Skocz do zawartości

Nad Soliną


pastuch75

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie wróciłem z weekendu z pola kempingowego cypel w Polańczyku. dzwońcie do biura za nim się tam wybierzecie czy są wolne miejsca, tydzień wcześniej dzwoniłem i nie było, na szczęście w piątek kilka załóg wyjechało dzięki temu mogłem się tam wybrać :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też właśnie wróciłem wraz z kolega makowsky z troszkę przedłużonego weekendu z nad Soliny a dokładniej z pola Ośrodka Sportów Wodnych w Zawozie.

 

Plusy:

+ sporo miejsca

+ dostęp do prądu

+ blisko wody

+ przy polu mały sklepik w którym można zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy

+ boisko do siatkówki plażowej (badmintona)

+ plac zabaw dla dzieci

+ wypożyczalnia sprzętu wodnego przy polu

+ można przyjechać (jak My) nawet o 24 - pole zawsze otwarte

Minusy:

- dostępu do wody (są dostępne krany ale dość daleko)

- brak dostępu do internetu (aczkolwiek jeśli ktoś cokolwiek się zna to można wykombinować:oslabiony:),

- trochę ciężko trafić.

-wieczorem jak dużo ludzi korzysta z łazienki to brak ciepłej wody (boiler ok. 120L)

 

 

Ogólnie cisza i spokój, niewiele ludzi, w miarę tanio (cennik na stronie)Poniżej kilka fotek oraz link do stronki. http://www.bieszczady.net.pl/osw/

post-146865-imported-6faaed96-fce9-498f-902e-2f5601c28c43_thumb.jpg

post-146865-imported-32c02236-f25e-40b9-8000-deb8c17b7f52_thumb.jpg

post-146865-imported-7e217202-d34e-4938-8672-d4a0eda75a9b_thumb.jpg

post-146865-imported-988595b0-4b9a-4d72-9145-6f4e498554a4_thumb.jpg

post-146865-imported-d8575bd8-605c-49e7-8fc4-0b08b616675d_thumb.jpg

post-146865-imported-27447fdc-edf8-4db3-8608-681441fde426_thumb.jpg

post-146865-imported-592d08c5-374c-48a8-a166-f328f9aa64b9_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Lukasz chyba był na innym polu o nazwie CYPEL w Polańczyku.Ja siedziałem tam dwa tygodnie i takiego pola jak na zdjęciach tam nie było. :D

Dla zainteresowanych powiem, że pole to cieszy sie dość dużą popularnością szczególnie w weekendy więc trzeba się raczej zapowiedzieć; szczególnie z przyczepą.

Jeśli chodzi o warunki to były przeciętne ale biorąc pod uwagę cenę ( 2osoby + 2 dzieci + pies+ przyczepa i samochód to jedyne 58 zł za dobę) wygląda to już trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Lukasz chyba był na innym polu o nazwie CYPEL w Polańczyku.Ja siedziałem tam dwa tygodnie i takiego pola jak na zdjęciach tam nie było.
ale czy ja twierdze ze te zdjęcia z tego pola?? :D pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś bez problemów "zwierzęcych" i średniej, akceptowalnej klasy polecałbym Camping Jawor nad samą zaporą niestety nie wiem jak obecnie kilka lat nie byłem.

link: http://www.ta.pl/hotel_solina.html

Na Jaworze odpuść sobie dolne tarasy - głośno od "Sztygarki", ruch zwiększa się znacznie

w weekendy. Sredni poziom tarasów zwykle był spokojniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam nareszcie mogę się wypowiedzieć w pełni i polecić serdecznie każdemu kto jest z małym dzieckiem i ma chęć naprawdę odpocząć i wybrać się w Bieszczady nad Solinę. Właśnie dziś dosłownie godzinę temu wróciłem z moją małżonką i córeczką (8 miesięcy) z nad Soliny właśnie z Polańczyka ''Cypel" byliśmy tam tydzień miejsce naprawdę przepiękne idealne dla rodzin. Otóż chodzi o to że plac jest przygotowany na około 150 miejsc podzielonych poziomami i sektorami. Poziomów jest około 5-6 przedzielonych płotkiem a sektory są dwa jeden rodzinny a drugi dla młodzieży z tym że po godz 23 ma być totalna cisza tak aby nie przeszkadzać tym z małymi dziećmi. (i za to od nas wielki + dla ''Cypla" )

Pole jest zacienione pięknymi drzewami.

 

12 zł od osoby dorosłej

8 zł dzieci od 3 lat

4 zł samochód

0,40 gr 1 min prysznic

8 zł podłączenie prądu

łowienie ryb 10 zł dopłaty za dzień jeśli posiadamy opłaconą kartę a jeśli nie to 30 zł

i co do kosztów to by było tyle

 

Na placu znajduje się sklep i bar boisko do siatki gry bilard plac zabaw do lat 10 i inne....

Plac jest monitorowany przez 24 godz

Są 4 kible zamykane i 2 pisuary (męski w damskim nie byłem i żonki nie pytałem )

Umywalnia 6 kranów pod daszkiem (ciepła woda od 7 do 8)

 

I DO TEGO MUSZĘ DODAĆ ŻE WSZĘDZIE JEST BARDZO CZYSTO

dodam parę fotek tak do wglądu :bzik:

 


zmywalnia naczyń

 

 

plac zabaw

 

 

kibelki

 

 

droga wjazdowa zamykana

 

 

widok z plaży na pole

 

 

 

 

 

prysznice

 

 

 

 

 

sklepik bar bilard i gry

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może ale ja zwiedzałem inne piękne rzeczy a nie kibelki :bzik: ale miejsce naprawdę godne polecenia bo mieliśmy sąsiadów którzy byli jedno pole niżej i po jednym dniu przejechali do nas bo tam była mała masakra :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

W pierwszej połowie września wybieram się w Bieszczedy (pierwszy raz) mam zamiar rozpocząć pobyt od Polańczyka i od CYPLA. Praktycznie będę sam z psem. Moja małżonka przyjedzie tylko na cztery dni. Przeczytałem dużo pochlebnych opinii o kempingach w Polanczyku i Ustrzykach Dolnych. Jeżeli ktoś z forumowiczów będzie w tym czasie nad Soliną to możemy się spotkać przy grillu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A ja polece jesze camping w miejscowosci Rajskie

 

Ale to dla tych co wola cisze, spokoj (prawie brak zasiegu tel. kom.)

 

Tu strona osrodka

 

Czysto, ciepla woda pod prysznicem "no limit" plac zabaw i baseny dla dzieci, duzo miejsca.

 

Ja wroce tam napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecę jeszcze camping w miejscowości Rajskie

Ale to dla tych co wola cisze, spokój (prawie brak zasięgu tel. kom.)

Tu strona osrodka

Czysto, ciepłą woda pod prysznicem "no limit" plac zabaw i baseny dla dzieci, dużo miejsca.

Ja wrócę tam na pewno

Polecam ten ośrodek, jest bardzo sympatyczny!!!:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.