Skocz do zawartości

Kto rusza z Łodzi i okolic na zlot?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My będziemy jechać z Bełchatowa ale nie w czwartek tylko w piątek (chyba że uda mi się wydębić jeden dzień wolnego na co liczę). Jeśli się uda to zaraz napisze i możemy podróżować razem :ok:

Pozdrowienia.

 

Pierwsza wersja trasy:

 

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,24,16.48880,51.01376?l=464873feba77e1ab

 

albo

 

http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,24,15.92864,50.85760?l=130eaecc0742be50

 

Mile widziane podpowiedzi co do wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotii Ja myśle żeby polecieć z Łodzi na Sieradz martwi mnie ten Wrocław wychodzi ok 350 km ale może po drodze się spotkamy jak dasz rade w czwartek Też mam nadzieje na wolny piątek :ok:

A tak poza konkursem spytam jak sie jeździ Waszym zestawem bo widze że podobne zestawy mamy :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest ok pod warunkiem ze nie pokonuje większych wzniesień. Tydzień temu byłem we Władysławowie droga zajęła mi 8h oczywiście jechałem w nocy. Autko spaliło mi 12,5 litra gazu na 100km. więc nie jest tak tragicznie. Niestety 100 KM to troszkę za mało jak na moje hobby.

Tobie pewnie łatwiej troszkę bo masz ciut mniejszą budkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie ja wstępnie planuje wyjazd ok 13.00 z okolic Żyrardowa może spotkamy sie na trawie :(

To nie pierwszy mój zlot ale najdalej odemnie ok 450km ale podróż to element Karavaningu

 

Ja jeśli wyjadę w czwartek o 14.00 to napewno mijam Wrocław przez Opole (nie chcę tam stracić 2 godzin i złamać felgi) wieczorem chce jeszcze wypić piwko :ok: przed Campingiem u podnóża Śniezki

 

Chyba ze wyjadę w środę ok 18.00 to jadę przez Wrocław

 

Ale na 80 % startuje w czwartek :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotii To nie jest tak źle ważne że w waga jest ok mam 704 WŁ i 1000 DMC i tyle moge ciągnąć

My byliśmy w lipcu w Dźwirzynie też jakieś 8-9 godź.jazdy ale na wyscigi z budką sie nie jedzie i spalił mi ok 13 gazu

Wracając do zlotu to ja z Wrocławia jade kawałek A4 (mam nadzieje że nie jest płatna) i dalej 5 na Strzegom-Bolków i 3 na Jelenią Góre

Czyli od Wieruszowa możemy się złapać a jak nie to na miejscu :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek Jędrzychowice - Wrocław nie będzie płatny, ale Wrocław - Opole tak i to podobno od przyszłego roku, potem bezpłatny GOP i dalej Katowice - Kraków już płatny, za odcinek z przyczepką w wakacje płaciliśmy ok 13 zł za bramkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ok ale szukać objazdu żeby Wrocław ominąć tak tam strasznie czy przemknąc w korku?

Mam jeszcze pytanie mam nawigacje z automapą jak się wpisuje współrzędne danego miejsca czyli np Miłków Dokładna pozycja GPS: N50*48'15,55" E15*46'04,00".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie mam nawigacje z automapą jak się wpisuje współrzędne danego miejsca czyli np Miłków Dokładna pozycja GPS: N50*48'15,55" E15*46'04,00".

 

Wpisz Karpacz jako miasto a jak zobaczysz skrzyżowanie w lewo Kowary w prawo Miłków

skręcaj w lewo przez most a zaraz za mostem ostro w lewo i jesteś na polanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ok ale szukać objazdu żeby Wrocław ominąć tak tam strasznie czy przemknąc w korku?

Mam jeszcze pytanie mam nawigacje z automapą jak się wpisuje współrzędne danego miejsca czyli np Miłków Dokładna pozycja GPS: N50*48'15,55" E15*46'04,00".

 

Jak masz AutoMapę to skorzystaj z targeo.pl (linki podałem wycześniej) na tej witrynie ustal sobie całą trasę jaką chcesz jechać. Potem tylko zapisz plik na kompie podłącz nawigację i wyślij plik do niej.

 

Eksport » Eksportuj do AutoMapy

 

Prosto i przyjemnie. A dokładną lokalizację Wiśniowej Polany znajdziesz klikając na Targeo w Punkty zainteresowania i zaznaczając w grupie Transport & Turystyka POLA NAMIOTOWE.

:ok:

A co do drogi nr 5 to bym nią nie jechał bo tam są wahadełka na odcinku 18km czyli stoimy w korku.

 

Poleciał bym dalej A4 i zjechał na 345 a potem w prawo na 363 na Jawor potem na 365 na Jelenią Góre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do drogi nr 5 to bym nią nie jechał bo tam są wahadełka na odcinku 18km czyli stoimy w korku.

 

Na drodze nr 5 od A4 do Bolkowa nie ma już mijanek. Polecam właśnie taką drogę dojazdową, natomiast odradzam jazdę przez Złotoryję i Świerzawę, chyba że ktoś planuje odwiedzić Góry Kaczawskie z Krainą Wygasłych Wulkanów w tym Rezerwat Wilcza Góra czy Organy Wielisławskie.

 

Natomiast przy powrocie polecam trasę nr 3 przez Bolków tam zwiedzenie zamku następnie zamek Świny, a potem Kościół Pokoju w Jaworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to jest to można 5-tką jechać. Ja zasugerowałem się ostrzeżeniami na Targeo tam nadal widnieją roboty drogowe, choć to może po prostu brak aktualizacji.

 

Podpowiedzcie jeszcze jak przez Wrocław się przebić bez niespodzianek?

 

Szczepan -- w poniedziałek będę wiedzieć czy mam wolny piątek, w takim razie ruszę w czwartek popołudniu około 16.00 do Sokolników powinienem dotrzeć przed 18 i tam możemy się spotkać, bo chyba tam wjedziesz na 8-kę tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.