Skocz do zawartości

wynajęcie , ale prywatnie Kampera


beata stopyra

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowa na tym forum. Planuje wyjazd w tym roku z rodziną w 5 osób kamperem do Norwegii. Chcemy pojechać w drugiej połowie sierpnia. Mam pytanie czy to jest dobry czas,? oraz czy moze ktoś ma swojego kampera i moze chce w tym czasie go komuś pozyczyć aby nie stał w miejscu. Ceny w wypozyczalniach sa wysokie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moze ktoś ma swojego kampera i moze chce w tym czasie go komuś pozyczyć

 

myślę, że raczej będzie trudno Ci znaleźć kogoś kto byłby skłonny pożyczyć kampera, jeśli chodzi o przyczepkę to znam osobę, która prywatnie ( nie jest to wypożyczalnia ) może ją pożyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowa na tym forum. Planuje wyjazd w tym roku z rodziną w 5 osób kamperem do Norwegii. Chcemy pojechać w drugiej połowie sierpnia. Mam pytanie czy to jest dobry czas,? oraz czy moze ktoś ma swojego kampera i moze chce w tym czasie go komuś pozyczyć aby nie stał w miejscu. Ceny w wypozyczalniach sa wysokie.

 

Na wstępie ... WITAJ :-] Co do wypożyczenia campera prywatnie to oczywiście życzę powodzenia, ale raczej marne szanse że znajdziesz taką osobę. To trochę tak jakby ktoś zapytał Ciebie czy wynajmiesz swój dom bo chcemy zrobić imprezę. Oczywiście nie będziesz miała nic przeciwko że będziemy spali w Twoim łóżku. I załatwiali się na Twoim kibelku. Był kiedyś podobny temat na CAMPERTEAM-ie i .... tam nie polecam Ci o to pytać bo dostaniesz podobne wyjaśnienie jak ja Tobie napisałem. Polecam wynajęcie starszego camperka np. na Allegro będzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś podobny temat na CAMPERTEAM-ie i .... tam nie polecam Ci o to pytać bo dostaniesz podobne wyjaśnienie jak ja Tobie napisałem.

 

Spokojnie nikt Cię tam nie zje pojawiały sie takie ogłoszenia i paru kolegów pożycza prywatnie samochody :-] .... jednak nie za przysłowiowe "Bóg zapłać" w imię zasady bo jak ma stać niech jeździ .... :-] .... stawki będą niższe ale nie za darmo ....

Spróbuj dać takie ogłoszenie tutaj:

 

http://www.camperteam.pl/forum/viewforum.php?f=62

 

Tylko sprecyzuj datę wyjazdu i okresl swoje potrzeby .... :-]

 

PS

A co do praktyk takiego wypożyczania czasem się zdarza ale przeważnie wtedy gdy w rodzinie jest więcej niż jeden kamperek .... co do zasady to tak jak z wypożyczeniem męża jak chwilowo "z niego nie korzystasz" ja swojego kamperka nie pożyczam ..... ale zdarzyło mi się jak miałem dwa .... nota bene ten który pożyczył kupił go potem ... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , dotychczas podrózowalismy z namiotem, ale ten sposób w Norwegii to raczej nie wchodzi w rachubę. Kazde zaoszczedzone 1000 zł , przy dość drogim podrózowaniu po Norwegii daje mi wieksze szanse na przekonanie rodziny. Zakup kampera jest dość drogi dlatego myślałam ,ze ci którzy je mają praktykują pożyczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200-300 to bardzo dobra stawka w sezonie ... :-]

Aha Beatko pamiętaj ze jak 5 osób to raczej większy kamperek ..... bo to troszkę ludzi jest .. :-]

 

[ Dodano: Sro 23 Cze, 2010 11:29 ]

Ja tam nie wiem ... groźnie wyglądasz

 

:-]:-]:jesc::-]:-]

To mój pieseczek .... co to się zaczął w pana przeistaczać po grzybkach z Tybetu .... :-]

 

Łagodny jak baranek ..... :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , dotychczas podrózowalismy z namiotem, ale ten sposób w Norwegii to raczej nie wchodzi w rachubę. Kazde zaoszczedzone 1000 zł , przy dość drogim podrózowaniu po Norwegii daje mi wieksze szanse na przekonanie rodziny. Zakup kampera jest dość drogi dlatego myślałam ,ze ci którzy je mają praktykują pożyczenie.

Kup sobie starszą przyczepkę i w tedy zobaczysz czy będzie wam ta forma wypoczynku pasować.

Za 10000 zł kupisz starego kampera , a jak się zdecydujesz na zakup nowego to tego starego zawsze sprzedasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś dziwnie mu z oczy patrzy i tyle

 

No wiesz PhotoShop potrafi takie rzeczy :-] ....

 

hahaha ma moje oczka i zęby .....kawałek brody też... :-]:-]

 

eeee szkoda a ja już miałem pytać gdzie te grzybki nabyłeś, bo kot mojej Żony byłby zapewne zainteresowany :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.