Skocz do zawartości

Gadżety zlotowe i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hej Ludziska !! Szczepan i pjmlody, obydwaj jesteście na liście z kubkami, lista ta jest na 2 stronie tego wątku. Dziękuję za czujność i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z tymi listami zamieszania ale zawsze tak było i będzie. Jak ostatnio rozmawiałem z Maciejem to powiedział, że kubki z logo będą gotowe i zabierze ich ze sobą po 1 szt. na załogę bez względu na ilość zamówionych. Ze smyczami z logo i smyczami ze zlotu jesiennego myślę że będzie podobnie natomiast kubki tzw. zlotowe czyli ze zdjęciem będą robione na miejscu i zabierze ich tyle ile osób się na nie zapisze ale póki co to piszta się ludziska na jedno i drugie to będzie łatwiej się zorientować ile i czego. zachęcam tez do pisania się na odznakę zlotową, projekt jest świetny ale to już w innym wątku !! :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak temat jest aktualny to ja bym prosil o 3 smycze z logo.

Kamilcb jeśli jesteś na zlocie to podejdź do mnie - stoję na małym placu nad potokiem. Jeśli nie to wyślę je pocztą

 

Witam niestety niema mnie nie zlocie :hehe: przebywam za granica ale niebawem wracam.Podaj mi na priv numer konta na ktore mam przeslac pieniazki. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich. Dziękuje za odebranie smyczy i kubków Fingerowi i może jeszcze 2 załogi. Pozostalym Forumowiczom, którzy zapisali się na w/w przedmioty, a których nie odebrali również dziekuje. Dekorceramik wrócił do domu z całą produkcją, za którą zapłaci sam. Kochani, ten gest świadczy tylko o Was ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dekorceramik wrócił do domu z całą produkcją, za którą zapłaci sam.

:hehe:

Moi mili !!! Tak nie może być .

Proszę wszystkich wcześniej zainteresowanych wspomnianymi przedmiotami o "zmycie plamy" .

We własnym zakresie wypadałoby się skontaktować z dekorceramik i sfinalizować zamówienie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.