Skocz do zawartości

Bagażnik rowerowy na dyszlu i za przyczepą.


pabloo

Rekomendowane odpowiedzi

kolejną alternatywą jest bagażnik na tylną klapę samochodu, jednak nic na ten temat nie napisze bo nie użytkowałem takiego patentu, ojciec w sowijej przyczepie i brat równiez załozyli bagażnik na rowery na dyszlu przyczepy z ruchomą rurą aby otworzyć "bakistę", to równiez jest niezła możliwość przewożenia rowerków jednak trzeba pamiętać o równomiernym rozłożeniu ciężaru w przyczepie uwzględniając dodatkowe kg na haku, tak więc ja pozostaję przy mojej opcji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Niewygodne to jednak ale przynajmniej ciężko rowerki buchnąć i nie mokną w deszcz.

 

po mojemu to z tylu w bagazniku zabezpieczenia na rowery zalozyc mozna. no i jakas plandeke na rowery na deszcz rowniez ?

 

na dach juz trudniej wlozyc i zabezpieczac lancuchem czy plandeka.

a swoja droga wydawalo mi sie, ze po dachu przyczepy smigac nie wolno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomnij o 4 rowerach na dyszlu ;) ale np dwa z przodu przyczepy i dwa dla dziewczynek z tyłu ! ;) od dziewczynek będą lżejsze więc kłopot z bagażnikiem odpada. Ale jak masz busa to nie rozumiem w czym problem ?? ;) Ja również myślę o busie lub czymś większym do przyczepy, wtedy czy wózek ( w tej chwili ) czy rowery w przyszłości pójdą do samochodu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Affa - 2 z tyłu, 2 na dyszlu i sprawa załatwiona...

Powiedz co ja mam powiedzieć jak z tyłu przyczepy rower a na dachu samochodu decha z przyległościami...Będę jako ten wielbłąd juczny....

No i na zlot beczułka ma z tyłu obok roweru jechać... ;)

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vw t4 multivan tez ma pewne ograniczenia ;)

z tylu na kanapie siedza dzieci i w busie podczas jazdy rowerow nie wstawie, chyba ze w przyczepie, ale jak sie zatrzymamy to wyciaganko?

nie no, bagaznik i tyle, z tym ze na 2 rowery na dyszlu, bo kolejne to melodia przyszlosci (corki maja 2 i 4 lata)

 

[ Dodano: Pią 02 Lut, 2007 18:45 ]

Pabloo- no to Ty bedziesz ten dwugarbny, wlasciwy. ja - ten podrabiany z jednym garbem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - ja nie mówię o zakręceniu ale całkiem poważnie - czy przestrzeń między jednym a drugim bagażnikiem będzie wystarczająca??? Było nie było one takie wąziutkie to nie są... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A props - czy bagaznik na dyszlu plus bagaznik na klapie sie nie "zazebia" podczas skretu???

Eee no trza myslec o tym, ze je tam masz. U mnie np jest bagaznik na jeden rower i raczej nie widze mozliwosci zabudowania na dwa (brak miejsca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no trza myśleć o tym, że je tam masz.

Myślenie myśleniem ale różnie to bywa - pada rozkaz "zawracamy", człowiek w ferworze walki i ...po ptokach, a raczej po rowerach ;););)

Pozdrawiam

Pabloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.