Skocz do zawartości

Forum CamperTeam zawieszone


Ted69

Rekomendowane odpowiedzi

Pare osób lubi wchodzić na forum "z buta" bez pukania i demolowanie Go sprawia im wyjątkową przyjemność,więc ADMINISTRACJA dała wszystkim na wstrzymanie.

AD najpierw (kolo godz 19/20) zaprosilo do konstruktywnej dyskusji co sie szaraczkom nie podoba - a pozniej, zgasila swiatlo.

Nie bede pisal jak to oceniam, bo same niecenzuralne slowa cisna mi sie na klawiature.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winniczku ...to musimy usiąść przy jednym stole i o tym pogadać , Wiesz , że słowo pisane dostarcza niejasności a na CT takie niezrozumienia to norma jest i była ..... pisać tu gościnnie chyba o tym nie warto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ted nie wiem czy to dobry ruch właściciel CT zastrzegł nazwę znakiem patentowym oby nie podał Cię do sądu

 

Byl kiedys proces o wode mineralna - jedna byla MAZOWSZANKA, druga MAZOWIANKA - moze byc i o CamperTeam i CamperTeamBIS :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gościnnie..........jestem na tym forum też i grupa "zrytych beretów" nie jest mi obca,a i Południowcy są mi też znani :ok::sciana::mikolaj:

 

TED69 liczy się początek nazwy nie koniec,jak jest zastrzeżona to należy uważać można mieć kłopot :klotnia:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare osób lubi wchodzić na forum "z buta" bez pukania i demolowanie Go sprawia im wyjątkową przyjemność,więc ADMINISTRACJA dała wszystkim (podkreślenia moje) na wstrzymanie.

 

TEGO nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem tzw. odpowiedzialności zbiorowej.

Jestem zbulwersowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie wszyscy jestem trochę oszołomiony tą sytuacją, cokolwiek się stało. Chciałem tylko napisać, że wszyscy są mile widziani na tym forum :mikolaj:

Forum Camperteam chwilami bylo mocno obciazone, wywalalo bledami, nie dalo sie go czytac. Nie wiem, jakie tutaj macie lacze i gdzie posadowona baze ale dwa fora razem moze stwarzac problemy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mam SOS w aucie , trzeba to jakoś rozesłać choć w sos nie ma maili co teraz wydaje się błędem , nie chciałbym być na miejscu kogoś potrzebującego w drodze jeśli uznał , ze to super inicjatywa ..... ciągle w lekkim szoku jestem choć nic mnie nie dziwi

 

dziękuję za przyjecie i przechowanie do czasu wyjaśnienia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.