Skocz do zawartości

POWROTY ze ZLOTU


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Sorki !!! W przypływie emocji podczas wyjazdu trochę (jak większość) trąbiliśmy zapominając o dzidziusiach .

Kurrrrrka mój syn też trąbił, ale to chyba dlatego że widział jak inni to robili. No dobra ja też nacisnąłem na klakson.

Przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki !!! W przypływie emocji podczas wyjazdu trochę (jak większość) trąbiliśmy zapominając o dzidziusiach

 

Kurrrrrka mój syn też trąbił, ale to chyba dlatego że widział jak inni to robili. No dobra ja też nacisnąłem na klakson.

 

spoko Panowie :bzik: to już tradycja że się trąbi przyjeżdżając i odjeżdżając :hehe: a młodzi niech się przyzwyczajają i uczą :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie wszystkich witam. My również wróciliśmy do domu bez najmniejszych problemów. Przy okazji serdecznie dziękujemy (Zbyszek i Gosia) Organizatorom za solidne przygotowanie zlotu i pomoc na miejscu. :bzik::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

I nasz domek na kółkach już powrócił do bazy.

Jako ostatnia załoga otrąbiliśmy wiśniową polane na odwidzenia.

Dziękujemy za przednią zabawę i miłe towarzystwo :jump:

Szczególne podziękowania dla organizatorów zlotu :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zawsze w kibelkach

... wnikliwie sprawdzała czy ktoś w kabinie nie siedzi . :jump:

Trudno było przy tym załączyć "skupiacza". :jump:

Mimo wszystko ryzykowałem kolejne podejścia do WuCetu , co na szczęście nie kończyło się podaniem ,np. papieru :jump: , więc można śmiało powiedzieć , że było OK. :ok:

szacun dla pani co tak dzielnie sprzątała

To prawda . Jest to temat godny podkreślenia . Oby wszędzie było tak czysto to byłoby super. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.