Skocz do zawartości

Nad Soliną


pastuch75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo gorąco. Wybieram się nad Solinę (pierwszy raz na dodatek z ogonkiem} Czy ktoś może doradzić gdzie się udać aby nie przeszkadzał mój czworonożny przyjaciel.Szukam jakiegoś spokojnego miejsca z dostępem do prądu oraz w miarę warunki sanitarne. Dzięki za pomoc. Mam nadzieję, że mój pierwszy wyjazd z przyczepą będzie udany i moja druga połówka będzie zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

WItam,

 

jeżeli mogę pomóc to polecam w Polańczyku "Cypel"...byłem bardzo zadowolony.

Sklepik na miejscu,bezpośredni dostęp do jeziorka(max 30m ;) ), ladnie wytyczone miejsca drzewkami na swój diliżans ;) więc myslę, że piesek nie bedzie nikomu przeszkadzał. ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krzyciu. Widzę, że mieszkamy niedaleko siebie. Powiedz którędy jechałeś nad Solinę i jaka byla droga bo będzie to mój pierwszy wypad tak daleko i trochę się obawiam tych kilometrów i jakości drogi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma za co ;)

jechaliśmy a4 do krakowa, potem "4"w strone rzeszowa, w pilznie na Jasło, potem krosno oraz sanok no i wkońcu Lesko. Z doświadczenia wiem, że lepiej się jechało z Leska na soline(895) i potem na polanczych niż bezpośrednio z Leska na Polańczyk (894). Mniej górek mniej zakrętów oraz mniejszy ruch. Kilometrowo z Kępna jakies 512km (8 rano start a o 17 już chyba byliśmy na miejscu ;) . Ogólnie 90konny focus prawie nie odczuł, że ma domek za sobą wiec nie ma czego się obawiać;)

A "Cypel" naprawdę polecam:) najlepiej jeszcze zadzwonić i zarezerwoać sobie miejsce (ja tak zrobiłem) aby było gdzie ;););)

 

A kiedy wyjeżdżacie?z chęcią bym się przyłączył na jakiś krótki wypad:) te miejsce się pamięta latami:) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

My jedziemy teraz w piatek. Mam nadzieję,że dojedziemy cało bo pierwszy raz jedziemy z ogonkiem. Jeszcze teraz siedzę i czytam o holownikach z automatem. Za dużo się nasłuchałem, że to nie jest dobry pomysł ale już się tak nastawiłem ,że tak czy siak jedziemy. Nie wiemy jednak jeszcze gdzie czy do Polańczyka czy do Soliny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak do końca nie wiem. Tylko nasłuchałem się ludzi i naczytałem forum VW i tam zdania są podzielone na temat ciągnięcia automatem przyczep ale pojeździłem trochę u siebie wokół komina i jeździ sie całkiem dobrze więc chyba przesadzam. Już w krótce przekonam się na własnej skórze. Napewno dam znać jak sie jechało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czytałem Wasze wcześniejsze wpisy i mam kilka rad. Jeżeli chodzi o ciągniecie przyczepy automatem to nie ma problemu. My na dlugi weekend w maju bylismy OPLEM Omegą z 92r na Węgrzech i dała radę (przyczepa 1100dmc). A co do Soliny to byłem z przyczepą 4 lata temu w miejscowości Zawóz i było fajnie. Pole kepingowe dosyć duże prąd jest wc, prysznic (4 lata temu był płatny, ale jak byłem rok temu to juz jest wliczony w cenę). Jedyną wadą na tym polu jest to że nie ma wyznaczonych sektorów i to że kto pierwszy ten lepszy ( kto przyjedzie pierwszy ten ma blżej do wody). I jeszcze jedna wada pole jest dosyć strome, ale nie ma problemu z wyjazdem. Ceny w tym roku:

przyczepa- 19

samochód-5

osoba-8

Ogólnie polecam!!! My jedziemy na weekend 16.07 :tuptup:

p.s.

pisał ktoś wcześniej o psie. Jak byłem 4 lata temu we wrześniu to nie było problemu z psem. Nie wiem jak jest w sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo Soliny i kempingowania to moge sie wypowiedzieć. W zeszłym roku pierwiszy raz ciągnelismy mała przyczepkę (450kg) ukochanym autkiem citroenem XM 2.0 (manual) benzyna na gazie i bez problemu dawał siebie radę czasem nawet trzeba było robic wstyd osobówkom i wyprzedzać "lamy drogowe" po górkach bieszczadzkich.

 

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Wam bardzo wdzięczny za podpowiedzi. Może się gdzieś spotkamy na szlaku. Ja na początek zakotwiczę w Polańczyku "na cyplu" potem zobaczymy co dalej. Jutro wyjazd; zostawiam kompy i inne bajery w domu więc nie będę dostępny ale o to chodzi. Trzymajcie sie ciepło. Pa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.