Skocz do zawartości

ZMIANA MIEJSCA VIII ZLOTU


Rekomendowane odpowiedzi

16 zeta za prąd x 30 dni = 480 zł. Taki rachunek to ja płacę za dwa miesiące w domu gdzie jest mnóstwo odbiorników

Takie pola kempingowe , powinno się omijać szerokim łukiem, a takich właścicieli , odpowiednie instytucje - karać . 16 zł za prąd to rozbój.

.

 

Ja w tym roku w Żninie płaciłem 15 zł za prąd. Dla gości zagranicznych było 20 zł/dobę. Europa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Patrząc na mapę jadąc od Wrocławia widzę ostrzeżenia na odcinku Kostpmłoty Strzegom ok 19 km ruch wahadłowy opóźnienie ok 2 godz, czy ktoś jechał tą drogą czy jest jak piszą na mapie Targeo, czy jest jakiś sensowny objazd tego odcinka. Wg i

 

Jest objazd,;we Wrocławiu nie zjeżdżać na autostradę,tylko prosto kierunek Jelenia Góra

przez Świdnicę.

Natomiast to utrudnienie na trasie Kostomłoty-Strzegom nie jest takie straszne,jedzie się

kilka minut dłużej,szczególnie że ciągniesz przyczepkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na mapę jadąc od Wrocławia widzę ostrzeżenia na odcinku Kostpmłoty Strzegom ok 19 km ruch wahadłowy opóźnienie ok 2 godz, czy ktoś jechał tą drogą czy jest jak piszą na mapie Targeo, czy jest jakiś sensowny objazd tego odcinka. Wg informacji na mapie remont potrwa do 31 sierpnia. My planujemy wcześniejszy przyjazd.

Można pociągnąć trochę dalej A4 aż pod Legnicą a potem DK3 Jelenią.

Wg Targeo to tylko 19 km różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można pociągnąć trochę dalej A4 aż pod Legnicą a potem DK3 Jelenią.

Wg Targeo to tylko 19 km różnicy

 

ale IMO nie warto...

kawałek dalej autostradą to znaczny plus :-]

ale za to droga od Legnicy do Bolkowa znacznie gorsza i strasznie dziurawa :mlot: Ja odradzam, a jechałem przed wakacjami ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam najlepsza opcja z A4 zjazd na węźle Kostomłoty Strzegom. Remont drogi od węzła do Strzegomia ma się ku końcowi i prawie na całej długości będzie nowy dywanik więc komfort jazdy dobry. :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Małe pytanko, dla znających trasę jak najlepiej jechać od Jeleniej Góry ?

Kierować się na Jakuszyce a później na Karpacz ?

Czy jakoś inaczej ?

Jak jechać najprościej i najłatwiej z :-] Jeleniej ? :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja trasa z Warszawy do Jeleniej Góry to najczęściej : "gierkówka" do Bełchatowa a później do Wrocławia. Z Wrocławia autostradą (kierunek Zgorzelec) i z niej zjazd w Kostomłotach na Strzegom. Dalej przez Bolków do Jeleniej Góry.

Możesz ominąć Wrocław jadąc przez Opole ale trasa niepotrzebnie dłuższa. Przejazd przez Wrocław cały czas jest oznakowany drogowskazami "Jelenia Góra".

Z Jeleniej Góry kieruj się na Karpacz i trafiasz na miejsce zlotu w Miłkowie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do Jeleniej trase znam bez problemu bywałem w Szklarskiej Porebie wiele razy ale nie wiem Jak kierować sie z Jeleniej ? na Karpacz ?

kierując sie na Karpacz gdzie trzeba odbić na co się kierować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd z Jeleniej Góry w kierunku Karpacza ul. Sudecką. Po przejechaniu ok. 12 km dojeżdżamy do skrzyżowania - na prawo Miłków a na lewo Ścięgny, Kowary. Należy skręcić na lewo, wjechać na most i tuż za nim na lewo. To już jest ten kemping - "Wiśniowa Polana" :mlot:

 

http://www.camping-milkow.karkonosz.pl/_pl.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem stronkę, gdzie podane są koordynaty GPS do kempingu http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:4BuQpHRHujIJ:www.eurocampings.pl/pl/europie/polska/wojew%C3%B3dztwo-dolnoslaskie/kemping-wisniowa-polana-142-111857/+wi%C5%9Bniowa+polana+gps&cd=4&hl=pl&ct=clnk

 

Wspomniane koordynaty wprowadziłem do Targeo i pasują do powyższego opisu kolegi AndrzejK więc chyba są ok :mlot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Koordynaty GPS: N50*48'15,55" E15*46'04,00".

 

Dla "nieGPSowców" kierunek Jelenia Góra a potem Karpacz jak pisał kolega na skrzyżowaniu Karpacz/Miłków/Ścięgny skręcamy na Ścięgny zaraz za mostem ponownie skręcamy już do kempingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.