Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Ja tez Was witam! i przy okazji zapytam czy ta rurka pod podoga przyczepy to jest spust wody z ukladu, czy raczej zasilanie biezaca woda ukladu? Dodam ze od spodu ktos wkrecil zwykla srube. Czy tak to powinno wygladac w oryginale?

rurka spustowa swift.jpg

Przy okazji pochwale sie przyczepka :)

 

Alfa & Swift.jpg

Edytowane przez Goblin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Goblin napisał:

czy ta rurka pod podoga przyczepy to jest spust wody z ukladu

Raczej tak. Jest jedna naukowa metoda żeby to sprawdzić - eksperyment.

 

48 minut temu, Goblin napisał:

Dodam ze od spodu ktos wkrecil zwykla srube. Czy tak to powinno wygladac w oryginale?

Nie widać żadnej śruby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, jacek00 napisał:
Godzinę temu, Goblin napisał:
srube juz wykrecilem...i wtedy zlalo sie troche wody, tylko czy to mozliwe, zeby z fabryki tak wyszlo?

To raczej wygląda na jakąś samoróbkę

Spust wody z konstrukcji???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spust wody z konstrukcji???
Ten konkretny spust. Wątpię aby fabrycznie była wsadzona rurka od wody, która normalnie możesz kupić w markecie budowlanym. Tam samo ta przejściówka kanalizacyjna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 16.12.2011 o 23:20, Kristofer napisał(a):

Posiadam trochę różnych instrukcji do przyczep angielskich (instrukcje pełne, ze schematami, rysunkami i całą masą zaleceń), ogrzewań, bojlerów np. przyczepy Abbey, Swift; urządzenia Carver Cascade 1, Carver Cascade 2, Carver Fanmaster, Primus 2490 i jeszcze trochę innych.

Witam (po latach) :-)

Zapisałem się na forum już 2 lata temu (jak ten czas zasuwa :sciana:), przez ten czas od czasu do czasu zaglądałem, teraz zdecydowanie częściej :D

Jestem wreszcie świeżutkim posiadaczem przyczepki  ABBEY COUNTY DORSET z 1998r. Przyczepka wymaga trochę nakładu pracy (i środków) aby przywrócić jej jaki taki wygląd jak i stan techniczny... Jest w niej bojler 9l CASCADE RAPIDE GE, Piecyk CARVER 1800SC (niedziałający), lodówka. Nie mogę znaleźć opisywanego tutaj "energobloku"..

Mam prośbę o udostępnienie (cyt.:) "instrukcje pełne, ze schematami, rysunkami i całą masą zaleceń), ogrzewań, bojlerów np. przyczepy Abbey". 

Kristofer, czapka z głowy za ogrom wiedzy a przede wszystkim za dzielenie się nią :bzik:

Jedyne co z papierów, które zachowały się w jednej z szafek to... instrukcja do WC :yay: ale z tym nie miałem problemów nawet do niej nie zaglądając....

Czytam to forum (intensywniej odkąd ją mam) ale nie na wszystkie moje pytajniki znajduję odpowiedzi a nie chcę kolegom zawracać głowy takim truposzem.. 

Edytowane przez Janusz63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JINX_Sanok napisał(a):

Hej

Mam takie dwa pdf-y. Są w sumie dość ogólne, to może znajdziesz jakieś uniwersalne treści.

pozdr

The_Caravan_Manual 1994.pdf 50.19 MB · 0 pobrań Swift_Challenger_390-2_1991_Owners_Handbook.pdf 13.15 MB · 0 pobrań

Jeśli to paczuszki dla mnie to bardzo dziękuję, znalazłem je wcześniej w sieci, ale odnoszą się do dużo starszych modeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam powiedźcie mi gdzie kładziecie ta szafkę jak rozkładacie łóżko bo nigdzie jej nie mogę umiejscowić żeby mi nie przeszkadzała

Macie na nią jakieś miejsce

IMG_20231008_111756.jpg

IMG_20231008_111805.jpg

Edytowane przez Gerwaz garage (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Gerwaz garage napisał(a):

Witam powiedźcie mi gdzie kładziecie ta szafkę jak rozkładacie łóżko bo nigdzie jej nie mogę umiejscowić żeby mi nie przeszkadzała

Macie na nią jakieś miejsce

 

 

U mnie ta szafka znalazła swoje miejsce w piwnicy. :D

Dawniej to ją ściągałem i kładłem na podłodze między tymi łóżkami, wzdłuż. Ale teraz tę przestrzeń wolę wykorzystać inaczej. 

U mnie po prostu to łóżko z przodu jest rozłożone cały czas. Ta górna szafka to raczej tylko przeszkadza.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.