Skocz do zawartości

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie


grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! My niestety też już w domku beksa.gif. Wakacje super. Byliśmy Pod brzozami 10 dni i wszystkie bardzo miło wspominamy. Pogoda była wspaniała, więc codziennie plaża. Wieczorem, na polu, każdy znalazł coś dla siebie. Syn piłkarzyki w "Chiltonie", mąż i córka - siatkówka, a ja spokój z książką. Na kempingu bardzo miła atmosfera, wszyscy życzliwi i serdeczni.

Szczególne pozdrowienia dla ekipy z Wołowa :hej:. Mamy nadzieję, że za rok się znowu spotkamy. Danka, Jacek, Justyna i Radek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam.

 

Niestety od dwóch dni w domu. Dopiero dziś znalazłem czas żeby napisać kilka słów o naszym pobycie "Pod Brzozami". Jeden z najlepszych naszych urlopów i to pod wieloma względami. Choć to było tylko 9 dni to wrażeń mnóstwo. Po pierwsze samo pole bez zarzutu. Czyste, często sprzątane toalety, non stop dostępna ciepła woda, cisza spokój, porządek. Po drugie ludzie, zawsze chetni do pomocy w każdej sytuacji (Bodzio dzięki za pomoc przy przedsionku). A przede wszystkim para przyjaciół z boxu obok Aga i Leszek których tu poznaliśmy i już planujemy kolejne wspólne wyjazdy. Takich ludzi jak Wy nie spotyka się często. Dziekujemy za wspaniały wspólny wypoczynek (mamy nadzieje że bedą kolejne). Każdemu kto szuka fajnego pola z całą odpowiedzialnością polecam "Pod Brzozami", na pewno będą to udane wakacje. Pozdrawiamy wszystkich wypoczywających i obsługę.

 

Asia Piotrek i Wiktoria.

post-9789-0-56463100-1345042050_thumb.jpg

Edytowane przez petrsen (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czas na naszą krótką foto-relację

Zaczęliśmy wakacje pod-brzozami 16 lipca i było dość zimno

Ale też dawaliśmy radę na plaży

Pochmurne i deszczowe dni wykorzystaliśmy na zwiedzanie okolic. Zdjęcie mojej starszej córki z latarni w Gąskach bezcenne.

Plaża też fajna.

Z każdym dniem było coraz lepiej. Najgorszy był czwartek i piątek a od soboty zaczynała się pogoda. Dzięki za to Romanowi który po przyjeździe powiedział żeby się nie martwić bo przyjechał z pogodą i tak było.

Młodsza na placu zabaw.

Najbardziej Gabi podobały się zmagania w siatkę niestety nie mam żadnego zdjęcia.

Trochę było nawet za gorąco ale dało się wytrzymać.Taka już nasza natura, że jak zimno to narzekamy bo zimno a jak gorąco to, że gorąco.

Pobyt minął bardzo sympatycznie Mi właśnie Artur pomagał rozstawić przedsionek. Nie ma go jeszcze na forum ale mam nadzieję, że nie długo dołączy.

Pozdrowienia dla wszystkich których udało mi się poznać tj. Romka, Justyny, Piotra, Darka, Prezesa, Bodzia, Tomiego i dla tych którzy zostali a nie poznaliśmy się. Pozdro także dla załogi Pod-brzozami Kuby, Piotra i całej reszty.

Polecam kupno rybki przy molo z tego kutra tj. ze sklepu

Mieliśmy spory kawałek do pokonania bo z objazdami wyszło 699,6 km więc sporo ale było warto do domu dotarliśmy wczoraj rano.

Dla Bodzia i Darka - bunkry to rzeczywiście jedna rozj...na piwnica

 

Pozdrawiamy i do zobaczenia gdzieś ....

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z objazdu wzdłuż polskiego pomorza (od Świnoujścia do Helu). Na tym kempingu również byłem z 3 dni. W sumie w porównaniu z licznymi innymi kempingami mogę go polecić. Na PLUS można zaliczyć: 1) umiarkowane ceny 2)aż 2 mini place zabaw rozmieszczone w różnych częściach pola 3) nowe i zadbane i czyste ! sanitariaty.Tutaj min. porządne tzn. duże prysznice z przedsionkiem! Na MINUS to : 1)brak ciepłej wody w tzw. polowych kuchniach, są tam już krany ze zlewami, ale umyć kuchenne naczynia w zimnej wodzie...bez komentarza, z tego powodu trzeba chodzić przez całe pole aż do budynku głównego,gdzie obok węzła sanitarnego jest ciepła woda w kranach. A wystarczyłoby zainwestować w 2 przepływowe ogrzewacze np.5,5 kW ( to taka mała podpowiedź do rozważania dla właściciela ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego obowiązku :) Środowy mecz Pod brzozami VS Karawning pl 1 :3 . Cóż to było jedno z najlepszych spotkań w historii tych kultowych już pojedynków. Romek i Justyna (Justyna 705-Omen69) wraz ze swoimi kompanami nie mieli dla nas litości. Brzozy jak zwykle pokazały pazury tylko w pierwszym wygranym secie.

