Jump to content
sneer

Rowy - Słowińska Perła

Recommended Posts

Andrzejo19

Bylem i jade znowu,jest ok

Miru viatola nie zapomnij w tym roku.

wally1978

No to w takim razie dojedziemy też :)

mrrruczek2

Miru viatola nie zapomnij w tym roku.

Juz pytał o szczegóły :D niestety też go muszę mieć

Inka

Słowińska perła wielkie Rozczarowanie. Okropny brud, zapach stęchlizny i wilgoci. W pawilonie C biegające legalnie przy obludze robaki. W domkach robaki zdechłe. Pomijam fakt ze cena niska.65 zl i blisko do plazy. Ale bardzo wielkie krętactwo. Mimo ileś miesięcy wczesniej opaconej rezerwacji nikt się nie pofatygowal piwiedziec ze chcą nas ulokować gdzue indziej...bo zarządzający rzekomo sie dowiedzial o naszym przyjezdzie ze Śląska z maleńkim dzieckiem dzien przed naszym przykazdem. No czysta bzdura. Oraz tqierdzenie ze on nie widzi maili z rezerwacjami i ze bie może pidac nr konta furmowego, które przeciez widnieje wszedzie oficjalnie pogrązylo go totalnie. Brak potwierdzeń wpłat za rezerwacje- cale szczescie wyciagi banlowe nie kłamią!!! Jeżdżę nad morze Pl od zawsze a takie cos spotkalo nas puerwszy i mam nadzieje ostatni raz.

Ale najgorsze to to ze odmowili mi miejsca do umycia i przepbania mojego malenstwa po ponad 10h uazdy. Dziecko mi sie przelewalo juz na rękach bo sie podziebil chyba od klimy mimo wszystko i tylko ludzie z jadalni okazali serce. Ale kurcze mialam zaplacone 3 pokoje a bawet hednego nie dali na czas zeby dziecko bakarmic i przebrac w godziwych warunkach a nie na podlodze holu. To przelalo czare goryczy- plakalam i prosilam ludzi i pokoj- zaplacony i nie dostalam.

Wiecie co??? Gdybym widziała matke z malenkim dzieckiem to chociaz bym miala piniesc strate to nigdy nie odmowulabym podstawowej pomocy. Tyle w temacie

miru

Czy cos sie zmienilo na polu od zeszlego roku?

ddarko112
W dniu 4.08.2016 o 10:17, elvis52 napisał:

Ja już swoją opinie wyraziłem i mogę tylko potwierdzić. Ludzie obok mnie zrobili sobie śmietnik w krzakach więc jak ma nie być złych opinii skoro nawet pampersy zużyte mam podrzucane. Mój mały nosi ori z pampersa a nie jakieś badziewia ale widać ludzie są świnie

Czy można prosić jakieś zdjęcia?

Zmieniło się tam coś?

miru

Nikt do tej pory nie odpowiedzial,a sam jestem ciekaw czy cos sie zmienilo?

raven

Ponowię pytanie kolegi Miru, czy ktoś ma świeże info o Słowińskiej Perle? Jadę wzdłuż wybrzeża od zachodu i jutro chcę zrobić kolejny skok w okolice Rowów. Obecnie jestem w Gąskach. Na pokładzie małe, półroczne dziecko, więc nie chcę się naciąć. Możecie coś polecić w między Ustką  a Łebą? preferowany względny spokój i dobre warunki.

raven

Dobra, nieważne już. Dla potomnych. Byłem, zobaczyłem, zwróciłem W skrócie nic z tego co piszecie się nie zmieniło. Syf, śmietnik i nadal blisko do morza. Zamiast zatrudnić sprzątaczkę jest kartka: "oczekujesz czystości, sam o nią zadbaj". Szok, omijajcie szerokim łukiem. Polecam za to w Rowach kemping 156 albo Wygoda.

Ela00

Super pole namiotowe, na którym można się czuć bardzo swobodnie. Polecam serdecznie;)

miru
W dniu 15.09.2019 o 22:51, Ela00 napisał:

Super pole namiotowe, na którym można się czuć bardzo swobodnie. Polecam serdecznie;)

Czy basen byl czynny?

raven

@miru jaki basen?? W tym syfie i śmietnisku oczekujesz basenu? To chyba miejsce dla totalnych brudasów, do tego ślepych i bez węchu. Zupełnie nie rozumiem zachwytu w wypowiedzi Ela00.

ed
W dniu 15.09.2019 o 22:51, Ela00 napisał:

Swobodnie to znaczy - śmieci wyrzucać gdzie popadnie  - wzorem gospodarzy

W dniu 25.03.2020 o 10:14, raven napisał:

@miru jaki basen?? W tym syfie i śmietnisku oczekujesz basenu? To chyba miejsce dla totalnych brudasów, do tego ślepych i bez węchu. Zupełnie nie rozumiem zachwytu w wypowiedzi Ela00.

No cóż jeden lubi czekoladę a drugi  śmietnik i syf.