Skocz do zawartości

Roleta,markiza,daszek sloneczny...


danielpoz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam taką roletę Fiamma jak pisze Tomii wsuwaną w kedrę. Powstaje jednak taki problem, że szyna do kedry jedna i stosuje się wymiennie przedsionek lub roletę. Rozwiązałem to tak, że 5 cm poniżej oryginalnej szyny zamontowałem drugą. W tą dolną wsunięta jest zawsze roleta. Jeżeli decyduję się na rozbicie przedsionka ta wisząca w dolnej szynie roletka w niczym nie przeszkadza. Jutro wrzucę fotkę jak to wygląda :przytul:

post-5622-0-64695600-1300091600_thumb.jpg

post-5622-0-17693700-1300091613_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Gregorio

Opublikowane grafiki

Ta roletka fiammy jest super - oglądałem ją w sklepie. Szkoda tylko, że tyle kosztuje i w mojej przyczepie nie mogę jej przewozić złożonej bo kedra jest zakrzywiona przez spad dachu ... a raczej nie chce robić dodatkowych dziur na szynę. Nie szkoda Ci było dziurawić przyczepkę ? :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta roletka fiammy jest super - oglądałem ją w sklepie. Szkoda tylko, że tyle kosztuje i w mojej przyczepie nie mogę jej przewozić złożonej bo kedra jest zakrzywiona przez spad dachu ... a raczej nie chce robić dodatkowych dziur na szynę. Nie szkoda Ci było dziurawić przyczepkę ? :swiety:

 

Najważniejsza jest wygoda :przytul: a wszystkie dziurki maja dodatkowe uszczelnienie :palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

Te daszki COMO z linków powyżej mają przyjemne ceny, to jakiś polski produkt ?

Kilka osób z forum szyło, chyba już niewarto szyć, cena chyba jest zbliżona do tych gotowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Ponawiam pytanie:

Te daszki COMO z linków powyżej mają przyjemne ceny, to jakiś polski produkt ?

Kilka osób z forum szyło, chyba już niewarto szyć, cena chyba jest zbliżona do tych gotowych ?

 

Ja szyłem i wyszło 350 zł bez kosztów wysyłki, bo sam pojechałem odebrać. Tak na marginesie do aktualnej przyczepy kupiłem taki daszek, ale w "saszetce" na stałe w likszparze założony i to jest najlepsze dla mnie rozwiązanie. Taki zwykły letni daszek trzeba suszyć przed włożeniem do worka, a daszek rolowany jest z takiego tworzywa i wystarczy zmieść z wody, zwinąć w rulonik i schować we wspomnianą saszetkę. Zresztą wybór wielkości przyczepy (7,2 m z dyszlem) nie był przypadkowy, zrezygnowałem z przedsionka, rozwijam, lub nie daszek i jest spokój. W razie niepogody przebywanie w przyczepie nie jest przeżyciem klaustrofobicznym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szyłem i wyszło 350 zł bez kosztów wysyłki,

 

Przypomnij mi gdzie to można uszyć. U mnie odpadają taki wkładane na stałe bo kedra z metr idzie prosto i nagle spada w dół ... nie mogę mieć takiego wsuniętego na stałe .... rozwiąże sprawę najtańszy prosty daszek ... byle odgrodzić się od słońca w Grecji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Przypomnij mi gdzie to można uszyć. U mnie odpadają taki wkładane na stałe bo kedra z metr idzie prosto i nagle spada w dół ... nie mogę mieć takiego wsuniętego na stałe .... rozwiąże sprawę najtańszy prosty daszek ... byle odgrodzić się od słońca w Grecji ...

 

W Łodzi :

 

http://www.przedsionki.pl/

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mnie chodziło o pawilony i ścianki do nich, one są szyte nie z nici, a takich jakby tasiemek i przy obciążeniu nie wytrzymuje

miałem pawilon - wszystko się urywało, zostały mi ściany i właśnie próbowałem zrobić z tego daszek - efekt taki sam

(rogi były obszyte i wstawione "skórki" od przedsionka z niewiadki)

jest jeszcze jedna wada tego materiału - strasznie szeleści, miałem już wstać w nocy i wywalić do dziadostwo :palacz:

 

 

słuszna uwaga !

ale są także pawilony z materiału i mój daszek jest właśnie materiałowy - zapomniałem to zaznaczyć w opisie :przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany to mam do sprzedania praktycznie nową roletę Fiamma caravanstore o długości 440cm w kolorze Ocean blue. Używana 2 razy. kupiona rok temu w sklepie Duni caravaning. Cena nowej 1300zł plus koszty wysyłki. Moja cena 950zł. Sprzedaję komplet ze wszystkim co jest. Odbiór osobisty. W razie co proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

witam czy ktoś może doradzić który wziąć

 

- http://www.allcamp.pl/daszek-do-przyczepy-como-300cm-p-896.html

 

- http://www.campingi.net.pl/sklep/product_info.php?cPath=32&products_id=1722

 

jakieś różnice, może ktoś posiada z w/w wymienionych, albo zaproponować coś innego

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscy wybrał bym dłuższy. Wg mnie 300cm to deczko za mało. Do budki 420cm (taką mam) kupiłbym następnym razem minimum 350cm. A dlaczego większy? Bo jeśli kogoś zaprosimy to pod daszkiem się ciasnawo, a jak pada deszcz to łatwo zawiewa.

Szerokość 240cm wystarcza :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.