Skocz do zawartości

Swift i inne Angielki


JINX_Sanok

Rekomendowane odpowiedzi

JINX_Sanok'

"Panowie

zgodnie z zasadą NDdZP (Najkrótszej Drogi do Zimnego Piwa) drzwi w Angielkach są po WŁAŚCIWEJ stronie !"

 

 

Przekonałeś mnie. Następną przyczepę chyba kupię angielkę. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie jestem zwolennikiem podziałów na naszych i tamtych,

 

ale niech tam,lepiej trzymać ze swoimi, niż z tamtymi.

 

Albo zupełnie odwrotnie,nie wiem.

 

Całkowicie popieram montowanie drzwi po lewej stronie

 

(z oczywistych względów-piwo).

 

KLUB SWIFT-to brzmi dumnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dla równowagi i różnorodności, chciałbym zaproponować założenie drugiego Klubu Sympatyków Marki np. SWIFT.

 

Kilku użytkowników Swiftów widziałem. Do grupy Swift, możemy zaliczyć również: Abbey, Sprite, Bessacarr, Ace. Albo można też rozszerzyć na Klub Sympatyków Angielek. Angielskich przyczep jest coraz więcej na rynku, a mają one bardzo specyficzne rozwiązania. Wielu z nas poszukuje instrukcji obsługi lub części zamiennych.

 

Na początek sprawdźmy jakie będzie zainteresowanie, a później zobaczymy co z tym zrobić.

 

pozdr

 

Witam!

Kąciki klubowe nie służą do dyskusji na tematy techniczne i bardzo proszę o tym pamiętać. Chodzi tylko i wyłącznie o porządek na forum.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Wam te drzwi pasują aby były po lewej stronie :niewiem: Patrząc na ten schemat drogi jaką musicie pokonać aby napić się piwa jest dla nas nieporozumieniem. My mamy drzwi po prawej stronie czyli po europejsku.Nasze żony ,dziewczyny może i kochanki też mamy europejskie. Dlaczego nieporozumieniem ? ano dlatego ,że dla nas to własnie nasze Panie przynoszą nam piwo i dlatego przyczepa z drzwiami po prawej stronie jest bardziej praktyczna :hehe::hehe::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gadu gadu a ja mam chłodzony schowek po prawej stronie i mi żona podaje piwo z schowka :hehe: :hehe: :hehe:. więc proponuje rozważyć taką możliwość podawania piwa. a usytuowania drzwi to dla mnie jest rzecz względna. :ok: ważne aby gdzie było spać i ciepło było i frajdy z wyprawy. pozdrawiam Europejczyków i Anglików... należymy do jednego klubu jakim jest www.karawaning.pl i wydaje mi się że kącik angielek może być ale oddzielny klub?? qrcze to wiecie nikt by się nie znalazł na wczasach. :niewiem: Wiem że jestem nowy na forum i w klubie ale w jedności siła. a nie podziały jak u nas w rządzie. Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karawaning nie jest żadnym klubem , związkiem itp.

To tylko ogólnodostępne forum dla każdego.

 

oki. może się zagalopowałem. fakt jest forum ale nie dla wszystkich tylko dla zarejestrowanych.. :niewiem:

najważniejsze że mi pomogło w wielu sprawach dla mnie najważniejszych.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie no chyba o rozmowach w temacie angielek nie zakończymy tematu jak szybciej napić się piwa jest mnóstwo opowieści o wyposażeniu wewnątrz ,kształcie przyczepy oraz zastosowanych rozwiązaniach technicznych wiem z doświadczenia na campingach zawsze jest pytanie jak sprawuje się przyczepa itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do dzieła bo gdybać możemy :niewiem::)

 

dobra, koniec żartów, wink.gif

no to ja proponuję zacząć od początku (przodu przyczepy),

1. druga wtyczka na haku, ma ktoś jakieś schematy, albo pomysły na nietypowe wykorzystanie (np. A/V z kamery cofania, albo TV do auta z anteny przyczepy)

2. nie mam schowka na haku, butle na gaz są z boku (taka przypadłość)

3. mnie się bardzo podobają 3 oddzielne okna (oczywiście otwierane) zamiast jednej dużej szyby z przodu,

to chyba są patenty angielek

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JINX_Sanok podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.