Jump to content
sneer

Rowy - Słowińska Perła

Recommended Posts

andrzej763

Może napiszcie co sądzicie o tym kempingu osobiście ja tu jestem i jak dla mnie nie ma takiej tragedii jak opisane powyżej.

mrrruczek2

Ja już swoją opinie wyraziłem i mogę tylko potwierdzić. Ludzie obok mnie zrobili sobie śmietnik w krzakach więc jak ma nie być złych opinii skoro nawet pampersy zużyte mam podrzucane. Mój mały nosi ori z pampersa a nie jakieś badziewia ale widać ludzie są świnie

Tomii

Ja już swoją opinie wyraziłem i mogę tylko potwierdzić. Ludzie obok mnie zrobili sobie śmietnik w krzakach więc jak ma nie być złych opinii skoro nawet pampersy zużyte mam podrzucane. Mój mały nosi ori z pampersa a nie jakieś badziewia ale widać ludzie są świnie

Znaczy że co, że jak córce założę nieoryginalnego Pampersa to jakiś gorszy jestem i do tego świnia? Bo wydaje mi się, że chyba za daleko pojechałeś w swoich przemyśleniach  :hmm:

andrzej763

Dla rozluźnienia tematu napiszę że wczoraj wyjechałem z Słowiańskiej Perły i jestem zadowolony a jako ciekawostkę gdy minąłem Słupsk widziałem wilka jak przechodził przez drogę i staną niedaleko pobocza z zającem w pysku , niecodzienny widok a dla mnie jak i niewielu chyba pierwszy i ostatni raz . Pozdrawiam

mrrruczek2

Znaczy że co, że jak córce założę nieoryginalnego Pampersa to jakiś gorszy jestem i do tego świnia? Bo wydaje mi się, że chyba za daleko pojechałeś w swoich przemyśleniach :hmm:

Chodzi mi o to że to nie moje dziecko dorwało swojego pampersa i przeniosło w inne miejsce. A jeśli uważasz że można wyrzucać komuś pod nogi to nie oczekujcie potem że nie ma syfu

magdu

Dla rozluźnienia tematu napiszę że wczoraj wyjechałem z Słowiańskiej Perły i jestem zadowolony a jako ciekawostkę gdy minąłem Słupsk widziałem wilka jak przechodził przez drogę i staną niedaleko pobocza z zającem w pysku , niecodzienny widok a dla mnie jak i niewielu chyba pierwszy i ostatni raz . Pozdrawiam

widok musiał być niesamowity!

i zachęta do wyjazdu z Rowów... pogoda pod psem a tam prawdziwy wilk...

mrrruczek2

My już w domku po 3 tyg byczenia. Zleciało za szybko :(

iwona2914

Ja rowy odwiedzam co rok ale wbijamy do Pana z małym pensjonatem i  polem nie całe 50m do morza  nie daleko fajny bar gra zespól fajna lekka muzę sklepiki lody blisko choć W prysznicach komuna to jest czysto ale w tym roku sprawdze tą perłe z ciekawości

Edited by iwona2914 (see edit history)

mrrruczek2

Ja rowy odwiedzam co rok ale wbijamy do Pana z małym pensjonatem i polem nie całe 50m do morza nie daleko fajny bar gra zespól fajna lekka muzę sklepiki lody blisko choć W prysznicach komuna to jest czysto ale w tym roku sprawdze tą perłe z ciekawości

Co to za pensjonat ?

iwona2914

nazwy nie pamietam ale na ulicy pensjonatowej zerkam na mape to z tej strony też plaża jak by wieksza  zaraz przy kanale  :skromny:

rowy pensjonatowa 12 nazwa na wydmie maja pokoje i podwórko na przyczepy ale nie duże ale my czasem lubimy troszke spokoju a tam blisko do morza i do centrum ale kazdy lubi co innego pozdrawiamy

mrrruczek2

Ja rowy odwiedzam co rok ale wbijamy do Pana z małym pensjonatem i polem nie całe 50m do morza nie daleko fajny bar gra zespól fajna lekka muzę sklepiki lody blisko choć W prysznicach komuna to jest czysto ale w tym roku sprawdze tą perłe z ciekawości

I jak perła ?

miru

osobiście ja tu jestem i jak dla mnie nie ma takiej tragedii jak opisane powyżej.

I ja sie pod tym podpisuje.Moze to nie luxusowe pole ale jest ok.Mialem dosc spory kawalek swojego trawniczka,woda ciepla cala dobe,i jakos kolejek pod prysznic tez nie widzialem.Zona zadowolona bo z tabolami corki nietrzeba bylo daleko latac,do plazy bliziutko,po bulki i browara tez :] .A i dzieciak zadowolony bo basen na miejscu :yay: Pewnie mozna sie przyczepic do paru rzeczy ale w wiekszosci to wina samych gosci,bo czy to wina wlasciciela ze drzwi toalety sa popiane bazgrolami,smieci w krzakach,butelki po piwie zamiast w smietniku to pod drzewem? Dowiedzialem sie ze maja byc kolejne inwestycie,no coz zobaczymy....Podczas mojego pobytu bylo prawie pelne pole,ale ja mialem dosc wystarczajaco miejsca,nie wpadalem do sasiada gdy wychodzilem z pawilonu :] "Kazdy spiewac moze......" wiec kazdy ma prawo do swojego zdania ja napewno tam powroce,bo i miejscie jest ok  i klimat jest swietny.Pozdrowienia dla Andrzeja 19,andrzej763,Elvis52

mrrruczek2

Miru Nam nie potrzeba było dużo miejsca :] pan Tadeusz zawsze miał miejsce :]

miru

pan Tadeusz zawsze miał miejsce :]

No tak,to swieta prawda :yay:

iwona2914

Obecnie jestem i powiem że mi się bardzo podoba blisko do morza ok 70m do centrum tak samo pole super odgrodzone miejsca żywopłotem co daje zacisze i prywatności troszkę prąd bliziutko woda ciepła 24 choć przyznam wc mogło być lepsze ale nie ma tragedii poza tym świetlica dla dzieci bilard ping-pong piłkarzyki nam się podoba Na pewno wrócimy

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka