Skocz do zawartości

Kemping "Pod Brzozami" Ustronie Morskie


grześ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów.Pod brzozy,zajechałem w 2011r Wystraszył mnie wówczas wjazd,i stan pola.Zakotwiczyłem się na polu AWF-u.Przeglądam to forum regularnie,i widzę że od tamtej pory dużo zmieniło się na plus. Trzeba będzie odwiedzić to pole, tym bardziej że Ustronie bardzo mi się spodobało.

Zmieniamy się cały czas i cały czas staramy się likwidować Wasze stany lękowe ;) Serdecznie zapraszamy i przypominamy, że jesteśmy polem całorocznym i przez cały rok Was, czyli karawaningowych forumowiczów, obowiązuje na naszym polu 10% rabat :) Przybywajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 334
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam mam nadzieję że w sierpniu będą jakieś miejsca bo po tych opiniach domyślam się że dużo ludzi do was przyjeżdża

 Miejsca się znajdą, na wszelki wypadek polecamy wcześniej się zapowiedzieć :) W tym celu należy - parę dnbi przed przybyciem - zadzwonić do szefowej Olgi pod numer telefonu: 505 707 985 (najlepiej w godzinach między 9:00 a 21:00) i podać jej: wielkość załogi (uwzględniając osoby dorosłe, dzieci i zwierzęta oraz rodzaj i ilość pojazdów i budowli ;) ), planowany czas przybycia i fakt, że jest się forumowiczem. Ułatwia nam to ogarnięcie Gości i przyszykowanie miejsca :) Przypominamy, że na miejscu, po podaniu nicka z forum, czeka na Was 10% rabatu!!!

Pozdrawiamy i zapraszamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma jakieś wątpliwości, gdzie się wybrać to niech się nie zastanawia tylko jedzie do Ustronia "Pod Brzozy" :) Tam naprawdę jest cudownie :)

Życie w ubiegłym roku nie pozwoliło nam odpoczywać pod brzózkami, ale w tym roku wybieramy się ponownie. Nawet zabieramy ze sobą kolejnych nowych gości  :yay:    

Edytowane przez LucyGery34 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem zwiedzić ten kamping nie jest tak kolorowo jak się o nim wypisuje chodź przyznaje ze tylko zwiedzałem go, tu do plaży jest więcej niż 300m plus są schody plus tłok na plaży i plaża bardzo wąska . Sanitariaty czyszczone o wyznaczonej godzinie a nie na bieżąco (wisiała rozpiska ) ja ją byłem to linka o linkę tarła na polu . Teren gliniasty czyli jak popada kilka godzin to dzieci mają zabawę . Wokół głównego budynku ścieżki z kostki brukowej a dalej już nie ma. 70 %pod drzewami a reszta odkryta i wąskie drogi . To moje odczucia po przespacerowaniu się tylko wokoło nie wypowiadam się na temat obsługi bo było widać jak dziewczyny oprowadzały nowych po polu gdzie jest skrawek wolnego pola .

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zwiedzić ten kamping nie jest tak kolorowo jak się o nim wypisuje chodź przyznaje ze tylko zwiedzałem go, tu do plaży jest więcej niż 300m plus są schody plus tłok na plaży i plaża bardzo wąska . Sanitariaty czyszczone o wyznaczonej godzinie a nie na bieżąco (wisiała rozpiska ) ja ją byłem to linka o linkę tarła na polu . Teren gliniasty czyli jak popada kilka godzin to dzieci mają zabawę . Wokół głównego budynku ścieżki z kostki brukowej a dalej już nie ma. 70 %pod drzewami a reszta odkryta i wąskie drogi . To moje odczucia po przespacerowaniu się tylko wokoło nie wypowiadam się na temat obsługi bo było widać jak dziewczyny oprowadzały nowych po polu gdzie jest skrawek wolnego pola .

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

No o szerokość plaży to raczej trudno winić właściciela kempingu, jak do plaży za daleko to polecam miejscówkę o nazwie Boulevard czy jakoś tak. Może wyjść tylko nieco drożej. Niestety co do sprzątania to faktycznie przydał by się system ciągły a nie dyżurów, bo niektórzy ludzie to za przeproszeniem "Świnie".

 

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do plaży 305 m ( no i brak windy), a tłok na plaży to nowość , bo Polskie plaże są z reguły bezludne.

Niedługo przybywam potaplać się w glinie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez gogo102 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek dalej na wschód jest piękna szeroka plaża, łagodne zejście. Niestety dobra pogoda i środek sezonu powodują istne oblężenie plaż. O kretynach co sobie o 7 rano parawanami plażę grodzą i idą dalej spać nie wspomnę.

 

 

 

Edytowane przez automaciek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc wybierz się na plaże i im poskaładaj te parawany i odłóż na bok. Żaden problem. Można też wziąć spray i napisać na parawanie "jestem debilem". Fun gwarantowany a bydło nauczone. Działa chociaż sam próbować nie musiałem bo trafiłem na plaże na której było dużo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zwiedzić ten kamping nie jest tak kolorowo jak się o nim wypisuje chodź przyznaje ze tylko zwiedzałem go, tu do plaży jest więcej niż 300m plus są schody plus tłok na plaży i plaża bardzo wąska . Sanitariaty czyszczone o wyznaczonej godzinie a nie na bieżąco (wisiała rozpiska ) ja ją byłem to linka o linkę tarła na polu . Teren gliniasty czyli jak popada kilka godzin to dzieci mają zabawę . Wokół głównego budynku ścieżki z kostki brukowej a dalej już nie ma. 70 %pod drzewami a reszta odkryta i wąskie drogi . To moje odczucia po przespacerowaniu się tylko wokoło nie wypowiadam się na temat obsługi bo było widać jak dziewczyny oprowadzały nowych po polu gdzie jest skrawek wolnego pola .

 

... ja natomiast rozumiem, że nie ma tu krytyki, tylko dodatkowe informacje, które doceniam. :ok:

Im więcej się wie o danym miejscu, jego otoczeniu, obłożeniu i różnych zwyczajach, tym łatwiej podjąć decyzję, czy nam odpowiada lub nie. Jak wiadomo, kryteria wyboru każdy ma indywidualne, dlatego każda informacja jest cenna.

IMHO

Więc wybierz się na plaże i im poskaładaj te parawany i odłóż na bok. Żaden problem.

 

:ok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.