Skocz do zawartości

Hajduszoboszlo


Artur Siwek

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś był z przyczepą w Hajduszoboszlo na Węgrzech.Jeśli tak to proszę o podanie informacji dot. tego miejsca tj.kempingów, basenów, okolicy, cen itd. Z żoną i 3 letnim synem chcemy się tam wybrać w terminie 1.07-15.07.2007 ze Słupska, myślę też o zahaczenie o Rumunię w końcu to przecież UE. I jeszcze jedno zasadnicze pytanie: czy na Węgrzech, Słowacji i Rumunii wystarczy prawo jazdy kat.B do przyczepy pow. 750 kg DMC ??? Może będą chętni dołączyć do wyprawy???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Są trzy kempingi - takie większe. Z tego co pamiętam najbardziej popularny camping Termal (poszukaj w googlu). Ceny za camping, przyczepa + dwie osoby + klimatyczna + wejscie na baseny = 5200 forintów/doba = 80 PLN . Takie małe wyliczenie :ok:

 

Dobra rada - jeśli syn będzie się kąpał w tych cieplejszych basenach to zatykajcie mu uszy. W tej ciepłej wodzie lepiej rozwijają się jakieś bakterie - z każdego wyjazdu wracałem z zapaleniem ucha środkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajduszoboszlo tylko wtedy gdy lubisz tłok i hałas.

Byliśmy tam i nigdy więcej.

Na campingu przyczepa dotyka przyczepy.Na basenach człowiek na człowieku.

Ceny dwukrotnie wyższe niż w innych mniej poularnych miejscowościach

na Węgrzech. Radzę dobrze poszukać w intenecie.Na Węgrzech w bardzo

wielu miejscowościach są baseny termalne i campingi.

Sprobuj poszukać na stronach:

www.szeporszag.hu/main

www.utikony.hu

www.castrum-group.hu

www.eszakalfoldi.hu

My w zeszłym roku dzięki tym stronom znależliśmy wiele ciekawych miejsc.

Na Węgry jeżdzimy od lat i gorąco polecamy. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tutaj www.hajduszoboszlogyogyfurdo.hu wtedy jeszcze z namiotem, ceny nie były super niskie w porównaniu do innych pół namiotowych w okolicy ale są też duże plusy tego pola namiotowego:

1. Całodzienny dostęp do całego kopleksu basenowego, tzn. dowolna ilość wejść i wyjść. Osoby z poza pola za każde wyjście i ponowne wejście płacą (nawet te na obiat)

2. Na karnecie można wejść w każdą część kompleksu basenowego,(termalne baseny kryte) osoby z poza pola za każdorazowe wejście do kolejnej strefy płacą.

3. Bezpłatne wejście na duży olimpijski basen kryty

4. Pole umieszczone jest na uboczu więc w nocy nie ma problemu z hałasem

Jeszcze jedna uwaga gdy cennik na stronie www nie załaduje się w j. polskim to napewno załaduje się angielskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajduszoboszlo tylko wtedy gdy lubisz tłok i hałas.

 

W pełni się z tym zgadzam. Na Węgrzech jest b. dużo innych ciekawych i fajnych kąpielisk z campingiem (wejście na baseny wliczone w cenę pobytu) gdzie będzie ciszej, spokojniej i nie będzie tylu rodaków którzy w przeciwieństwie do innych turystów są bardzo głośni - zwłaszcza po piwku, winku lub palince.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Czy ktoś był z przyczepą w Hajduszoboszlo na Węgrzech.Jeśli tak to proszę o podanie informacji dot. tego miejsca tj.kempingów, basenów, okolicy, cen itd. Z żoną i 3 letnim synem chcemy się tam wybrać w terminie 1.07-15.07.2007 ze Słupska, myślę też o zahaczenie o Rumunię w końcu to przecież UE. I jeszcze jedno zasadnicze pytanie: czy na Węgrzech, Słowacji i Rumunii wystarczy prawo jazdy kat.B do przyczepy pow. 750 kg DMC ??? Może będą chętni dołączyć do wyprawy???

 

Witaj Artur:)

my takze mamy w planach wyjazd latem na wegry ale interesuja nas okolice balatonu, wlasnie jestem na etapie szukania jakiegos pola kampingowego....

co wyjdzie z planow pokaze czas, narazie tylko planuje i szukam :ok:

chyba ze ktos by l w tamtym rejonie wegier i cos podpowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Bogacs, + winnice , jest kemping.

Niedaleko inne Zsory też termalne, i oczywiście Eger do zwiedzania - mnie to miasto zauroczyło,

no i Miskolc + termalne w jaskiniach.

 

Zawsze braliśmy kwatery więc nie znam ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będzie tylu rodaków którzy w przeciwieństwie do innych turystów są bardzo głośni

Byłem tam w zeszłym roku i nie było tak strasznie natomiast Rosjanie potrafią "zaszaleć".

Ogólnie miejsce na kilkudniowy odpoczynek bardzo fajne, zwłaszcza z dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Właśnie wróciliśmy z Hajduszoboszlo. Pobyt na campingu Termal. Położony bezpośrednio przy basenach. Wejście na kąpilisko od strony camp. otwarte od godz. 07:00, wejście z miasta od 08:00. Meldując sie na campingu dostaje się laminowana przepustkę uprawniajacą do wielokrotnego wstępu przez bramke campingową. Z miasta za 1100 Ft wstęp jednorazowy, czyli ok. 19 zł.

Przepustka uprawnia też z korzystania z krytego basenu który również przylega do campingu. W ostatnim tygodniu czerwca nie było dużego tłoku. Praktycznie co druga parcela. Na każdej parceli podłączenie do prądu i wody. Dużo drzew. Bardzo czysto i cisza od 22:00. Nie można porównać z żadnym naszym campingiem.

Teraz opłaty:

- za dwie osoby, parcele, bilety na kąpielisko opłata za dobę wyniosła 73,3 zł

Płaciłem kartą Peko S.A

Odliczajac od tej kwoty 38 zł na bilety jeżeli należałoby zapłacić wchodząc na baseny z miasta uważam że kwota nie jest wygórowana.

Od tego roku węgrzy cudzoziemców rozliczaja w euro. Za 6 dni pobytu - 131 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielgal, daj jak możesz link jakiś, bo to chyba będzie mój cel w przyszłym roku.

I w ogóle dzięki za opis. :hop1:

Tam fajnie jest na tych Węgrzech.

 

Pozdro, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielgal, daj jak możesz link jakiś, bo to chyba będzie mój cel w przyszłym roku.

Chyba wybierzemy się razem :]. Hajduszoboszlo znam jak własną kieszeń a za małolata to przez kempingi wchodziłem na baseny co by na cole i palaczinty mieć :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.