Skocz do zawartości

Kto rusza z Łodzi i okolic na zlot?


Rekomendowane odpowiedzi

krajowka na Dzierzoniow i zaraz jestes w Świdnicy?? najkrotsza droga jak na moje...

 

Może i nieco krótsza ale za to wioska za wioską i stale ograniczenia związane z terenem zabudowanym. Czas przejazdu znacznie dłuższy a po drodze nic interesującego do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla mnie jest ważne abym jak najdalej zajechał bez zdobywania zbędnych wzniesień. Moje Espero to już 13 latek nie chce go zbytnio nadwyrężać.

Co myślicie o takiej trasie:

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,25,16.17392,50.86208?l=1c34ce36d356e56f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotii, tak przez sokolniki bede jechał 8 Rozważałem jeszcze 1 na czestochowe olesko opole i na A4 do kątów wrocławskich dalej normalnie strzegom bolków Nie wiem czy ten wrocek taki straszny kazde miasto jest jakoś rozkopane ale sie jakos jedzie

jeszcze do czwartku sie zgadamy

Ta trasa którą przedstawiasz tak pierwotnie chciałem jechac tyle ze z Łodzi na sieradz i w sokolnikach sie zrównamy i chyba tak zrobie bo ta na opole to nadrabiam 60-70 km tyle ze 1 równa i prosta i A4 tak samo czyli godzine dłużej jechać czy tą samą godzine stracic we wrocławiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krajowka na Dzierzoniow i zaraz jestes w Świdnicy?? najkrotsza droga jak na moje...

 

Może i nieco krótsza ale za to wioska za wioską i stale ograniczenia związane z terenem zabudowanym. Czas przejazdu znacznie dłuższy a po drodze nic interesującego do zobaczenia.

 

moze nie do zobaczenia....ale ja wiem czy taka zla droga...podobna chyba jak ta z wrocka???tylko nie wiem czy tam duze wzniesienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem czy tam duze wzniesienia...

 

Od Wrocławia do Strzegomia, a właściwie do Dobromierza żadnych wzniesień

nie ma.Dalej zaczynają się wzgórza, ale podjazdy nie są zbyt długie ani strome.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D:hehe::):D:):D:D:):jump:

Mam wolny piątek. Szczepan ja ruszam w czwartek około 16. Daj znać co u Ciebie z wyjazdem.

Zlot już trwa choć do oficjalnego otwarcia jeszcze trochę :ok:

:biwak::D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotii, U mnie nie powinno sie nic zmienic czyli planujemy wyjazd czwartek 15 najpóźniej 16 więc moze jakoś sie zgramy telefonicznie po drodze i od Sokolnik gdzieś po drodze się zrównamy byłoby raźniej i weselej pomkniemy przez Wrocław powinno o tej porze już być luźniej Troche im już zazdroszcze ze są na miejscu i mają wolne miejsca a moze być ciekawie jak tyle chętnych jedzie :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan, To fantastycznie. Będę do Ciebie dzwonił jak znajdę się w pobliżu Sokolników. Możesz sobie zapisać mój nr taki jak w opisie, to będziesz wiedział że to ja :-]

Też mam taką nadzieję że wrocek przejedziemy spokojnie. Jak nawet się troszkę postoi to trudno to nie wyścigi.

Powiedz będziesz rozstawiał przedsionek? Ja się zastanawiam ale chyba rozłożę. Możemy stanąć sobie obok siebie i we dwóch to nawet po ciemku damy rade.

Co do liczby załóg to faktycznie może być ciasno. Ciekawe ile osób planuje wcześniejszy przyjazd.

Myślę że w czwartek w nocy znajdziemy jeszcze fajną miejscówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotii, Spokojnie ruszamy z Łodzi przez Pabianice Łask Widawe do Wielunia ponieważ chce ominąć Sieradz Czyli od Wielunia pomykamy razem stajemy obok siebie i 2 przedsionki rozkładamy może być środek nocy nie widze problemu.Widze że macie pocieche 4 latka (chłopiec czy dziewczynka?) my mamy córke 3 latka to sobie dzieciaki sie bobawią :hehe:

Prośba do AKISSJG organizatora o rezerwacje miejsca na 2 zestawy obok siebie z łódzkiego na czwartek przed północą :biwak::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczepan, Uda się znaleźć taką miejscówkę :hehe:

Parę :piwko::D:):D:jump::D i będziemy stali obok siebie.

 

Mój Szymek ma 4 latka. Pewnie się dogadają :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ati_kiss, Żadna tam bitwa. Tylko poprawiamy sobie nawzajem humory przed weekendem :D Ja tam się wcisnę gdzieś na uboczu jak zawsze, zostaje wolny koniec pola czy jakiś zaułek. I tam mi dobrze, lubię spacerować po polu :hehe:

 

[ Dodano: Wto 31 Sie, 2010 23:34 ]

Trasa wyznaczona, AutoMapa zaktualizowana do najnowszej wersji. Jutro szykowanko i przegląd autka oraz przyczepki. A w czwartek wylot :slina: Do zobaczyska ludziska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.