Skocz do zawartości

Relacja z Miłkowa


Rekomendowane odpowiedzi

ale moze troche bedzie slabszy wieczorkiem w srode...jak ma sie dzis o 2 w nocy zaczac ....tak licze po cichu...bo szczerze w ulewie z porwistym wiatrem nie usmiecha mi sie 500km jechac....bo bede jechal zamiast 2 dni...trzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja bym wybrał dzień . Wiem , wiem . Maluszek lepiej śpi , no aleee widać trochę lepiej będzie w deszczu .

W najbliższym terminie pogoda w rejonie Karpacza ma wyglądać tak -

http://new.meteo.pl/um/php/meteorogram_id_um.php?ntype=0u&id=1019

 

PS - Pogoda z linku jest uaktualniana , więc można korzystać na bierząco .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fingerek ja wiem...ale ja musze jechac na dwa razy....bo nie zrobie 500km na raz z malym...nie da rady tyle siedziec w foteliku raczej...dlatego myslalem zeby pol nocy pojechac....przespac do rana gdzies i rano ruszyc polowe drogi jeszcze....bo tak to nie wiem jak zrobic..

 

chyba ze ruszyc kolo 4 rano przeleciec z polowe drogi i ze 2-3 dlugie postoje zrobic i od 4 rano do jakiejs 21-22 moze dolece....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze jechac na dwa razy

Rozumiem . Z maluszkiem całkiem wszystko się zmienia . Wy najlepiej wiecie na co go stać w podróżowaniu , więc pozostaje mi Wam życzyć powodzenia .

Reszcie dojeżdżających również życzę szerokiej i bezpiecznej drogi . :ok::D:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dlatego myslalem zeby pol nocy pojechac....przespac do rana gdzies i rano ruszyc polowe drogi jeszcze...

 

tak radziłem i tak zrób :ok: uwierz mi na słowo że to najlepsza opcja :hehe: próbowałem na różne sposoby podróżować ale ten okazał się najlepszy i kilkukrotnie już go wykorzystałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie...ale wiesz jak sie jedzie w ulewe i wiatr duzy...kurde nie wiem jak to rozwiazac...czekamy z Kasia do srody i podejmiemy decyzje albo wyjazd po 20tej w srode albo w czwartek nad ranem...zeby przestalo choc lać....padać to se moze byleby oberwania chmury nie bylo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te dziwne zjawiska atmosferyczne maja trwać do nocy z czwartku na piątek :D

 

Tomek, Ty nie masz innego tematu, tylko straszenie ludzi.

Nie lepiej by było.......od dzisiaj same dni słoneczne, bez wietrzne, bez deszczowe, zachmurzenie nad częścią wschodnią Rosji i Hin.

Szykuje się wielka feta w wykonaniu osób słonecznie nastawionych z karawaning.pl i wielu innych nie wymienionych z nazwy.

Osoby te mają za zadanie zabrania dobrych humorów, pogody ducha i tym podobnych niczym nie zmąconych myśli o spotkaniu na Wiśniowej Polanie. :hehe::biwak::D:D

 

ps. a powyższym tekstom takim jak w wykonaniu Tomka zdecydowanie mówimy NIE!!!!!!!

 


a na nie pogodę to mamy takie buty i tęgie miny.

post-151687-imported-e0a6207c-2a51-4130-bc82-19741fd8ac8f_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiero co trabili ze od piatku slonce..

Inne portale pogodowe mówią, co innego. Thorn, nie przejmuj się odległością, ja mam ok 600 i wyjeżdżam w nocy 1. Cel zamierzam osiągnąć po ok 12 godzinach. Czy się uda - nie wiadomo. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie.

My wyjeżdżamy jutro z samego rana i ma być :D pogoda.

A poważnie to chciałem jechać w nocy, ale jazda w deszczu w nocy nie jest najprzyjemniejsza. Bezpieczniej jedzie się w dzień- w czasie deszczu oczywiście- JAKIEGO DESZCZU? :krzykacz: , co ja gadam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, największy deszcz jest w telewizji a tak na poważnie, to jest całkowicie zachmurzone niebo, przelotne opady deszczu, temperatura powietrza waha się w przedziale 10-15 (w nocy zimniej). Aktualna pogoda: TU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.