Skocz do zawartości
Jacek D

Uszkodzone nadkole. Hobby 400 1994 r

Rekomendowane odpowiedzi

Paszczak22

Witajcie ponownie!

Mam uszkodzoną oś tak jak opisywałem w poście nr #53. http://forum.karawaning.pl/topic/5412-uszkodzone-nadkole-hobby-400-1994-r/?p=379793

Niestety nie było czasu by to robić. Teraz się szykuję do naprawy na wiosnę.

W postach w tym wątku była wzmianka, że mależy zespawać ze sobą dwa pręty - czyli da się to zrobić w garażu bezkosztowo.

Niestety ja podejrzewam, że mam belkę jak na tym filmie.

Jest możliwość regeneracji takiej belki w domowych warunkach? Są jakieś patenty? Czy może od razu szykować fundusze na profesjonalną regenerację? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Paszczak22

Jednak nasza społeczność to prawdziwa skarbnica wiedzy i doświadczeń innych użytkowników.

Znalazłem odpowiedź jak zrobić to przy wykorzystaniu gwintowanego pręta w garażu. Pozdrawiam i przepraszam za zaśmiecanie forum.

Link do tego tematu http://forum.karawaning.pl/topic/13557-jak-prasowa%C4%87-wahacz-do-osi-alko/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przyczepą przez życie

Witam  mam pytanie odnośnie osi przyczepki będę u siebie zregenerować i mam od praw o podobnie peitz i mam pytanie czy jak odkrece śrubę od piasty żeby zdiąść bęben od hamulców to czy ta nakrętka jest jedno razowa czy mogę użyć ja ponownie na klej montażowy wiem że musi być zakręcona z siłą 280 n dziko za odpowiedź i pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pjoter

Przeczytaj proszę to co napisałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przyczepą przez życie

Witam  mam pytanie odnośnie osi przyczepki będę u siebie regenerować i mam os prawdopodobnie peitz i mam pytanie czy jak odkrece śrubę od piasty żeby zdiąść bęben od hamulców to czy ta nakrętka jest jednorazowa czy mogę użyć ja ponownie na klej do gwintów  wiem że musi być dokrecona  z siłą 280 n dzieki za odpowiedź i pozdrawiam 

Ps.sorki za ten wcześniejszy posty ale telefon mi wszystko poprzestawiał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi