Skocz do zawartości

Przenośny odtwarzacz DVD do samochodu


John

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przymierzam się do kupna takiego cacka ale nie wiem czym się kierować?

Na allegro są jakieś bezfirmówki ale mają w opcji gry, telewizję...

Sprzęt będzie dla dzieci na długie podróżę więc chyba samo dvd powinno wystarczyć.

Przedział cenowy tak do 500 pln.

Proszę o jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

my ostatnio kupilismy w biedronce takie dvd, kosztowalo cos ok 250 zł. Firmowką to tez nie jest, ale na tym nam nie zalezalo, poniewaz juz jedną taką mamy. To dvd ma torbe na zagłowek, przekręcany monitor, mozliwosc podwieszenia do gory nogami, odbiera wszystkie płyty. Po tym jak my kupilismy, zakup taki poczyniło dwoje naszych znajomych i tez sa zadowoleni.

To firmowe, ktore kupilismy predzej nie ma ekranu przekrecanego, torby, odbiera niektore płyty, a to biedronkowe kazda z jakiejkolwiek dziecinnej gazety.

Ja osobiscie polecam, chyba ze masz wieksze wymagania, ale wtedy to 500 zł jest za malo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki od roku, polecam! Służy właściwe tylko do oglądania bajek w samochodzie, ale sprawuje się bez zarzutu. DivX, DVD, większość najpopularniejszych formatów odtwarza. Ponadto mamy czytnik USB. Kupiłem go chyba za 249, osobno się kupuje ładowarkę samochodowa (na Allegro ok. 30 zł) Sprawdza się idealnie, nie sądzę żeby czymś odstawał od sprzętu 600-700 zł.

 

z6856874X.jpg

 

Lark Go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki z "allegro" firmy vordon

jest to właśnie kombajn z serii wszystkomających :oslabiony:

 

jest odtwarzacz (DVD/CD, USB, karty pamięci), odtwarza DVD, VCD, pliki avi itp (ale nie ma PL tekstów)

jest tuner TV

jest wejście/wyjście video, więc można podłączyć tuner sat, laptopa czy kamerę

są gry z ery pegasusa czy C64 (ale miałem zabawę hehe), do tego jest pad do grania

 

w zestawie torba na zagłówek, oczywiście obrotowy monitor, bateria na 2h ?, zasilanie 220/12v, pilot, kabelki

 

u nas zaliczył na razie 2 krótkie wyjazdy, więc o trwałości się nie wypowiadam

jeśli chodzi o jakość, w menu widać że obraz jest trochę nie ostry, jakby źle skalibrowany, ale na Kubusiu już tego nie widać

 

ponieważ kupiliśmy większy 9", to będzie służył też jako TV do pooglądania wiadomości czy pogody

oraz bajek na drogę i chwilę spokoju na miejscu :bzik:

 

cena 400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz DVD HYUNDAI PDP388SUATV odtwarza dvix xvid, napisy z txt z polskimi literami ąęćś pliki jpg mp3 płyty dvd cd audio no i ma telewizor

używamy go od trzech lat i nie zamienie na żaden inny

może służyć jako odtwarzacz dvd i wyświetlać na innym monitorze lub być zam monitorem dla innego źródła sygnału ma wej i wyjście AV

cena w granicach 400-450zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Ja osobiście używam czego takiego:

http://allegro.pl/item1170434227_sklep_warszawa_tv_lcd_ktory_odtwarza_divx_mp3_usb.html

jestem z tego bardzo zadowolony musiałem dokupić uchwyt na zagłówek do auta ten stacjonarny mam przykręcony na stałe w przyczepce

co bylo dla mnie najważniejsze przy zakupie to że czyta karty SDHC oraz można dołączyć pendriva posiada teź tuner TV testowałem narazie karty do 8GB wszystko śmiga jak należy :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja osobiście używam czego takiego [ciach]

 

IMO brak odtwarzacza DVD to jednak spora wada ... wystarczy że zapomnisz pena i leżysz :bzik:

(ja tak zrobiłem w tym roku, pen został w kompie)

 

na szczęście w odtwarzaczu była jakaś płytka i sprzęt można było wykorzystać

poza tym w każdym pkt z gazetami, można kupić jakąś gazetkę z dodaną płytą :miga:

a w sumie cena tego TV jest podobna jak odtwarzaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie ostatnio przysiadłem ten temat i wygrzebałem coś takiego http://allegro.pl/item1179381106_4w1_tv_monitor_lcd_z_dvddivx_dvb_t_zas_12v_230v.html .Nie jest to 500 zeta , no ale myślę że przy jego możliwościach warto węża przydusić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

wiesz może rozreklamuj to w necie np ja ostatnio znalazłem na eszrot.pl giełdę części używanych pod tym linkiem http://eszrot.pl/gielda/show/ i tam wpisujesz jaka czesc szukasz a szroty same się do Ciebie zglaszaja :) moze ktos to wymontowal duzo taniej..

 

 

 

 

Ale tak konkretnie to do kogo Kolego pijesz? Być może te sprzęty to nie szczyt elektroniki , ale mówimy o sprzęcie za małe pieniądze ,używanym sporadycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli nie zależy Ci na koniecznie "firmowym" sprzęcie poleciłbym Ci (i innym też) ten sprzęt: http://droptrend.com/product-pol-172-DVD-SAMOCHODOWE-VORDON-8-2-TUNER-TV-DVIX-DVD-GRY.html Głównie ze względu na niską cenę, ale też niezłą jakość sprzętu (tzw. stosunek jakość - cena). Jakość obrazu jest dobra, sprzęt nie ma problemu z DVD-Video ani z MPEG. Dźwięk... Cóż jest znośny, ale z tych głośniczków nie wyciśnie się wiele więcej (mówię to jako początkujący audiofil), na szczęście można łatwo podpiąć słuchawki, albo inne - lepsze głośniki do Jacka.

Sprzętu nie testowałem po podpięciu do TV (tylko warunki bojowe, od stacjonarnego DVD mam PS2), więc nie bardzo mogę powiedzieć jak się wtedy sprawdza. Tak czy inaczej polecam, firma chyba powoli zdobywa renomę jednej z lepszych "budżetówek".

Przekonałem się jak bardzo jest to przydatny gadżet kiedy musiałem podrzucić chrześniaka i jego rodzinkę do domu (spory kawał drogi to był) - dzięki temu mogłem się choć trochę skupić na jeździe a nie na wojowniczych okrzykach mieszanych z fochami z kanapy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.