Skocz do zawartości

KNAUSiaki


kit

Rekomendowane odpowiedzi

bluesmen, porównaj sobie WC w dziale nasze pojazdy w mojej poprzedniej cepce (Adria 4252) i w obecnej (Knaus Sport). Powiem Ci, że rozwiązanie z podnoszoną umywalką (przerobiona bateria umywalkowa na prysznicową-wyciąganą) daje więcej miejsca, a i umywalka większa jest bardziej komfortowa. Oczywiście samo WC jak najbardziej kasetowe opróżniane z zewnątrz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się w to pakować?

 

na moje to nie dziury w boku uszkodzone okno itd Zawsze pozostanie buda po przejściach a i wkładu finansowego i roboty wymaga Ja bym odpuścił Lepiej kupić nawet starsza z roczek dwa a w stanie idealnym :D:oslabiony: Zobacz ta którą wkleił NICKT wydaje sie w bardzo dobrym stanie :D

 

[ Dodano: Nie 29 Sie, 2010 18:43 ]

Powiem Ci, że rozwiązanie z podnoszoną umywalką (przerobiona bateria umywalkowa na prysznicową-wyciąganą) daje więcej miejsca, a i umywalka większa jest bardziej komfortowa

 

racja w 100% :D ta narożnikowa jest mała i zabiera sporo miejsca W poprzednim Knausie miałem umywalke nad kibelkiem (podnoszoną) i przestrzeni było nieporównywalnie więcej Więc przemyśl czy ma to aż takie znaczenie :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja w 100% ta narożnikowa jest mała i zabiera sporo miejsca W poprzednim Knausie miałem umywalke nad kibelkiem (podnoszoną) i przestrzeni było nieporównywalnie więcej Więc przemyśl czy ma to aż takie znaczenie

Co człowiek to opinia. Ja natomiast uważam za bezcenne (nawet małą) stałą umywalkę. Po każdym korzystaniu z toalety opuszczać umywalkę? Wersja, którą przedstawił bluesman bardziej mi się podoba.

 

[ Dodano: Nie 29 Sie, 2010 19:50 ]

na moje to nie dziury w boku uszkodzone okno itd

Nie wiadomo jak długo jest ta dziura i czy jest zabezpieczona. Jeśli nie to zniszczenia wewnątrz mogą być spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast uważam za bezcenne (nawet małą) stałą umywalkę. Po każdym korzystaniu z toalety opuszczać umywalkę?

 

Właśnie o to mi chodzi, mój syn jakoś ma problemy aby ją podnieść, zabezpieczyć i później spokojnie położyć.

 

Nie wiadomo jak długo jest ta dziura i czy jest zabezpieczona.

 

No tak sobie pomyślałem że może jakiś holender miał przygody i szybko się jej pozbył. Trzeba by było dokładnie obejrzeć.

 

Lepiej kupić nawet starsza z roczek dwa a w stanie idealnym

 

To może jeszcze poczekam rok, dwa i wtedy będę szukał.

 

 

Dziękuję chłopaki za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się w to pakować?

Mocno pognieciona ta przyczepka. I to z obu stron... :niewiem:

 

[ Dodano: Nie 29 Sie, 2010 22:27 ]

Właśnie o to mi chodzi, mój syn jakoś ma problemy aby ją podnieść, zabezpieczyć i później spokojnie położyć.

To tym bardziej odpada. Moja kochana żona chciała stałą umywalkę.

 

Jednym słowem - wstrzymaj się na razie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta umywalką jak ze wszystkim plusy i minusy :D mam za sobą użytkowanie oby wersji i ciężko by mi było wybrać którą wole :bzik:

 

[ Dodano: Nie 29 Sie, 2010 23:00 ]

tak jak pisałem w innym temacie skoczyłem właśnie zrobić foto jak u mnie rozwiązana jest sprawa radia :D

 

troszke muszę doprowadzić ta półke do porządku bo ktoś był nadgorliwy i dał dodatkowe mocowania i gniazda zboku, ale to przy okazji wymiany radia bo ten Pionek jest już leciwy :hehe: a radio mam upatrzone z pilotem żebym d... z łóżka podnosić nie musiał :D

 

Fajnie też jest pomyślane wyjście zapalniczki (trzeba to tylko estetycznie przerobić) bo np podczas noclegu po drodze czy pobytu na dziko można używać ładowarek samochodowych :)

post-151593-imported-5187bc35-272c-4199-bb9f-4456194692c7_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluesmen napisał/a:

ori okku

nie wiem co to

 

chodzi pewnie o oryginalny akumulator :hehe: akumulator mam w bakiście tylnej a ładowareczka jest w szafie natomiast urządzenie rozłączające akumulator po pełnym naładowaniu jest na ścianie bocznej bakisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie było akumulatora ,ale jakieś pudełko na baterie czy akumulatorki wielkości bateri R-4 i tak to nie było podłączone (może to rzeźba poprzedniego właściciela )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.