Skocz do zawartości

wtyczki przy dyszlu


DJ

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie zakupilem przyczepe trzymam na razie ja u panstwa od ktorych ja kupilem ale przez tel nie moge za bardzo z nimi sie dogadac a za daleko na razie zeby po nia jechac chodzi mi o to ze jeden kabel jest na 7pin ten do auta a drugi ma ile? bo zapomnialem sprawdzic a chce dokupic do niej przejsciowke i czy ten drugi jest na 3pin czy moze byc wiecej? powiedzieli tylko ze jest tyle samo ile w innych przyczepach moze ktos cos podpowiedziec dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec jak pojade na pole campingowe to jak mam sie podlaczyc do sieci bo nie zauwazylem nigdzie jakiegos innego gniazda czy kabla jestem w tym temacie nowy to dopiero moja 1 przyczepa myslalem ze trzeba kupic wlasnie taka przejsciowke powiedzmy z 3 czy tam 7pinow na wtyczke taka jak w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna wtyczka to pewnie zwykła 7 pin do podłączenia oświetlenia zewnętrznego.

p%20rodukt-2156.jpg

Druga to zasilanie na kempingu z 230V

184.jpg

Ewentualnie możesz jeszcze dokupić przejściówkę:

 

08-604-01.gif

No i jeszcze ze 30 m solidnego 3żyłowego przedłużacza (sugerowany przekrój żyły 2,5mm²)

:oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wlasnie interesuje mnie ta druga wtyczka czy zawsze ma tez 7pin czy moze ma wiecej lub mniej bo chcialem wlasnie kupic taka przejsciowke tylko ze nie mam jak tego teraz sprawdzic a po przyczepe jade za tydzien i chcialem zamowic sobie juz ja tak ze jak przyjade to ona juz bedzie i bede mogl jechac na wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nigdzie nie widzialem na stale zamontowanej tej wtyczki i myslalem ze z tej wtyczki przy dyszlu co jest a sa dwie to z jednej z nich trzeba kupic przejsciowke na 230V a jesli takowej nie mam na stale przy przyczepie to co wtedy? przyczepa zostala sprowadzona z anglii i od spodu widzialem ze sa urwane 3 lub 4 kabelki ponoc sie cos tam oderwalo po drodze do polski niby ci panstwo mowili cos o wtyczce ale mozliwe zeby byla ona w podwoziu campingu?? mniej wiecej na srodku podwozia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie chcialbym tyle ze pracuje za granica i za tydzien w week jade ja odebrac bo wczesniej nie mialem haka zeby ja wziac i w miedzy czasie sie chce dowiedziec wszystkiego co sie da no i obeszlem ja na obkolo pootwieralem wszystkie zewnetrzne ''schowki'' no i nie znalazlem zadnej wtyczki nigdzie ok no trudno jak odbiore przeszukam jeszcze raz i wtedy sie bede martwil co dalej :oslabiony: przy nastepnym zakupie bede wiedzial na co zwracac uwage :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdzie nie widzialem na stale zamontowanej tej wtyczki i myslalem ze z tej wtyczki przy dyszlu co jest a sa dwie to z jednej z nich trzeba kupic przejsciowke na 230V

żebyś tam 230V nie podłączał bo zchajczysz przyczepe, tam tylko 12V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wiem zadzwonilem do goscia z angli od tej przyczepy i te kabelki urwane ktore sa to tam jest wtyczka z 3bolcami pod podwoziem mniej wiecej miedzy osią dziwne ale prawdziwe tak ze dziekuje za odpowiedzi i ze ta wtyczka jest tylko na 12V :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.