juz zaczynasz i tutaj rzadzic.mowic co mamy robic.:mikolaj:

 

to taki troche handel wymienny, karawaning pozbył sie Jareczka-OSKP, a dostał w zamian KOGUTA TEDA , brakuje jeszcze paru forumowych krzykaczy np.,ROGERA, ADI i bedziecie mieli komplecik - z gory wspołczuje karawaningowi.pl :ok:

, i licze ze na ct juz sie nie pokazecie.lub sami was zbanuja na amen :sciana:

pozdrawiam rdzennych członków KARAWANING .PL :banan:

robot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z uwagi na duży szacunek dla kolegów z forum karawaning.pl przestawiam się na konstuktywną obserwację tego co bedzie wyczyniał tu pan KURCZAKI. Postaram się nie podnosić i tak już wysokiego ciśnienia. Z wyrazami szacunku : Winniczek :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze kogucie ze juz sie exportowałeś z CT na KARAWANING.PL juz zaczynasz i tutaj rzadzic.mowic co mamy robic.:mikolaj:

 

to taki troche handel wymienny, karawaning pozbył sie Jareczka-OSKP, a dostał w zamian KOGUTA TEDA , brakuje jeszcze paru forumowych krzykaczy np.,ROGERA, ADI i bedziecie mieli komplecik - z gory wspołczuje karawaningowi.pl :ok:

, i licze ze na ct juz sie nie pokazecie.lub sami was zbanuja na amen :sciana:

pozdrawiam rdzennych członków KARAWANING .PL :banan:

robot.

Ponieważ zostałem "imiennie" wywoałny:

 

Drogi robocie - fajnie, że zmieniłeś nick, będzie trudniej Ciebie poznać kim jesteś naprawdę. Jestem na tym forum nieco dłużej niż Ty......., więc nie muszę się tu pojawiać bo jestem cały czas. Jestem rdzennym k.pl , ale za pozdrowienia nie dziękuję. Krzycz sobie dalej.

Na forum może się nie udzielam ale jestem tu już jakiś czas.

 

Pozdrawiam "bezdomnych" kolegów.

A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robocie - po twoim poście można wywnioskować że wiesz mało o dobrych czasach CT,a uwież mi było wspaniale ,ale to przez takich tekściarzy i mącicieli jak ty i twoja wypowiedź wszystko wzieło w łeb ,są tacy którzy lubią bałagan i robią wszystko by nikt nie dał rady posprzątać ,jesteś dziwny,inny i daj nam spokój my wszyscy w CT z upływem czasu dogadamy się i znajdziemy sposób na mącicieli pamiętaj że nie wystarczy zejść z drzewa jeszcze trzeba wyjść z lasu.Pozdrawiam cię i proszę nie wycieraj sobie buzi CT bo jeszcze kiedyś możesz go potrzebować,narazie ,zdrowia życzę i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.