Skocz do zawartości

Gadżety zlotowe i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie. Miło że chcecie dokonać zakupu wysyłkowo, skontaktujcie się z Maciejem (dekorceramik) na prywatnej - poda Wam nr konta. Wybaczcie że napisalem dość kąśliwe zdania powyżej ale to ja namówiłem Macieja na produkcję fajnych fantów i czuję się współwinny zaistniałej sytuacji (poszedł w koszta). Skontaktujcie się z dekorceramik na priw i naprawcie swoje roztargnienie - proszę !

 

100pa - jesteś z Poznania, Maciej też - możesz osobiście odebrać co potrzebujesz.

 

Acha - FINGER jesteś wielki, myslę że przy następnym zlocie będzie więcej sposobności żeby się zintegrować.

 

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dekorceramik wrócił do domu z całą produkcją

To kolega był na zlocie ??? :bzik::jump::hehe: Szkoda, że nie dotarła do mnie żadna informacja. Odznaki zlotowej nie zamawiałem a zakupiłem bo Rysiaczek spytał czy chcę. I po temacie.

 

Nie ma problemu - proszę numer konta na PW to zapłacę za zamówione kubki. Nawet bez zdjęcia :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha - FINGER jesteś wielki

Dzięki ale ja wolę pozostać skromnym finger'kiem. :bzik:

Staram się jedynie z pokorą podejść do życia aczkolwiek w niczym to nie przeszkadza mi rechotać się na zlotach od początku do końca . :jump::hehe::hmm:

 

Dodam jeszcze , że w razie braku odzewu chciałbym aby informacja o tym znalazła się w tym wątku . Pomyślimy wtedy co dalej . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

TURTL, Czy możesz przybliżyć nam wszystkim jak toczą się dalsze losy gadżetów , które nie zostały odebrane na zlocie ??? Czy zostają odbierane pocztą i ewentualnie ile ich zostało ?

Proszę o informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Finger

to może ja odpowiem :

Tylko kilka osób zainteresowało się swoimi gadżetami. Mam z nimi kontakt i pocztą wysyłam "kubki ze zdjęciem". Obecnie posiadam jeszcze gotowe smycze i kubki z logo .W każdej chwili mogę wysłac te gadżety wszystkim zainteresowanym na forum, nie tylko osobom które były na zlocie. Zapraszam na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.