Skocz do zawartości

mocowanie butli gazowej


kit

Rekomendowane odpowiedzi

w zaszłym tygodniu byłem na przeglądzie i diagnosta zapytał mnie i sprawdził mocowanie butli gazowej :-] powiedział że nie interesuje go instalacja gazowa ani butla lecz samo jej mocowanie -żeby nie stała luzem tylko musi posiadać jakiś pasek, obejme itp Kilka lat jeżdze na przeglądy z kempingami ale pierwszy raz usłyszałem takie teksty :-] czy może ktoś z kolegów miał podobna sytuacje? wogóle oni to muszą sprawdzać czy tego diagnoste fantazja poniosła? :-]

 


o ten pasek na butli chodzi

post-144280-imported-4b7cc620-6410-44be-811b-1f24346751a0_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kit, no chyba go fantazja poniosła. To że masz przyczepę wcale nie zmusza Ciebie do korzystania z gazu.

Odnośnie bezpieczeństwa to każdy dla własnego i pewnie innych, sam zadba o odpowiednie mocowanie butli z gazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się tak wydawało że troche "zaszalał" :-]

 

to jest logiczne że butla musi mieć mocowanie żeby w razie czego nie latała, nie przesuwała się itd ale żeby od tego przegląd zależał :-] mogłem mu pokazać że zbiornik wody tez mam przymocowany ... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zaszłym tygodniu byłem na przeglądzie i diagnosta zapytał mnie i sprawdził mocowanie butli gazowej :-] powiedział że nie interesuje go instalacja gazowa ani butla lecz samo jej mocowanie -żeby nie stała luzem tylko musi posiadać jakiś pasek, obejme itp

 

A jak skończył się ten twój przegląd? Musiałeś kupić pasek? A jeśli tak to gdzie?

Czy po prostu pojechałeś do lepszego diagnosty? :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niedobry diagnosta , niedobry , chciał zadbać o Twoje i innych bezpieczeństwo , niedobry diagnosta , niedobry ....

 

nie mówie że niedobry :-] tylko pytam czy to podlega pod przegląd? :-] może jako fachowiec w tej dziedzinie mnie oświecisz? :-]

 

A jak skończył się ten twój przegląd?

 

przegląd :-] mam oryginalne mocowanie butli (patrz foto w pierwszym poście) i zawsze butla "na uwięzi" jeździ :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę dni temu też byłem na przeględzie ,diagnosta zachowywał się normalnie ,sprawdził zgodność numerów ,sprawdził światłwa ,sprawdził hamulce .Opieczętował dowód rejestracyjny życząc miłych wakacji :-]

Odnośnie gazu nic się niepytał :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zaszłym tygodniu byłem na przeglądzie i diagnosta zapytał mnie i sprawdził mocowanie butli gazowej :-] powiedział że nie interesuje go instalacja gazowa ani butla lecz samo jej mocowanie -żeby nie stała luzem tylko musi posiadać jakiś pasek, obejme itp Kilka lat jeżdze na przeglądy z kempingami ale pierwszy raz usłyszałem takie teksty :-] czy może ktoś z kolegów miał podobna sytuacje? wogóle oni to muszą sprawdzać czy tego diagnoste fantazja poniosła? :-]

To zamocowanie jest zamontowane fabrycznie i nie wiem co ten diagnosta mial na mysli???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj niedobry diagnosta , niedobry , chciał zadbać o Twoje i innych bezpieczeństwo , niedobry diagnosta , niedobry ....

Chyba nikt bardziej nie zadba o bezpieczeństwo nasze i innych bardziej niż my sami... Tak samo jak byś chwalił urzędników ZUSu że oni zabierają Ci kasę bo dbają o Twoją emeryturę :-]. Nie mówię że tak jest zawsze, ale w krajach takich jak nasz normalne jest że żeby wyleczyć pewien niewielki procent "patoli" po dupie dostają wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak byś chwalił urzędników ZUSu że oni zabierają Ci kasę bo dbają o Twoją emeryturę :-].

[...]

w krajach takich jak nasz normalne jest że żeby wyleczyć pewien niewielki procent "patoli" po dupie dostają wszyscy.

Trudno o bardziej trafną ocenę. :-] Dbajmy sami o siebie dopóki jeszcze możemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.