Skocz do zawartości

Gadżety zlotowe i nie tylko


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1. Ati_kiss - 1 smycz + 1 kubek

2. SZCZEPAN - 2 kubki

3. gajowy - 1 smycz + 1 kubek

4. bluesmen - 1 kubek

5. Rysiaczek - 2 kubki

6. wiecho57 - 1 kubek

7. brams - 2 kubki

8. spablo1 - 2 kubki

9. 100pa - 2 kubki

10. pjmlody - 1 kubek

11. finger - 2 kubki

12. Adri - 2 kubki

13. turtl - 1 kubek

 

[ Dodano: Czw 01 Lip, 2010 22:47 ]

Jeszcze raz proszę zapisanych już i tych, którzy zapiszą się na listy aby sprawdzali czy czegoś nie pomyliłem - najlepszym się zdarza a tym bardziej komuś z takim nickiem jak mój :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Z przyjemnością wejdę w posiadanie nawet dwóch kubeczków ale ze współnym zdjęciem moich zlotowych przyjaciół . Myślę że jest taka opcja z napisem : gdzie , co i jak .

Tak się składa że ja wykonuję kubki i smycze zlotowe. Poniżej jest widoczny projekt takiego kubka . W oknie z logo jest wlepione zdjęcie.Może być podmienione z dowolnym zdjęciem wykonanym na poczekaniu. Kubki będę robił na poczekaniu. Mogę zatem umieścić na tym kubku dowolne zdjęcie przyczepy, kampera lub grupy przyjaciół.

post-147891-imported-3e1b1e4b-237b-44d7-b5b4-972433a2df3a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TURTL, bardzo proszę o wprowadzenie korekty na liście chętnych na smycze i kubki .

Na pierwszej stronie wątku jestem na pozycji pierwszej natomiast przy dalszej wersji listy nie ma mnie wcale .

W tym układzie jeszcze raz ponawiam prośbę o dopisanie do listy -

finger - 2 kubki z fotką i 4 smycze (pozycja na liście jest mało istotna , grunt , że kawkę będę pić z superaśnego kubeczka)

 

Dzięki ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.