Skocz do zawartości

Antena TV


marek

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem KORONĘ.

Mówię Wam, naprawdę jest tak dobra jak mówią.

Ja mieszkam w lesie, także problem z ustawieniem, każdej anteny mam ogromny, a koronkę.... Postawiłem podłączyłem i działa (i to w środku budynku- bo na zewnątrz jej nie wystawiałem) .

1 - dobrze

2- rewelacja

WOT - ok

Polsat - dobrze

TVN - dobrze

PULS - może być (trochę śnieży).

Na to co ja się gimnastykowałem z antenami stacjonarnymi, to ona jest GENIALNA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też miałem antene korona i aż tak GENIALNA nie jest , podobnie jak KONZIO, na początku byłem zachwycony bo u siebie pod domem odbierałem TVP1, TVP2, TV info, TVN, Polast snieżył , łapałem jeszcze 2 Czeskie programy , nie wszystkie wymienione programy odbierały idealnie.

Gdy wyjechałem na kemping w rózne miejsca i tu już nie było tak różowo juz nie było tego wszystkiego i odbiór kiepski :hehe: , wszystko zależy jak daleko jesteśmy od nadajnika. A jak juz jesteśmy w terenie zielonym , czyli wśród lasów odbiór pogarsza się jeszcze bardziej . Plusem tej anteny jest to , że jest to antena dookólna i nie trzeba jej ustawiać w kierunku nadajnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

odkurzę troszkę temat

linki w postach powygasały i troszkę ciężko się połapać

 

potrzebna mi antena do odbioru podstawowych stacji

w miarę tania i .... skuteczna

dobrego dużo czytałem o KORONIE

ale też znalazłem cos takiego http://www.motoallegro.pl/item1040377211_hurt_antena_tv_multi_channel_hermetyczna_wzmocni.htmlecie?

będę wdzięczny za wszelka pomoc i sugestie.

 

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebna mi antena do odbioru podstawowych stacji

w miarę tania i .... skuteczna

dobrego dużo czytałem o KORONIE

 

Tylko koronowa z tych prostych i dookólnych zdaje egzamin ..... co ważne wzmacniacz zasilany na 12V i dobrze odbiera sygnał cyfrowy naziemny DVB-t a lada chwila będzie to standard i analog zniknie :-]

Testowałem talerzowe siatkowe i większość innych wynalazków ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. dzięki za informację

 

no to jeszcze, pytań laika ciąg dalszy

tych KORON znalazłem kilka

rożna cena

od ok 50 zł do powyżej 100 zł

dlaczego ?

czy tylko dlatego, że te droższe mają wzmacniacz zasilany na 12Vi 230V ???

czy coś jeszcze je różni ???

 

jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko dlatego, że te droższe mają wzmacniacz zasilany na 12Vi 230V ???

 

Nie ma wzmacniaczy na 12 i 220 ..... albo 220 albo 12-24V .... zasilanie to jeden powód różnicy w cenie drugi to mocowanie (są magnetyczne na przyssawki dokręcane na rynieki etc) a trzeci to producent

 

ja mam taka:

http://www.allegro.pl/item1079251017_antena_tv_korona_12_24_v_reg_wtyk_producent.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.