Skocz do zawartości

Zaczep ze stabilizatorem jazdy


cosin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 264
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

z zestawu montazowego zostala mi sie tylko taka sprezysta podkladka, moze ktos wie do czego ona sluzy??

 

a czy to nie jest tej samej średnicy co wkładka z okładziną cierną?

z tego co pamiętam to tam było takim czymś zabezpieczone żeby nie wypadła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dokładnie taki jak na zdjęciach. Nówka nie był jeszcze na haku. SUPEROWA RZECZ!!! A jaka kasa?!!! Jutro rano idę montować jak skończe to foty strzele. Gość ma jeszcze kilka sztuk a jak trzeba to dowiezie z Holandii. ALE MAM RADOCHĘ!! :ok::):)

 

Witaj, Mrsulki

 

Koniecznie napisz czy pasi i jak się jeżdzi bo jestem zainteresowany

 

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mrsulki, mam prośbę, czy mógłbyś "strzelić" fotki zaczepu po zdjęciu tego "dekielka", szczególnie części dolnej rączki hamulca (zaczepu), od tyłu (tam gdzie wchodzi cięgno od hamulców), oraz na płask z przystawioną linijką (zmierzę rozstaw otworów u siebie na dyszlu). :ok:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zestawu montazowego zostala mi sie tylko taka sprezysta podkladka, moze ktos wie do czego ona sluzy??

 

a czy to nie jest tej samej średnicy co wkładka z okładziną cierną?

z tego co pamiętam to tam było takim czymś zabezpieczone żeby nie wypadła

 

Witaj Jaro !

 

czy mozesz mi przyblizyc gdzie mialaby byc zamontowana ta podkladka? pod ktora okladzine ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrsulki, mam prośbę, czy mógłbyś "strzelić" fotki zaczepu po zdjęciu tego "dekielka", szczególnie części dolnej rączki hamulca (zaczepu), od tyłu (tam gdzie wchodzi cięgno od hamulców), oraz na płask z przystawioną linijką (zmierzę rozstaw otworów u siebie na dyszlu)

Tomek nie ma problemu ale tylko nie wiem czy dziś bo strasznie pada. A co do dyszla to mam wrażenie że to standard. Zresztą urządzenie ma fasolki. Popstrykam foty i zwymiaruję.

 

[ Dodano: Sro 21 Mar, 2007 18:14 ]

I chyba z urządzenia najazdowego będzie kicha :ok::) nie ma blokady cofania. Pokombinuję jeszcze może coś wymóżdżę, a jak nie to i tak stabilizator tanio kupiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Jaro !

 

czy mozesz mi przyblizyc gdzie mialaby byc zamontowana ta podkladka? pod ktora okladzine ?

 

Mały obrazek ale może się zorientujesz http://www.al-ko.pl/fahrzeugtechnik/handelservice/instr/img/26.gif

szczegół 1

 

i małe sprostowanie: pierścień zabezpieczający nie jest o średnicy okładziny ciernej tylko jej trzonu :)

 

i kawałek instrukcji:

6.1.1

Wymiana okładzin ciernych

Przy pomocy ostro zakończonego narzędzia (wkrętak, ryśnik) odłącz pierścień zabezpieczający (rys. 26, poz. 1). Wysuwaj okładzinę cierną od zewnątrz do wewnątrz (rys. 26, poz. 2).

Wysuń tylko jedną okładzinę cierną, wsuń na jej miejsce nową i zabezpiecz nowym pierścieniem Następnie wykonaj to samo po drugiej stronie zaczepu.

 

I chyba z urządzenia najazdowego będzie kicha :ok::) nie ma blokady cofania. Pokombinuję jeszcze może coś wymóżdżę, a jak nie to i tak stabilizator tanio kupiłem

 

Alko nie ma blokady cofania.

Proszę bardzo, tu można poczytać http://www.al-ko.pl/fahrzeugtechnik/anhaenger/technologie/auflaufbremse.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.