Jump to content

Edit History

smok_wawelski

smok_wawelski

A wiesz ze przymierzam sie do takiej przepompowni - ja w sumie jeżdżę mało na porządne kempingi z kanaliza natomiast 50-50 jeżdżę dziko-marny kamp/pole  nie jestem też typem sprintera w japońskim stylu i czasem jak jest fajnie to stoję w jednym miejscu kilka dni 
Teraz po zmianie budy na  busa pewnie będę częściej ruszał auto - ale nie wykluczam  załadowania lodówy i stania a środka lokomocji jako rower - może rampa na tyłku busa i mały skuterek - pożyjemy zobaczymy i w takim kamperowaniu będę pewnie czasem bardzo podobny do poprzedniego przyczepowego wcielenia wiec  rozwiązanie przepompówki jest fajne :) 

Kratka - jest patent nawet na leniucha  zrzucić  - kamerka patrzy sobie na spód celowanie najazd i pyk elektrozaworek :) 

A Ludwik - fakt jest już legendą Polski tak jak paluszki z bliskiej nam Skawińskiej "Kawy" będącej niestety dziś nie bardzo polskim  Bahlsenem.

smok_wawelski

smok_wawelski

A wiesz ze przymierzam sie do takiej przepompowni - ja w sumie jeżdżę mało na porządne kempingi z kanaliza natomiast 50-50 jeżdżę dziko-marny kamp/pole  nie jestem też typem sprintera w japońskim stylu i czasem jak jest fajnie to stoję w jednym miejscu kilka dni 
Teraz po zmianie budy na  busa pewnie będę częściej ruszał auto - ale nie wykluczam  załadowania lodówy i stania a środka lokomocji jako rower - może rampa na tyłku busa i mały skuterek - pożyjemy zobaczymy i w takim kamperowaniu będę pewnie czasem bardzo podobny do poprzedniego przyczepowego wcielenia wiec  rozwiązanie przepompówki jest fajne :) 

Kratka - jest patent nawet na leniucha nawet zrzucić  - kamerka patrzy sobie na spód celowanie najazd i pyk elektrozaworek :) 

A Ludwik - fakt jest już legendą Polski tak jak paluszki z bliskiej nam Skawińskiej "Kawy" będącej niestety dziś nie bardzo polskim  Bahlsenem.

smok_wawelski

smok_wawelski

A wiesz ze przymierzam sie do takiej przepompowni - ja w sumie jeżdżę mało na porządne kempingi z kanaliza
natomiast 50-50 jeżdże dziko-marny kamp/pole  nie jestem też typem sprintera w japońskim stylu i czasem jak jest fajnie to stoję w jednym miejscu kilka dni 
Teraz po zmianie budy na  busa pewnie będę częściej ruszał aut - ale nie wykluczam  załadowania lodówy i stania a środka lokomocji jako rower - może rampa na tyłku busa i mały skuterek - pożyjemy zobaczymy i w takim kamperowaniu będę pewnie czasem bardzo podobny do poprzedniego przyczepowego wcielenia wiec  rozwiazanioe przepompówki jest fajne :) 

Kratka - jest patent nawet na leniucha nawet zrzucić  - kamerka patrzy sobie na spód celowanie najazd i elektrozaworek :) 

• Create New...