Skocz do zawartości

Grilowanie i gotowanie


tomekk

Rekomendowane odpowiedzi

Yabulon

Żeby nie było, że zaśmiecam, to od razu wyjaśniam. Grila przekazuję innym użytkownikom campingu, lub zostawiam koło kosza na śmieci

Jacek I i ja mamy grille które są odpowiednikami Mercedesów więc zostawienie ich koło kosza na śmieci spowodowałoby wojnę o niewyobrażalnym zasięgu i skutkach. W hipermarkecie nabywasz sprzęt o nieopracowanym jeszcze znaku jakości więc radość z jego posiadania również jest bliska dołu tabeli. Z mojego urządzenia kiełbasa z grilla smakuje jak kiełbasa z grilla a z Twojej blaszanki masz kiełbasę z dodatkami: farba antykorozyjna czerwona, farba ftalowa czarna oraz farba nieokreślonego koloru i konsystencji które to dodatki powodują przeczyszczenia organizmu nie przerywające snu. I dlatego pozbywasz się swojego grilla bez bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jacek I i ja mamy grille które są odpowiednikami Mercedesów

 

 

Ja mam ciągle odpowiednika starych fordów :hmm: Zardzewiały ale kochany :ok:

 

PS. Tylko mondziak narazie opiera się rdzy :ok: No i ostatni grill też w niezłym stanie jeszcze :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie przepadam za dymem i te grilowe przygotowanie tez mnie nie rajcuje :ok: chociaz lubie miecho i warzywa pieczone :hmm: dlatego mam elektrycznego grila, wtyczka do kontaktu i luz. Pozniej skrobaczka przelece plyte, zetre sciereczka i czysto.

 

ps. Dodatkowa zaleta, to moj zoladek nie buntuje sie tak bardzo jak przy tradycyjnie grilowanym jedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule, Ale ta cała otoczka.

Podpalanie , sorki za wyrażenie - dmuchanie, gmyranie w żarze itp.

To jest istota grilowania, a jedzenie to już tylko wynik tej przyjemności :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule

Dodatkowa zaleta, to moj zoladek nie buntuje sie tak bardzo jak przy tradycyjnie grilowanym jedzeniu.

Nasze czyli grillowiaków żołądki też się nie buntują przy tradycyjnym grillowym jedzeniu gdyż potrafimy zachować daleko idący umiar i zdrowy rozsądek podczas jedzenia oraz równowagę między potrawami z rusztu i neutralizującym zgubne skutki przejedzenia :hmm: bezalkoholowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yabulon , wiem, wiem o co chodzi ... ale jak to mowia jedni lubia rybki drudzy corke soltysa :hmm: czy jak to tam lecialo :ok:

 

Lepciak, tu ani zdrowy rozsadek ani umiar nie ma nic do gadania. Glos w dyskusji moga zabrac tylko moje wrzodziki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jule, Wrzodziki skąd to znam! Jedna rada jeśli chodzi o grillowanie. Nie nasączaj w tłuszczu, nie przypiekaj - raczej duś. Tacka aluminiowa i owijanie w folię. Nie możemy jeść - bo ja też - potraw w tzw. "wielotłuszczach" - one powodują dodatkowe wydzielanie soku żołądkowego no i niepotrzebny ból. Ja rozstałem się również z tradycyjnym zadymiarzem na rzecz grilla gazowego. A i przy okazji powiem, że już przygotowuję się do sezonu - gastrolog i niestety łykanie rurki, ustawienie leczenia i mam nadzieję, że na sezon wyruszę z wilczym apetytem.

:hmm:

Serdecznie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.