Skocz do zawartości

Rowy - Słowińska Perła


sneer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Niedawno wróciłem z kempingu Słowińska Perła w Rowach. Bardzo blisko morza, blisko do miasteczka oraz dobrze zaopatrzonego :D sklepu. Lokalizacja the best. Na samym kempingu cisza w ciągu dnia i nocy, natomiast lubią pośpiewać na kwaterach za płotem a koloniści potańczyć na disco za drugim płotem. Niestety brudno. Właściciel nie dba o czystość w ogóle. W sanitariatach co prawda trochę się poprawiło w czasie pobytu (myślę ze po interwencjach) ale miejsca do zmywania naczyń to tragedia, naokoło porozrzucane resztki i smród a raz widziałem 3 psy nie wiadomo skąd które pewnie ten "'bukiet" zapachów przyciągnął. Często przepełnione kubły na śmieci. Także w skali szkolnej lokalizacja bdb., hałas db, czystość ndst. Aha, zapomniałem o mrówkach, są na całym polu, małe a tam gdzie drzewa duże czerwone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak się wiedzie do Rowów to do końca prosto i w lewo, ul. Nadmorska. Mają swoją stronę. Lokalizacja jest na stronie www.rowy.pl; spanie; kempingi

 

pozdrawiam

 

OK, mniej więcej kojarzę, faktycznie bliziutko ;(

szkoda że kemping odstaje standardem ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem tam i sam sprawdziłem -ale się przejechałem!

Straszny syf w skali 10 pkt daję 1 za to, że jest.

Pole 300 m od plaży, 100 do rozrywkowej ulicy, przez płot do amfiteatru gdzie grają do 24.

Toalety, prysznice kontenerowe omijać z daleka.

 

 

Może jestem dość krytyczny ale takie miejsca pownny zniknąć z rynku turystycznego.

 

W Rowach tylko Wegabunda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobnie jest w Grudku n/Dunajcem. Byłem teraz dwa dni w ośrodku Barbara. Wszystko płatne z góry, obok szaletów i pryszniców przejść nie można ( taki smród ). Widać że dzierżawcy - może właściciele?

nastawili się jedynie na zysk. Dziewczę pobierające opłatę za ubikacje nie ruszy się do sprzątania w niej kiedy nie ma klientów. Jednym słowem porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ludzie nigdy tam nie jedźcie!! Włamano nam się do przyczepy, ukradziono dużą sumę pieniędzy, prawdopodobnie obsługa maczała w tym palce. NIGDY NIE JED┼╣CIE do słowińskiej perły!

 

 

Widzisz Sylwio, gdybyś szybciej trafiła na to forum to byś wiedziała aby omijać ten kemping szerokim łukiem. Sam miałem zamiar tam się zatrzymać, ale o komentarzach wybrałem Wagabunde.

Szkoda, że tak się stało, ale od teraz będzie już tylko lepiej. Głowa do góry.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

 

na sam poczatek odradzam pobytu w tym osrodku. Ja nie jestem przesadnie wymagajaca ale w tym osrodku wszystko mija sie z celem. Czystosc, o ile mozna wogole o tym mowic jest przerazajaca. Jedyny plus to odelagosc do plazy, pozatym same minusy. Obsluga powinna pracowac w cyrku a nie prowadzic osrodek wczasowy. Nie maja zielonego pojecia o niczym. Rezarwacja nie zgadzala sie wogole z rzeczywistoscia. Ale tak to jest jak liczy sie jedynie zysk a w zadnym wypadku klijent. Sprzataczkami sa mlodziutkie dziewczyny i chlopcy, ktorzy pierwszy raz mieli miotle w reku i ruszaja sie jak muchy w smole... jak nie czegos brakuje to jest popsute. Raz i nigdy wiecej.

Edytowane przez Sunkiss80 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Widzę same negatywne opinie na ten temat. Od lat jeździmy na słowińską perłę i jakoś nie mogę podzielić waszego entuzjazmu. Zaczynając od tego wymagacie czystości w toaletach pod prysznicem itd. To wy ludzie sami robicie syf i zostawiacie. Wchodzisz do kibelka a tam obsrane wszystko. Właściciele to robią ? A może obsługa ? Kosze na śmieci puste a obok walają się butelki i puszki. Ciężko wrzucić do środka ? Żądasz czystości utrzymuj ją sam !!! Pole ma swoich stałych ludków i jakoś nie narzekają. A jak chcecie lepsze standardy to sprzedajcie budki i na apartamenty.

Chwalicie tak pole u Krystyny ale nikt nie powie że buda stoi na budzie zero prywatności. Potykasz się o buty sąsiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszamy stoimy praktycznie na końcu kempingu bo tylko tu było miejsce

Holownik i budka oklejone forumową naklejką

Zobaczę osobiście będę w poniedziałek ok 10 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.