Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, koniec żartów, wink.gif

no to ja proponuję zacząć od początku (przodu przyczepy),

 

2. nie mam schowka na haku, butle na gaz są z boku (taka przypadłość)

 

 

pozdr

 

A ja mam skrzynkę na haku, oraz butlę w skrzynce, a nawet dwie po 7 kg.

 

 

Szkoda tylko, że nie można ich nigdzie napełnić ( zawór click ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam skrzynkę na haku, oraz butlę w skrzynce, a nawet dwie po 7 kg.

 

 

Szkoda tylko, że nie można ich nigdzie napełnić ( zawór click ).

 

 

 

zawór wywaliłem razem z butlami i reduktorem, założyłem wszystko polskie - po to właśnie, żeby było gdzie napełniać tongue.gif

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawór wywaliłem razem z butlami i reduktorem, założyłem wszystko polskie - po to właśnie, żeby było gdzie napełniać tongue.gif

pozdr

 

Zrobiłem podobnie, z tym że oryginalne butle stoją puste w piwnicy, do 5 kg nie ma reduktorów,

 

 

a 11 kg nie mieści się w skrzynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, koniec żartów, wink.gif

no to ja proponuję zacząć od początku (przodu przyczepy),

1. druga wtyczka na haku, ma ktoś jakieś schematy, albo pomysły na nietypowe wykorzystanie (np. A/V z kamery cofania, albo TV do auta z anteny przyczepy)

2. nie mam schowka na haku, butle na gaz są z boku (taka przypadłość)

3. mnie się bardzo podobają 3 oddzielne okna (oczywiście otwierane) zamiast jednej dużej szyby z przodu,

to chyba są patenty angielek

 

pozdr

 

ad.1 na haku to jest gniazdko czasem ktoś ma dwa ale napewno gniazdka

ad. 2 schowek na haku a co to jest ??

ad.3 niemecki producent Knausa też potrafi zrobić wersję dla Angoli z trzema oknami z przodu oraz drzwiami po lewej stronie -fotka

post-208-073446600 1292975806_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, koniec żartów, wink.gif

no to ja proponuję zacząć od początku (przodu przyczepy),

1. druga wtyczka na haku, ma ktoś jakieś schematy, albo pomysły na nietypowe wykorzystanie (np. A/V z kamery cofania, albo TV do auta z anteny przyczepy)

2. nie mam schowka na haku, butle na gaz są z boku (taka przypadłość)

3. mnie się bardzo podobają 3 oddzielne okna (oczywiście otwierane) zamiast jednej dużej szyby z przodu,

to chyba są patenty angielek

 

pozdr

 

1. Mówisz i masz proszę wszystkie schematy wtyczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej przyczepie mieści się normalna 11 kg polska butla gazowa fakt że podczas zakładania muszę trochę pomyśleć ale spokój na cały sezon jest (bo jest miejsce na drugą ale za duże obciążenie)

 

ale w swift challenger nie wejdzie przez luk w poziomie. średnica butli 31,5cm a otwór bagażowy 29,7 :hehe: nie mieści sie :niewiem: szkoda bo w pionie by weszła ale nie będę ciął budki. :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przyłączę do tak znamienitego klubu .

Mam swifta rapida z 91 roku i również butlę ładowaną z boku.

W związku z kłopotem z nabijaniem butli ,umyśliłem sobie ,że założę 11kg

niestety .Anglicy to potrafią krwi napsuć ,żeby zrobić za wąskie drzwi.

Ale wykombinowałem sobie wkładanie jej od strony szafy.

Nie było łatwo,bo szafa też za ciasna w drzwiach .

zrobiłem ruchomy słupek między drzwiami i dopiełem swego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też sobie poradziłem przy mojej angielce (3 godziny wpatrywania się w przyczepkę z salonu przy kominku nie było czasem straconym). W luku bagażowym wyjąłem plastik który podpierał butle i ku mojemu zdziwieniu ukazała się ziemia. naprawdę się zdziwiłem. :mikolaj: wiec podniosłem przyczepkę na kole podporowym (uspokajam innych - po uprzednio podniesieniu nóg tylnych.) i udało mi się bez żadnych problemów włożyć od spodu butlę do luku na płasko pod przyczepę i pod kątem pionuje stawiam na deseczce. Zakręciłem reduktor spokój. nikt nie ukradnie bo potem przyczepę opuściłem. :sciana: A na czas podróży mam 2kg butelkę, którą używam. Jak śnieg zniknie to zrobię fotki. najważniejsze że się udało :ok: hahaha pomysłowy Dobromir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziecie mieli tu odpowiedni ruch to nie będzie problemu żeby powstał nowy kącik dla Was, jednak obawiam się że ani moje ani mymlona słowa nie zostały zrozumiane. Nie chcemy mieć powielania wątków z kącików technicznych a to co tu widzimy (np. schemat wtyczek) nie jest tym o co nam chodziło. Czy coś jest niejasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o kształcie przyczep angielskich bo jednak mają swój charakter i różnią się od niemieckich,holenderskich a na marginesie po co oni robią w nich piekarniki skoro jedzą w fast foodach ja mój piekarnik używam w czasie drogi jako dodatkowa szafka natomiast w zimne dni jako dodatkowe żtódło ciepła ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.