Widmo porażki w pożegnalnym meczu dodało jednak naszym gościom dużo miażdżącej, jak się później okazało energii. OsA, Wotr oraz Stryju75 zgotowali gospodarzom prawdziwe piekło. Głośny, konsekwentny doping, przeplatany lingwistycznymi akrobacjami (Stryju75 szacun)okazał się bardzo ważny w ostatecznym rozrachunku :) Kolejne sety były bardzo wyrównane lecz to forumowicze zgarnęli 3 bardzo ważne punkty. Do naszej galerii dorzucam parę fotek z ostatnich spotkań. Mam nadzieję, że choć w części oddadzą niesamowity klimat jaki panuję podczas sportowej integracji. Środa 1 sierpień 2012 Karawaning pl vs Pod-brzozami 3 do 1.

Punktacja ogólna : Karawaning pl 15 pkt.

Pod brzozami 10 pkt. policia.gif

 

>>> Wiktorko Pod-brzozami mamy dwa mini place zabaw. Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie BRZOZOWIACY

My też już w domudrive.gif

Dziękuję za Wspaniały pobyt który minął jak jeden dzień.

Pozdrowienia dla całej załogi i specjalne dla Piotrabrawo.gif

Do zobaczenia - może już w własną przyczepką,tn24camping.gif

 

bow.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wielkie dzięki za miła gościnę, zresztą jak zawsze. Szkoda było wracać, ale co poradzić takie życie.

Pozdrowienia dla forumowiczów, których mogłem spotkać na polu.

 

Skalniaki - szkoda, że nie udało się pogadać dłużej. Myślałem, że zostaniecie jeszzce na jedną noc. Chciałem żonę oprowadzić bo Waszym dobytku. zazdroszczę go Wam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za miła gościnę, zresztą jak zawsze. Szkoda było wracać, ale co poradzić takie życie.

Pozdrowienia dla forumowiczów, których mogłem spotkać na polu.

 

Skalniaki - szkoda, że nie udało się pogadać dłużej. Myślałem, że zostaniecie jeszzce na jedną noc. Chciałem żonę oprowadzić bo Waszym dobytku. zazdroszczę go Wam.

Pozdrawiam

 

Jeździliśmy Franką w poszukiwaniu super miejsca. Większość była super, ale niedaleko Was na Mierzei znaleźliśmy coś ekstra :narcyz: Będziemy tam jeździć. Kto wie, może jeszcze w tym roku, a w następnym na pewno. Damy znać, to wyskoczycie sobie na weekend. Pobiesiadujemy i pooglądamy. Zawsze też możecie na Jurę zawitać - zapraszamy, pokażemy. Wtedy żonka poogląda Frankę. Trochę nas czas poganiał niestety, ale na prawdę miło było poznać :yay:

 

Pozdrawiamy

Edyta i Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem bramę wjazdową na kemping wyszedłem z założenia, że jak jest brama wjazdowa to wjeżdżam bez rozpoznania i wjechałem bez zastanowienia zestawem ponad 11-to metrowym.

 

Na szczęście wjazd odbył się bez problemów ,chociaż na tak zwany styk. :przyczepa: Wcześniej Bodzioklb mnie ostrzegał przed tym wjazdem i mówił o drugiej bramie znacznie łatwiejszej , ale u celu podróży zapomniałem o Jego poradzie.:ok: Później przechodząc przez nią za każdym razem sam dziwiłem się, że tak łatwo i bez problemów zmieściłem się zestawem w niej , mimo że manewr skrętu w lewo utrudniała zaparkowana tam po lewej stronie budka.

 

My z małżonką także miło wspominamy nasz pobyt Pod Brzozami. Serdecznie pozdrawiamy aktualnie tam wypoczywających forumowiczów i życzymy dobrej pogody.

 

Ps. Podróż powrotna do domu odbyła się w fatalnych warunkach - w niesamowitym upale od 32 do 35 stopni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.