Skocz do zawartości

Poszukuję lasu nad wodą ok.do 300 km od Krakowa..


cyryl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A czy ta Sosina to jest na dziko ?bo jak widzę żaglówki to przypomina mi się kurort.

Jezioro jest duże i są prywatne ośrodki.

Miejsce na postój jest urzędu miasta i nie ma na nim pola .

Co za tym idzie nie ma prądu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezioro jest duże i są prywatne ośrodki.

Miejsce na postój jest urzędu miasta i nie ma na nim pola .

Co za tym idzie nie ma prądu .

 

Mi nie jest potrzebny prąd ja korzystam tylko z gazu i prądu ale z akumulatora - jestem samowystarczalny .Natomiast muszę mieć w miarę blisko dostęp do wody pitnej,sklepu i trochę cienia pod drzewami.Woda w jeziorze zdatna do kąpieli zarybiona itp. Jak lodówka dobrze chłodzi chmiel to i humor jest itp...

 

pozdro...

 

[ Dodano: Czw 02 Wrz, 2010 07:12 ]

w marynacie , kiełbaski w zamrażarce i :D już w lodówce )

Jeszcze tylko załadować sprzęt wędkarski do :przyczepa: i kupić przynęty i w drogę :D . Tak myślę :hehe: czy czasem nie zabrać z sobą łajby , bo jeśli aura dopisze to i zostanę do następnego weekendu , prognozy długoterminowe na razie są pomyślne - ma być u nas już od tego piątku bez opadów przelotnych i słonecznie i ciepło , tak , że bym sobie kije przez parę dni solidnie wymoczył :ok: A i wieczorkiem przy ognisku jakiegoś :D zaliczył :D tym bardziej , że będzie na miejscu wrześniowy solenizant :D :D

 

tomik

zazdroszczę Ci ja w tym roku z budką raczej już nie ruszę odstawiłem ja do

zimowiska .Masz blisko do tego uroczyska więc korzystasz jeszcze z resztek ciepła.Ale jak dla mnie nawet pogoda nie przeszkadza kiedy rybka bierze i coś do rybki jest.. :):jump::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sromowce Niżne. Kemping u p. Laskowskich http://www.laskowscy.fc.pl/index.html

Cisza, spokój.

 

Zgadza się - Fajne przyjemne pole, dla mnie ma jedną wadę mało cienia - ale drzewka już rosną

 

Kropka naprawiona
zatem wycinam info o kropce i kropkę z cytatu :-) :-)

 

pole - stara strona p. Laskowskich - trochę fotek z pola, cennik nieaktualny

pole - nowa strona p. Laskowskich - mniej fotek z pola, cennik aktualny

 

Albo w tej okolicy masz również - moja mapka campingów w tej okolicy

(jak dobrze pójdzie to za niedługo wrzucę na mój serwer stronki o campingach w Pieninach)

A Pieniny polecam - są po prostu piękne niezależnie od wybranego campingu :-)

 

 

PL

3km dalej prawie pod samiuśkimi Trzema Koronami w Sromowcach przy OSP masz pole nad samym Dunajcem

standard niższy niż u p. Laskowskich ale spokojnie do wytrzymania a jak dobrze staniesz to z okna budki możesz łowić :-).

post-2203-026138400 1289958856_thumb.jpg - z cieniem też troszkę kiepskawo ale jest trochę drzew.

 

 

SK

Cerveny Klastor jadąc od granicy camping Dunajec - standard jak u p. Laskowskich - www campingu Dunajec

 

Cerveny Klastor przy klasztorze - ok. 500m od kładki też dość fajny camping nad samym brzegiem Dunajca na początku Drogi Pienińskiej

post-2203-006072100 1289959591_thumb.jpg post-2203-034594900 1289959578_thumb.jpg - z cieniem troszkę kiepskawo ale jest trochę drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ta Sosina

 

Ja też dorzucę pytanka:

Opisywana Sosina to ta koło Jaworzna ?

Czy może ktoś zweryfikować "meteora straszącego" poniżej cytuję tekst cennika ze strony http://meteor.turyst...a,jaworzno.html:

"pobyt na polu kempingowym (ceny za dobę):

duża przyczepa 5, 6-osobowa - 30 PLN,

mała przyczepa 2, 3-osobowa - 20 PLN,

natrysk 5 PLN,

umywalka + WC 2 PLN,

prąd i woda - opłata według wskazania licznika,

pies - jednorazowa opłata 20-25 PLN,

do cen należy doliczyć 7% VAT,doba kempingowa rozpoczyna się od 16.00,"

 

Chociaż może ludzie policzeni jako w przyczepach to by nie straszyło ale ten pies - chyba komuś odbiło albo to cena zaporowa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Witaj cyryl

 

Polecamy kemping (kameralny ze wszystkimi mediami) w Polańczyku nad Soliną - super lokalizacja również dla wędkarzy :smirk:

 

Skalniaki

 

Witam - dzięki ,ja bardziej a nawet na pewno jestem zwolennikiem przebywania w ciszy (prawie na dziko),nie są mi potrzebne żadne media - jestem samowystarczalny .Korzystamy z gazu i akumulatora w przyczepie i samochodzie.Jeździmy w kilka rodzin i tworzymy własny obóz ,co nie znaczy ,że stronimy od cywilizacji :gitara::biwak::piwo: .Nie jestem przyzwyczajony do ciszy po 22.00 i tp.

Na razie jeździmy w Świętokrzyskie.

 

Pozdro,,,,,,,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.