Skocz do zawartości

Knausowe ciekawostki


jacekwwa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

witajcie - mam pytanie czy to jest Knaus??? http://allegro.pl/knaus-eifelland-holiday-i1893373813.html

w napisie aukcji też ALE... brak loga, bryła trochę odbiega od Knausa?? i Wagowo też trochę lekko..??

Czy aby Chińczycy podróbkę zrobili??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dziś wyjąłem ze skrzynki świeży katalog Knausa....nie bardzo kumam o co chodzi, ale brak modelu Azur.

 

Na 2012 mam następujące modele:

 

Sport

Sudwind

Sudwind Exclusive

Deseo

Lifestyle (na marginesie mój faworyt na chwilę obecną)

 

Przyczepki piękne ! Mój faworyt to Sudwind 500 EU. Cena wyjściowa 17900 EUR, także w tym roku raczej nie dam rady ;) Chyba że 1PLN = 1 EUR do Świąt mikolaj.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Jacku napisaliśmy do jednego Mikołaja po katalogi a właściwie do ... Pauliny :)

 

Mam katalog na 2012 budek, kamperów i Isabelli. Fajnie jest popatrzyć ;) Może ktoś w tym roku kupi naszą przyczepkę w przyszłości hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś w tym roku kupi naszą przyczepkę w przyszłości hmm.gif

 

Jakie DMC Cię interesuje? :lol:

 

 

Pamiętacie jak kiedyś było - auto tak czy jak to się nazywało? :niewiem::hmm:

 

Każdy wpłaca po 300 euro X 54 knausiaków do Jacka a ten robi losowanie kto będzie miał nowego knausa w danym miesiącu. I tak w najgorszym przypadku za 4 lata z hakiem będziemy jeździć nowym knausem. :yay::lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie DMC Cię interesuje? :lol:

 

 

Pamiętacie jak kiedyś było - auto tak czy jak to się nazywało? :niewiem::hmm:

 

Każdy wpłaca po 300 euro X 54 knausiaków do Jacka a ten robi losowanie kto będzie miał nowego knausa w danym miesiącu. I tak w najgorszym przypadku za 4 lata z hakiem będziemy jeździć nowym knausem. :yay::lol:.

 

HAHAHAHAHAHA to byłby nasz Knaus przechodni !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, tylko w Autotaku o którym pisał Bluesmen wpłacałeś tą kwotę co miesiąc. Czy co miesiąc po 300 Euro i za 4 lata każdy Knausiak ma nową budę, oprócz tych co wylosowali pierwsi, bo oni będą wtedy mieli czteroletnie.

hahaha.gifhahaha.gifhahaha.gif

 

Kto chętny ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AutoTak był dla Fiata.... Był też drugi system dla Daewoo - nazywał się AutoSystem....

 

Trochę ludzi się dało nabrać na "obiecanki" w stylu ".... panie za pół roku pan na pewno wylosuje...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bertosz, Autotak przeniósł się później na Ukrainę i tam dopiero poszli po całości. System ten zwany argentyńskim był (a może dalej jest) zakazany w wielu krajach. Najgorzej mieli Ci co płacili parę lat a auta ani widu ani słychu.

Ale w Polsce chyba koniec końców wszystkie sprawy zostały uregulowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy - trafił mi się ciekawy dokument.

Można z niego wywnioskować jakie modele były produkowane i w jakich latach (od 1964 do 2003 roku).

Jest rok produkcji, konkretne oznaczenie modelu i typ oraz jego dokładne wymiary + cena.

Jeśli chodzi o ceny, to myślę, że podano te, które obowiązywały w roku sprzedaży ;)

Niniejszym dzielę się z Wami tą informacją, może się czasami okazać bardzo przydatna :hmm:

 

KNAUS dane modeli.pdf

 

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy - trafił mi się ciekawy dokument.

Można z niego wywnioskować jakie modele były produkowane i w jakich latach (od 1964 do 2003 roku).

Jest rok produkcji, konkretne oznaczenie modelu i typ oraz jego dokładne wymiary + cena.

Jeśli chodzi o ceny, to myślę, że podano te, które obowiązywały w roku sprzedaży ;)

Niniejszym dzielę się z Wami tą informacją, może się czasami okazać bardzo przydatna :hmm:

 

KNAUS dane modeli.pdf

 

 

:banan:

 

 

Łaaaał!

 

Skąd to wytrzasnąłeś ?

 

Jest i moja w katalogu :) dane zgodne. Cena 18 tys DEM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.