Skocz do zawartości

Poznań-Gorzów camping przelotowy


Sławcio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Z ,,buta" przepraszam że nie przeglądam wszystkich tematów ale to syzyfowa praca a czasu mało.

Szukam campingu przelotowego na trasie Poznań - Gorzów na trasie w-wa- dziwnów.

Będę wdzięczny :tuptup: za pomoc

Sławcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławcio, mogę polecić przy trasie 92

 

 

http://www.noclegownia.pl/obiekt/974 Strzeszynek - obwodnica Poznania

 

http://meteor.turystyka.p...o,baranowo.html Baranowo - wylot z Poznania na zachód

 

 

Effendi nie wprowadzaj kolegi w błąd, co do kempingu w Strzeszynku… Tyle czasu spędzasz na forum to i powinieneś wiedzieć, że już nie raz był ten temat poruszany, że kemping w Strzeszynku jest nieczynny już od około 3 lat. Podajesz strony WWW, a nawet nie pofatygujesz się sprawdzić, że numery telefonów do Strzeszynka i Baranowa są nie aktualne. Temat Strzeszynka i Baranowa był poruszany między innymi tu: http://www.forum.karawaning.pl/viewtopic.php?t=4626&postdays=0&postorder=asc&start=0

Temat był zakładany przez Jarkakow, a obecnego Karlika i jest trochę powycinany, ale są tam opisane trzy kempingi w Poznaniu. Jarekkow/ Karlik może opiszesz ponownie swoje wrażenia z pobytu jednej nocy w Baranowie :ok: w drodze nad morze :)

 

Ps. W ostatnim PC nr6 są również opisane kempingi:

 

Strzeszynek… zamknięty na kłódkę. Na terenie kempingu domki zarośnięte, zbutwiałe, zapadające się w ziemię…

 

Baranowo… ceny z kosmosu, a teren zarośnięty. Na terenie tego kempingu można spotkać samochody na numerach ukraińskich, a jak twierdzi rozmówca artykułu prac remontowych tam nie widać.

 

Malta…, która posiada rzekomo 38 miejsc postojowych do pojazdów kempingowych to ponoć prowizorka pięciu może sześciu takich miejsc do takich pojazdów.

 

Szara prawda o kempingach w Poznaniu :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam campingu przelotowego na trasie Poznań - Gorzów na trasie w-wa- dziwnów.

 

w okolicach Poznania to jedynie Baranowo a jak gdzieś dalej to przy małym odbiciu z drogi możesz zajechać do Sierakowa i w ciszy i spokoju wypocząć przed dalsza droga :tuptup: jak co to daj znać to podam dokładne info :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle czasu spędzasz na forum to i powinieneś wiedzieć

 

to co wiem, to akurat ciebie najmniej powinno obchodzić i nic ci do tego "kolego" bo jesteś ostatnią osobą, której mógłbym o tym powiedzieć, a z racji tego,że po raz kolejny masz jakieś anse do moich wypowiedzi ( w innych tematach tak już robiłeś ) życzę sobie byś więcej nie komentował ich i nie cytował moich wypowiedzi!! a tym bardziej nie wycierał moją osobą ani też nickiem swoich postów - jak to zrobiłeś wyżej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w Poznaniu i okolicach powstanie jakaś lepsza infrastruktura campingowa przed Euro2012, bo to co pokazujecie w tych linkach to porażka jest :ok: . Mam na myśli jakieś parkplace, punkty serwisowo - kibelkowe. Zgranie tego z komunikacją miejską, stworzenie stron internetowych w obcych językach. Bo póki co nie stoimy frontem do klienta :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z racji tego,że po raz kolejny masz jakieś anse do moich wypowiedzi ( w innych tematach tak już robiłeś ) życzę sobie byś więcej nie komentował ich i nie cytował moich wypowiedzi!!

 

 

I vice versa :ok:

 

 

Effendi, i w czym problem… :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w Poznaniu i okolicach powstanie jakaś lepsza infrastruktura campingowa przed Euro2012

 

Właśnie w ostatnim wydaniu PC został poruszony ten problem, co do tych trzech kempingów w Poznaniu i Euro 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy w Poznaniu i okolicach powstanie jakaś lepsza infrastruktura campingowa przed Euro2012

 

Właśnie w ostatnim wydaniu PC został poruszony ten problem, co do tych trzech kempingów w Poznaniu i Euro 2012

 

Niestety nie czytam tego pisma, możesz przybliżyć do jakich wniosków doszli? Będzie coś tam robione? Nie zapominajcie jest jeszcze Malta, ale to zapewne problemu nie rozwiąże :tuptup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Wieczór.

Żona już przegląda.

Dzięki :)

 

[ Dodano: Sro 07 Lip, 2010 07:14 ]

Witam.

Zapoznałem się z tematem. Przejrzałem inne wątki przytoczone przez Kolegów.

:)

Odnośnie kempingów i infrastruktury to Poznań czy W-wa nie różnią się bardzo od siebie. Niestety na razie kempingi to właściciele ,,nawiedzeni" liczący na lepsze czasy i pozostałości po ośrodkach wczasowych minionej dekady wyssane do granic możliwości przez obrotnych KO. Powoli pojawiają się właściciele którzy wiedzą co zrobić żeby mieć zysk i cieszmy się z tego.

:tuptup:

Jeżeli chodzi o mój problemik to po opiniach kolegów najbardziej racjonalny i pewny wydaje się Sieraków. Jadę z małym nygusem i nie mogę wieczorkiem szukać kempingu ( tak jak w Krakowie butli z gazem- 3 h :ok: ) a i położenie :)

Sławcio

 

[ Dodano: Sro 07 Lip, 2010 07:22 ]

Kolego Kit proszę o namiary na Sieraków. :)

 

Niektórym Kolegom życzę mniej ,,rutyny" innym mniej ,,wycieczek osobistych" a Wszystkim Dziękuję i życzę Miłego Dnia i super kempingów za grosze.

Sławcio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kit proszę o namiary na Sieraków. :ok:

 

przepraszam że tak późno ale krążyłem po świecie za nową budką :-] i nie było czasu na nic innego :ok: Bardzo prosze oto pole o którym mówiłem w Sierakowie http://www.reges.pl/owir.htm jak moge jakoś jeszcze pomóc to pytaj śmiało :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.