Skocz do zawartości

Rowy - Słowińska Perła


sneer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już swoją opinie wyraziłem i mogę tylko potwierdzić. Ludzie obok mnie zrobili sobie śmietnik w krzakach więc jak ma nie być złych opinii skoro nawet pampersy zużyte mam podrzucane. Mój mały nosi ori z pampersa a nie jakieś badziewia ale widać ludzie są świnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoją opinie wyraziłem i mogę tylko potwierdzić. Ludzie obok mnie zrobili sobie śmietnik w krzakach więc jak ma nie być złych opinii skoro nawet pampersy zużyte mam podrzucane. Mój mały nosi ori z pampersa a nie jakieś badziewia ale widać ludzie są świnie

 

Znaczy że co, że jak córce założę nieoryginalnego Pampersa to jakiś gorszy jestem i do tego świnia? Bo wydaje mi się, że chyba za daleko pojechałeś w swoich przemyśleniach  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia tematu napiszę że wczoraj wyjechałem z Słowiańskiej Perły i jestem zadowolony a jako ciekawostkę gdy minąłem Słupsk widziałem wilka jak przechodził przez drogę i staną niedaleko pobocza z zającem w pysku , niecodzienny widok a dla mnie jak i niewielu chyba pierwszy i ostatni raz . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy że co, że jak córce założę nieoryginalnego Pampersa to jakiś gorszy jestem i do tego świnia? Bo wydaje mi się, że chyba za daleko pojechałeś w swoich przemyśleniach :hmm:

Chodzi mi o to że to nie moje dziecko dorwało swojego pampersa i przeniosło w inne miejsce. A jeśli uważasz że można wyrzucać komuś pod nogi to nie oczekujcie potem że nie ma syfu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozluźnienia tematu napiszę że wczoraj wyjechałem z Słowiańskiej Perły i jestem zadowolony a jako ciekawostkę gdy minąłem Słupsk widziałem wilka jak przechodził przez drogę i staną niedaleko pobocza z zającem w pysku , niecodzienny widok a dla mnie jak i niewielu chyba pierwszy i ostatni raz . Pozdrawiam

widok musiał być niesamowity!

i zachęta do wyjazdu z Rowów... pogoda pod psem a tam prawdziwy wilk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowy odwiedzam co rok ale wbijamy do Pana z małym pensjonatem i  polem nie całe 50m do morza  nie daleko fajny bar gra zespól fajna lekka muzę sklepiki lody blisko choć W prysznicach komuna to jest czysto ale w tym roku sprawdze tą perłe z ciekawości




 

Edytowane przez iwona2914 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowy odwiedzam co rok ale wbijamy do Pana z małym pensjonatem i polem nie całe 50m do morza nie daleko fajny bar gra zespól fajna lekka muzę sklepiki lody blisko choć W prysznicach komuna to jest czysto ale w tym roku sprawdze tą perłe z ciekawości

 

 

 

 

Co to za pensjonat ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazwy nie pamietam ale na ulicy pensjonatowej zerkam na mape to z tej strony też plaża jak by wieksza  zaraz przy kanale  :skromny:


rowy pensjonatowa 12 nazwa na wydmie maja pokoje i podwórko na przyczepy ale nie duże ale my czasem lubimy troszke spokoju a tam blisko do morza i do centrum ale kazdy lubi co innego pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowy odwiedzam co rok ale wbijamy do Pana z małym pensjonatem i polem nie całe 50m do morza nie daleko fajny bar gra zespól fajna lekka muzę sklepiki lody blisko choć W prysznicach komuna to jest czysto ale w tym roku sprawdze tą perłe z ciekawości

 

 

 

 

I jak perła ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 osobiście ja tu jestem i jak dla mnie nie ma takiej tragedii jak opisane powyżej.

 

I ja sie pod tym podpisuje.Moze to nie luxusowe pole ale jest ok.Mialem dosc spory kawalek swojego trawniczka,woda ciepla cala dobe,i jakos kolejek pod prysznic tez nie widzialem.Zona zadowolona bo z tabolami corki nietrzeba bylo daleko latac,do plazy bliziutko,po bulki i browara tez :] .A i dzieciak zadowolony bo basen na miejscu :yay: Pewnie mozna sie przyczepic do paru rzeczy ale w wiekszosci to wina samych gosci,bo czy to wina wlasciciela ze drzwi toalety sa popiane bazgrolami,smieci w krzakach,butelki po piwie zamiast w smietniku to pod drzewem? Dowiedzialem sie ze maja byc kolejne inwestycie,no coz zobaczymy....Podczas mojego pobytu bylo prawie pelne pole,ale ja mialem dosc wystarczajaco miejsca,nie wpadalem do sasiada gdy wychodzilem z pawilonu :] "Kazdy spiewac moze......" wiec kazdy ma prawo do swojego zdania ja napewno tam powroce,bo i miejscie jest ok  i klimat jest swietny.Pozdrowienia dla Andrzeja 19,andrzej763,Elvis52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie jestem i powiem że mi się bardzo podoba blisko do morza ok 70m do centrum tak samo pole super odgrodzone miejsca żywopłotem co daje zacisze i prywatności troszkę prąd bliziutko woda ciepła 24 choć przyznam wc mogło być lepsze ale nie ma tragedii poza tym świetlica dla dzieci bilard ping-pong piłkarzyki nam się podoba Na pewno wrócimy

 

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.