Skocz do zawartości

ADAC plus


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Umowa jaką zawiera się z ADAC jest przypisana do klienta nie do auta i nie ma znaczenia czy jedzie samym autem czy zestawem w razie awarii sprząta się całość.

Sytuacja zmienia się w razie potrzeby auta zastępczego. Do 24 godz. koszty pokrywa ADAC potem trzeba wszystko wyhandlować.

@Helmut napisał:

Umowa jaką zawiera się z ADAC jest przypisana do klienta nie do auta... < Jawohl!

 

Cytat...

Wystarczy 44 Euro

Najtańszy i najprostszy wariant ubezpieczenia firmowanego przez ADAC kosztuje 44 Euro. Karta jest wystawiana imiennie, a nie na konkretne auto (można mieć kilka samochodów i pomoc otrzymamy zawsze niezależnie od tego którym autem właśnie jedziemy).

Podstawowy wariant członkowski obejmuje:

  • pomoc w razie awarii lub wypadku samochodu (do równowartości 200 Euro, w tym koszty robocizny i części),
  • holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu (również do kwoty 200 Euro),
  • pomoc prawna w razie awarii, wypadku lub innych problemów w podróży,
  • transport śmigłowcem w sytuacjach zagrożenia życia,
  • pomoc i odszkodowanie do wysokości 300 Euro, w razie wypadku ze zwierzętami,

Pozdrawiam,

PS

Dla ciekawskich więcej < zerknij

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmut napisał:

Umowa jaką zawiera się z ADAC jest przypisana do klienta nie do auta... < Jawohl!

 

Daj spokój z tym "Jawohl" -  :]  :]

Ja ich nie lubię tylko kocham ich pieniądze  :yay:

 

Ale tak na marginesie możesz się podać za Ali Abumasakra aby tylko w bazie mieli a czasem gościu zapyta na miejscu o kartę.

WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!! Musisz zawsze mówić , że osoba która się powołuje na kartę klienta jechała pojazdem za kierownicą. 

Taki mały szczegół ale ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Daj spokój z tym "Jawohl" -  :]  :]

Ja ich nie lubię tylko kocham ich pieniądze  :yay:

 

Ale tak na marginesie możesz się podać za Ali Abumasakra aby tylko w bazie mieli a czasem gościu zapyta na miejscu o kartę.

WAŻNE !!!!!!!!!!!!!!!! Musisz zawsze mówić , że osoba która się powołuje na kartę klienta jechała pojazdem za kierownicą. 

Taki mały szczegół ale ważny

Jeszcze nigdy,odkad wzywalam Adac,nikt nigdy nie zadal mi pytanie,czy jestem prowadzacym pojazdu,(a wzywalam juz jako nie kierowca).

Co do Adac Plus,nie ma w Europie alternatywy ,za te pieniadze i z takim serwisem.My placimy 88 euro rocznie,mamy do tego mase bonusow,a dzwoniac po pomoc,mozna sie na pewno dogadac w Niemczech po niemiecku lub angielsku,w kraju w ,ktorym akurat przebywamy po angielsku i jezyku  obowiazujacym w danym panstwie.Plus ma duzo mozliwosci,jak chocby (darmowa) pomoc adwokata przy wypadku za granica,zgubienbie lub kradziez dokumentow w obcym kraju.Postaram sie przetlumaczyc wszystkie mozliwosci,w razie pytan poprosze na priv.

Dla dociekliwych i korzystajacych z translatora podaje stronke:http://www.adac.de/mitgliedschaft/leistungen/

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

ja ja, też dostałem. Ogółem tłumaczyłem trochę pierwszą stronę, na której z tego co się orientuję to przypominają o tym, że nie wysyłają już gazetki za granicę i zapraszają do zapisania się do miesięcznika online ?

co ciekawe tej drugiej strony u mnie nie widziałem, może przegapiłem.

ktoś przetłumaczy w skrócie o co im biega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie:

https://statusemigranci.eu/adac-pomoc-drogowa-nawet-na-polskich-tablicach/

znalazłem info, że dla nowych członków wymagane jest posiadanie niemieckiego adresu zamieszkania.

Potwierdzi ktoś tą informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestałem kupować a adac assistance - nie opłaca się już 


Nigdy się nie opłaca assistance. Ubezpieczenia też w sumie :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.